Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(emiliuks @ 2008 11 13, 21:03)
nu as irgi neisivaizduoju, kaip galima nuo virsaus megzt, man atrodo nerealus dalykas...net iskarpos tokios nesu macius g.gif


O koks skirtumas-ar nuo virsaus, ar nuo apacios megzti-iskarpa tai nuo to nesikeicia lotuliukas.gif jei atvirai, tai as dazniausiai mezgu "is akies", be jokiu iskarpu. bet gal todel man neretai reikia praardyti, bet as to nebijau. Ypac su vaikiskais megztukais.


QUOTE(varveklis @ 2008 11 13, 21:10)
Aš tai sąlyginai įsivaizduoju, mezgi mezgi nuo kaklo vis platindama žemyn, iki pečių, tada žemyn iki pažasties kaip platėjančią rankovę ar kepurę  biggrin.gif  ir tada kažkaip surenki rankovių akis ant siūlo ar, kaip rašė, žiogelių, o juosmenį virbalais mezgi toliau kaip vamzdį, tada rankas. (sudėtingai skamba  biggrin.gif ) Tik tiek ir įsivaizduoju, bet kaip konkrečiai platinama neįkertu.


Na, buvo temos pradzioje rasyta kokiom proporcijom ka dalinti, tam net skaiciuokle merginos imete, kad paskaiciuotum reglano auksti-t.y. priklausomai nuo to, kokio aukscio reglanas, paskaiciuoja kas kiek eiliu prideti po aki.

mano megztuke naudojau proporcija tokia, kad visas reikiamas akis, kiek reikia kakliukui, padalinau is 6. po 2 dalis eina priekiui ir nugarai, po viena dali-rankovei.

Na, banalus pavyzdys. Uzmetu 34 akis. Jei mezgu megztuka su uzsegimu priekyje ir nedarau plankutes sagu uzsegimui, akis skirstau taip: po 10 akiu priekiui ir nugarai, po 5 akis rankovems ir 4 akys, pries ir po kuriu uzmesiu papildomas akis. Pramezgi 5 priekio puseles akis, tada uzdedi aki, viena pramezgi, vel uzdedi. tada pramezgi 5 rankoves akis, vel uzmeti, viena aki pramezgi, vel uzmeti. Toliau 10 nugaros akiu, vel kartyoji uzmetima, viena pramezgi, uzmeti. tada analogiskai kita rankove ir kita priekio pusele. Taip mezgiau kas antroj eilej pridedama akis. na, nezinau ar suprantamai...
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 11 13, 22:40)
O koks skirtumas-ar nuo virsaus, ar nuo apacios megzti-iskarpa tai nuo to nesikeicia  lotuliukas.gif  jei atvirai, tai as dazniausiai mezgu "is akies", be jokiu iskarpu. bet gal todel man neretai reikia praardyti, bet as to nebijau. Ypac su vaikiskais megztukais.
Na, buvo temos pradzioje rasyta kokiom proporcijom ka dalinti, tam net skaiciuokle merginos imete, kad paskaiciuotum reglano auksti-t.y. priklausomai nuo to, kokio aukscio reglanas, paskaiciuoja kas kiek eiliu prideti po aki.

mano megztuke naudojau proporcija tokia, kad visas reikiamas akis, kiek reikia kakliukui, padalinau is 6. po 2 dalis eina priekiui ir nugarai, po viena dali-rankovei.

Na, banalus pavyzdys. Uzmetu  34 akis. Jei mezgu megztuka su uzsegimu priekyje ir nedarau plankutes sagu uzsegimui, akis skirstau taip:  po 10 akiu priekiui ir nugarai, po 5 akis rankovems ir 4 akys, pries ir po kuriu uzmesiu papildomas akis. Pramezgi 5 priekio puseles akis, tada uzdedi aki, viena pramezgi, vel uzdedi. tada pramezgi 5 rankoves akis, vel uzmeti, viena aki pramezgi, vel uzmeti. Toliau 10 nugaros akiu, vel kartyoji uzmetima, viena pramezgi, uzmeti. tada analogiskai  kita rankove ir kita priekio pusele. Taip mezgiau kas antroj eilej pridedama akis. na, nezinau ar suprantamai...

Oi kaip ačiū, mano durnai galvai net nesusišvietė, kad tą pačią reglano skaičiuoklę galima naudoti atvirkščiai doh.gif , mezgant nuo viršaus pridėti akis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,


Papildyta:
Blogai isidejo nuotraukos ankstesneje zinute, redaguot neleido unsure.gif tad is naujo:

Cia mano zadeto reglano pvz. ir aprasymas, kur ratuku mezgama nuo rankoviu pradzios i virsu:
user posted image

reglano aprasymas

O cia kitas reglanas, kuri vartydama zurnalus aptikau. Kazkada mezgiau, labai fainai gaunasi wub.gif
user posted image

reglano II aprasymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo komsugnatik: 14 lapkričio 2008 - 11:35
nieko nesimato ir nieks neatsidaro schmoll.gif
Atsakyti
Pabandžiau megsti reglaną nuo kaklo. Pavyko! Ir tikai lengviau nei iš apačios, ačiū už idėją! 4u.gif
Atsakyti
Prašom, tik idėja šita tikrai ne mūsų schmoll.gif
Turbūt tokia pati sena kaip ir reglano rankovės lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagaliau baigiau doh.gif Kaip ir bolero, tik šitam modeliukui trupučiuką didokas, na ir išskalbti-išlyginti reiktų blush2.gif Bet fotkinimo nuotaika dabar biggrin.gif
Reglanas nuo kaklo biggrin.gif
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tikra fantastika 4u.gif Kiek laiko mezgei? blush2.gif
Atsakyti
o dieve, kokie mezginiai grazus, nu biski lyg ikirtau ta mezgima nuo virsaus... blush2.gif
Atsakyti
Ačiū rolleyes.gif
Aš mezgu lėtai, tiksliau mezgu greitai, bet po kelias minutes prabėgom, kol vaikai ant galvos neužlipa doh.gif doh.gif Be to, dažnai užsiveisiu kelis darbelius iš karto, tai negaliu pasakyti tiksliai per kiek laiko kurį padarau biggrin.gif
Atsakyti
O kaip jungti kitos spalvos rankoves? Megst atskirai ir prisiūti?
Man labai gražus spalviškai šitas, su tom šviesesnėm rankovėm:

user posted image
Atsakyti
Aš šitokį megzčiau atskirai o tada prisiūčiau
Atsakyti