Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Keliam tema ir laukiam eksperciu pasisakymu 4u.gif
Atsakyti
Pabandysiu ir aš padaryt tokias rankoves.
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 06, 12:03)
Dar turiu tokią lentelę mezginio akių ir reglano linijos skaičiuoklę.
Jei kam įdomu - ji čia

va čia tai superinis daiktas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2008 11 06, 18:27)
As reglana mezgu nuo kaklo. Esu bandziusi viena karta ir nuo apacios, bet kazkaip man geriau gaunasi nuo kaklo. Turiu keleta numegztu megztuku, fotiko batarkes kai pakrausiu, nufotografuosiu, tada ir parasysiu, kaip darau as, gal kam pravers  4u.gif

Baisiai laukiu aprasymo 4u.gif ir foto
Atsakyti
Rodom savo pirma reglaniuka biggrin.gif

Su modeliuku
user posted image
Be modeliuko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 11 12, 19:40)
Rodom savo pirma reglaniuka  biggrin.gif
Labai labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2008 11 12, 20:40)
Rodom savo pirma reglaniuka  biggrin.gif

Su modeliuku
user posted image
Be modeliuko
user posted image

Oi kaip gražu. wub.gif
Aš pažiūrėjau, kad prie dabartinio mano rašto reglanas netiks. Tai bandysiu kai MV meksiu megztinį.
Atsakyti
O man taip patiko tokiu budu megzti thumbup.gif Visu pirma, kad kazkaip lengva atitaikyti dydi, rankoviu ilgi. Visu antra-siuti reikia minimaliai, nes man pats slyksciausias darbas graziai susiuti mezgini. Mano atveju siuvau tik rankovytes thumbup.gif Mezgiau nuo kakliuko, tada kai ismezgiau reglana, prieki ir nugara surinkau ant ziogu, o numezgiau rankovytes. Tada vienu istisu gabalu ismezgiau prieki ir nugara. Siaip galima visai be siuliu numegzti, jei rankoves megzti 5 virbalais, bet as labai nemegztu 5 virbalais ax.gif Ir siaip kazkaip labai patogu, lengva primatuot su zilkiniais virbaliukais ant modeliuko. Dabar turbut mazajai tik taip ir megsiu wub.gif
Atsakyti
Aš irgi nuo kaklo mėgstu megzti, kad apdailos ten minimum reikia. Jau geriau kokį 16 megztinių numegsiu nei vieną susiūsiu doh.gif Yra buvę, kad taip ir išauga drabužėlį, o jis dar mėtosi nesusiūtas. doh.gif
O rankoves taip ir mezgu su 5 virbalais... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 13 lapkričio 2008 - 19:05
QUOTE(driftas @ 2008 11 13, 20:04)
Aš irgi nuo kaklo mėgstu megzti, kad apdailos ten minimum reikia. Jau geriau kokį 16 megztinių numegsiu nei vieną susiūsiu  doh.gif Yra buvę, kad taip ir išauga drabužėlį, o jis dar mėtosi nesusiūtas.  doh.gif
O rankoves taip ir mezgu su 5 virbalais...  lotuliukas.gif

O pagal kokią iškarpą nuo kaklo mezgate? Kaip apskaičiuojate, po kiek platinti? 4u.gif papasakokit truputi plačiau, jei nesunku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varveklis @ 2008 11 13, 20:48)
O pagal kokią iškarpą nuo kaklo mezgate? Kaip apskaičiuojate, po kiek platinti?  4u.gif papasakokit truputi plačiau, jei nesunku?  4u.gif

nu as irgi neisivaizduoju, kaip galima nuo virsaus megzt, man atrodo nerealus dalykas...net iskarpos tokios nesu macius g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuks @ 2008 11 13, 22:03)
nu as irgi neisivaizduoju, kaip galima nuo virsaus megzt, man atrodo nerealus dalykas...net iskarpos tokios nesu macius g.gif

Aš tai sąlyginai įsivaizduoju, mezgi mezgi nuo kaklo vis platindama žemyn, iki pečių, tada žemyn iki pažasties kaip platėjančią rankovę ar kepurę biggrin.gif ir tada kažkaip surenki rankovių akis ant siūlo ar, kaip rašė, žiogelių, o juosmenį virbalais mezgi toliau kaip vamzdį, tada rankas. (sudėtingai skamba biggrin.gif ) Tik tiek ir įsivaizduoju, bet kaip konkrečiai platinama neįkertu.
Atsakyti