Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Na ką, kepėjėlės, nenustojam kepti!!! birthday.gif user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema


user posted image

user posted image

Na nenoriu labai čia daug rašyt, bet kaip šios temos kūrėja, privalau prižiūrėt temą. Tad:
1. Nesipykstam smile.gif
2. Stengiamės be reikalo nepletkint, o daugiau kept. Plepesiams galim susikurt atskirą temelę smile.gif (galėsiu tuo užsiimt) smile.gif
3. Jei norim kažko paklaust, pirma per paiešką paieškom, ar nėra tokio atsakymo, o tada klausiam smile.gif


Šį kartą aš griežta gun_smilie.gif bent jau bandysiu būt tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 14 gruodžio 2008 - 19:16
RUGEGELE 23 ....cia tau .....uz temele ir protingus zodzius !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 14 gruodžio 2008 - 19:44
Smagu kad nauja tema clap.gif .prie to pacio noriu paprasyti,jog maziau bereikalingu paveiksliuku detumete,nes jie labai jau apkrauna puslapio krovima ir uzima tik vieta 4u.gif
Atsakyti
Pire gražios gėlės pridedu gardų pyragaitį. Nežinau net kaip čia jį pavadint smile.gif

Pagal receptų knygą jis vadinasi:
Miniatiūriniai šokoladiniai keksiukai su grietinėle ir vaisiais.
Jums reikės:
Popierinių formelių
125 g šokolado
150 g maskarponės sūrio (aš naudojau "Mūsų" švelnią varškę maišytą su cukraus pudra, keliom kruopelytėm vanilnio cukraus, šaukšteliu romo ir keliais citrinos sulčių lašais)
1 šaukštas apelsinų likerio
plakamosios grietinėlės (naudojau Rama)
90 g aviečių
90 g mėlynių

(aš naudojau šaldytas uogas)

user posted image

1.Ištirpinti šokoladą. ( į puodą su vandeniu įstatom kitą, mažesnį puodą, į kurį sutrupinam šokoladą, kartais pamaišom kol ištirps, svarbu neperkaitint)

2. Popierines formeles ištepam šokoladu. nepagailėkite šokolado dugnui.
user posted image

3. Formeles pastatom į šaldytuvą 15-20 min, kol šokoladas sustings. Kai sustingsta, atsargiai nulupame popierių. Dugnas stingsta lėčiausiai, todėl įsitikinkite ar jis tikrai gerai sustingo. Jeigu šokoladas bus minkštas, tai visas dugnas liks ant popieriaus smile.gif
user posted image

4. Sumaišom varškę su keliom krupelytėm vanilinio cukraus, šaukšteliu romo, cukraus pudra (pagal skonį) ir keliais lašais citrinos sulčių. Ingridientus galima pakeist pagal savo norus ir pomėgius smile.gif. Kulinarinio švirkšto ar maišelio pagalba įspaudžiam į šokoladines formeles (užpildom maždaug 2/3 formelės)
user posted image

5. Siplakam grietinėlę su cukraus pudra, ar be jos, kas kaip mėgsta, ir uždedam ant varškės.
user posted image

6. Papuošiam uogom
user posted image

7. Nepamirštam pagaminti reikiamo kiekio, kad užtektų ir namiškiams ir kaimynams biggrin.gif
user posted image

Skanaus essen.gif


Dar vienas įdaro variantas (man asmeniškai labiau patiko) Tiramisų torto įdaras
pvz: user posted image
Atsakyti
Kokia gera ideja su sokoladu formelej thumbup.gif Butinai bus isbandyta!
Atsakyti
kaip skaniai ir gundančiai atrodo wub.gif
receptukas labai fainas,nusirašysiu ir tikrai pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau štai šį pyragą. Pyragas iš tiesų drėgnas, lengvai karstelėjęs, juodai raudonos spalvos. Tik soda suteikė specifinį prieskonį. Man asmeniškai jis netrukdė. Ji čia dedama negesinta, nes sąveikaudama su kakava ir suteikia pyragui tokį intensyvų atspalvį. Manau, taip atrodantis biskvitas būtų idealus pagal pavadinimą "Juodajam miškui" ar "Juodajam princui". smile.gif

Atsakyti
AGUONELE ....na negi tau nemalonu matyti grazu paveiksleli ? gele , zveriuka ar dar ka nors ....negi tau tai nepakelia nuotaikos ? man jie toki mieli , linksmi , ir kartais taip pakelia slogia nuotaika verysad.gif , juk jie tam ir sudaryti , kad galima butu pasinaudoti .....kai per sutuoktuviu metines gavau tiek geliu , man atrode , kad jos visos pas mane pamerktos , taip malonu buvo .....bet prizadu , jei moderatoriai uzdraus tikrai nebedesiu schmoll.gif , o kol kas atsiprasau , bet su tavim nenoriu surikti .

AUGES
kokie saunus desertukai , tiesiok seiliu nesulaikau burnoj , tikrai darysiu Naujiesiems Metams !!!!!.....prizadu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 14, 20:26)
AGUONELE ....na negi tau nemalonu matyti grazu paveiksleli ? gele , zveriuka ar dar ka nors ....negi tau tai nepakelia nuotaikos ? man jie toki mieli , linksmi , ir kartais taip pakelia slogia nuotaika  verysad.gif , juk jie tam ir sudaryti , kad galima butu pasinaudoti .....kai per sutuoktuviu metines gavau tiek geliu , man atrode , kad jos visos pas mane pamerktos , taip malonu buvo .....bet prizadu , jei moderatoriai uzdraus tikrai nebedesiu  schmoll.gif , o kol kas atsiprasau , bet su tavim nenoriu surikti .
[size=7]


man tie paveikslėliai labai patinka smile.gif kartais tiek prisijuokiu,kai įdeda kokį juokingą ar šiaip mielą paveikslėlį 4u.gif
cipciukas tokių gerų suranda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 12 14, 20:09)
Pire gražios gėlės pridedu gardų pyragaitį.



Kokie pyragiukai bigsmile.gif wub.gif Tikrai bus išmėginti, rašau į eilę bigsmile.gif Beje, jie ant stalo tai kaip puošmena manau netgi žiūrėtūsi bigsmile.gif
Atsakyti
Vaivaiva ....tave neinasi atpazinti bigsmile.gif ....uzsidejai kepuriuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 14, 21:57)
Vaivaiva ....tave neinasi atpazinti bigsmile.gif ....uzsidejai kepuriuka  thumbup.gif


nono.gif
Atsakyti