Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Kadangi pirmoji temele baigesi, tai, manyciau, reikia naujos mirksiukas.gif

Cia senoji tema
http://www.supermama...howtopic=226798
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 lapkričio 2011 - 15:51
QUOTE(naca @ 2009 01 06, 19:42)
Kadangi pirmoji temele baigesi, tai, manyciau, reikia naujos mirksiukas.gif

Cia senoji tema
http://www.supermama...howtopic=226798




As jau buvau issigandus , kad viskas tuo ir baigsis bijau.gif
Atsakyti
taigi bet kas gali tema atidaryti mirksiukas.gif .
paziurejau ir as tuos kelis filmukus, bet nelabai man ten kas daeina blush2.gif . bet dauguma tokie nuobodus- pvz. slifuoja ta pati zieda visa filma doh.gif .
Atsakyti
Gerai, kad tęsiam temą smile.gif

Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi? Traukiant vielą, kartais gaunasi taip, kad ta viela turi astrias uzvartėles. Kartais daugiau, kartais maziau. Gal zinote būdų, kaip jų iš vis išvengti? Ar tų aštrių užvartėlių atsiradimą lemia nekokybiškas liejinys, ar valcavimas, ar pratraukėjo skylutės (naudoju su volframinėm skylutėm). Gal lašinių daugiau tepti reikia?
Uzikai, tu tai tikrai turi zinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 01 06, 23:43)
taigi bet kas gali tema atidaryti mirksiukas.gif .
paziurejau ir as tuos kelis filmukus, bet nelabai man ten kas daeina blush2.gif . bet dauguma tokie nuobodus- pvz. slifuoja ta pati zieda visa filma doh.gif .




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vat tame ir yra dalykas,del ko juvelyrai pasirenka kokiu metodu dirbti su metalais(vienas apdirbimo budas mielesnis labiau uz kita)Pavyzdziui as tiesiog nekenciu dirbti su viela.Praeita paskaita vel destytojas visiems dave sidabro vielos,vel vykrentasus daryti.Pasakiau;zinot ka,as einu su lydmetaliu padirbesiu.Leidzia lotuliukas.gif nes mato kaip mane purto nuo vielos.Ir nezinau kodel
Papildyta:
QUOTE(subtiliai @ 2009 01 07, 11:37)
Gerai, kad tęsiam temą smile.gif

Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi? Traukiant vielą, kartais gaunasi taip, kad ta viela turi astrias uzvartėles. Kartais daugiau, kartais maziau. Gal zinote būdų, kaip jų iš vis išvengti? Ar tų aštrių užvartėlių atsiradimą lemia nekokybiškas liejinys, ar valcavimas, ar pratraukėjo skylutės (naudoju su volframinėm skylutėm).  Gal lašinių daugiau tepti reikia?
Uzikai, tu tai tikrai turi zinoti smile.gif


Nezinau ar cia nuo to priklauso,bet kai as traukiau vielat.y. per valcavimo aparata leidau,tai kuo greiciau norejau suploninti ta viela Ir as manau persistengiau su tuo pagreitinimu,reikejo po truputeli ploninti, o as kad pavariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif per kelis kartus,tai pas mane taip pat tos atvarteles atsirado blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 07 sausio 2009 - 15:19
QUOTE(burbanti @ 2009 01 07, 15:17)
Pavyzdziui as tiesiog nekenciu dirbti su viela.Praeita paskaita vel destytojas visiems dave sidabro vielos,vel vykrentasus daryti.



o man tai iseities taskas, kadangi neturiu jokiu pagrindu, o su viela daug visko galima ismastyti rolleyes.gif .
o kas tie vykrentasai g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 01 07, 17:40)
o man tai iseities taskas, kadangi neturiu jokiu pagrindu, o su viela daug visko galima ismastyti rolleyes.gif .
o kas tie vykrentasai g.gif



Vykrentasai biggrin.gif biggrin.gif ,jie reiskia kad aplink reples reikia sukioti,vynioti ir tokiu budu ir anokiu budu ,ir tiek apsukimu ,ir aniek apsukimu ,ir tokio storio ,ir anokio storio ..,Aaaaa..... swoon.gif
o kad galima su ja daug ka padaryti-tikra tiesa
Bet pirma reikia visada ja pasildyti,kad lankstesne butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 07 sausio 2009 - 16:49
oi jau man nesakyk apie ta lankstuma - jau esu sioks toks specas sios srities rolleyes.gif . yra ir pirkti visokio minkstumo mirksiukas.gif . o pasildzius tai papildomi sunkumai,kad reikia tuos juodesius nuvalyti doh.gif
Atsakyti
O kodel neidedat savo darbeliu?Ir Uzikas nemanau kad sedi sudejes rankas,bet uzsislepes,nieko nerodo biggrin.gif
Atsakyti
tai kad as beveik vienintele ir idedavau. kadangi mano juvelyrika daugiau tokia saltoji, tai as cia net nedristu perdaug rodytis 4u.gif .
stai keletas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o cia jau ir tikresnes juvelyrikos yra
user posted image
Atsakyti
naca, nu tikrai raitymu profas thumbup.gif
Atsakyti
Upytele, ir tu turi ka parodyt mirksiukas.gif . tikrai si tema tokia sausa, be jokiu paveiksleliu unsure.gif
Atsakyti