Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms III

Nepatikesi,bet ir as pati esu jautis...be to dar wienas sutapimas yra,tetis yra zuwyte pagal horoskopa,tai ir lelis jeigu pagal termina gims tai bus zuwyte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 02, 16:53)
Na kiek pirkom sauskelnių tai niekada nebuvo taip, kad netiko.


Tiesiog kartą, kai klausiau prieš lankydama, mamytė iš karto perspėjo, kad nuo vienų sauskelnių jos mažylę beria - jei jau sugalvosiu pirkt, tai kitą rūšį biggrin.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 02, 17:20)
Mes ir į suaugusių šventes eidami (jeigu tai yra įmanoma) stengiamės sužinoti, kokia dovana yra pageidaujama, ko reikia ir t.t.


Suaugusiems dar stengiuosi sugalvoti, o jei einu pas pvz. krikštadukrą, kuri dar mažytė, tada pasiklausiu jos tėvelių, kuo mergina dabar labiausiai užsiima. Paprastai pataikydavau thumbup.gif

QUOTE(Sirvita @ 2009 02 02, 17:22)
As apie antradienio akcijas gaunu is maksimos i el-pasta tokia nuoroda  thumbup.gif  ir pasiplanuoju ko man reikia is ju siulomu prekiu.
O kad gauti tiesiog reikia uzsiregistruoti smile.gif siuksliu nesiuncia, tik pirmadieni po laiskeli gaunu smile.gif


Dėkui, jei tikrai nešiukšlina, reikės ir man užsiregistruoti g.gif

QUOTE(Murzilka23 @ 2009 02 02, 17:27)
sakykit,o kaip reiketu reaguoti,kai drauges ar giminaiciai sugalwos leliukui gimus dowanu atwezti i GN ir prades pries kokia sawaite iki nustatyto termino klausyneti ko noretume ar ko nenoretume?  g.gif  blush2.gif


Kai savaitė po pirmos dukružės gimimo, kai netgi man bandant prieštarauti atsigrūdo svečiai ir pralindėjo iki vėlumos, antrą kartą buvau kategoriška: visiems, ir tiems patiems, aną kartą sunervinusiems, pasakiau, kad lankymas - ne mažiau kaip po 3 mėnesių, nes buvo vėlus ruduo, o mažoji gimė anksčiau laiko.

Labiau į temą biggrin.gif : nors šiandien ir diena be parduotuvės, bet nupirkau vaikams batoną, t.y. vis tik išleidau 1,89 Lt biggrin.gif . Mano vyresnioji batoną labai valgo, ir apsikepa su kiaušiniu, ir sumuštinius tepasi, ir karštų pasikepa, o kadangi šiaip prastai valgo, tai jai nusileidžiu dažniau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Murzilka23 @ 2009 02 02, 18:51)
Nepatikesi,bet ir as pati esu jautis...be to dar wienas sutapimas yra,tetis yra zuwyte pagal horoskopa,tai ir lelis jeigu pagal termina gims tai bus zuwyte  thumbup.gif  wub.gif

thumbup.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 02 02, 22:59)
Labiau į temą biggrin.gif : nors šiandien ir diena be parduotuvės, bet nupirkau vaikams batoną, t.y. vis tik išleidau 1,89 Lt biggrin.gif . Mano vyresnioji batoną labai valgo, ir apsikepa su kiaušiniu, ir sumuštinius tepasi, ir karštų pasikepa, o kadangi šiaip prastai valgo, tai jai nusileidžiu dažniau... rolleyes.gif

ne dideles ir islaidos mirksiukas.gif

siandien turesim sve3ciu tai i parduotuve neisim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 02 03, 09:05)


siandien turesim sve3ciu tai i parduotuve neisim thumbup.gif

nieko sau kaip gerai smile.gif Pas mus tai atvirkščiai, jei tik sžinom, kad kas ruošiasi užsukti, tai pirmiausiai į parduotuvę ir žygiuojam doh.gif
Atsakyti
na, mačiau ten kitoje temoje atsakymus į savo pasisakymą, negalvokit, kad aš labai didžiuojuosi, kad maistą išmetu
esu kalta, labai kalta, čia pasekmės to, kad pirmi mėnesiai savarankiško šeimininkavimo ir kad valgome dviese, kai buvome keturi žmonės, vis tiek iš viso šaldytuvo turinio kas nors ką nors sau tinkamo po truputį išsirankioja
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 03, 09:08)
nieko sau kaip gerai smile.gif  Pas mus tai atvirkščiai, jei tik sžinom, kad kas ruošiasi užsukti, tai pirmiausiai į parduotuvę ir žygiuojam doh.gif


Pas mus irgi atvirkščiai: jei jau svečiai gresia, tai bėgu bent kokio vyno ir pyrago nupirkt, nes namie - tik kava ir arbata paprastai...

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 03, 09:12)
na, mačiau ten kitoje temoje atsakymus į savo pasisakymą, negalvokit, kad aš labai didžiuojuosi, kad maistą išmetu
esu kalta, labai kalta, čia pasekmės to, kad pirmi mėnesiai savarankiško šeimininkavimo ir kad valgome dviese, kai buvome keturi žmonės, vis tiek iš viso šaldytuvo turinio kas nors ką nors sau tinkamo po truputį išsirankioja


Išmoksi, tikrai mirksiukas.gif
Kol mes keturiese gyvenome, tai irgi periodiškai aprinkdavau šaldytuvą, duoninę, išnešdavau skaudama širdimi nebeigto pieno pokelius, sudžiūvusį sūrį, pomidorus, batono galus... doh.gif Dabar labiau susiėmėm, žiūrim, ką tikrai suvalgysim, koks kiekis optimalus, likučiai (pienas, grietinė) dažnai ir kašarams už desertą sueina, ar kokie blynukai būna sumąstomi. Maisto praktiškai nebeišmetu, na gal duonos kriaukšlę, ir tuo labai džiaugiuosi.
Buvo atvejis, kai namie atsirado du batonai, tai anksčiau pirktą suraikiau ir orkaitėje paskrudinau, vaikai per dieną ir sugaružė thumbup.gif
Atsakyti
O as mesytes saldikly radau,tai galwoju reikes guliasa padaryti,wisi ingredientai yra,tai iki parduotuwes eiti nereikes lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Liudnasis Pelene,neliudek.... mirksiukas.gif As irgi taupyti nemoku(nekalbu apie tuos laikus ,kai su wyru gywenti pradejome,tai wisai krize buwo)....Dabar situacija gereja,matyt tikrai patirtis tik su laiku ateina ax.gif Sekmes betaupant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 03, 09:08)
nieko sau kaip gerai smile.gif  Pas mus tai atvirkščiai, jei tik sžinom, kad kas ruošiasi užsukti, tai pirmiausiai į parduotuvę ir žygiuojam

ir mes taip darydavom drinks_cheers.gif
Dabar parduotuvė tolokai lotuliukas.gif tai nebeinam, bet va, kaip tik savaitgalį sulaukėm netikėto svečio- pranešė tik iš vakaro... kaip tik tą vakarą kepiau pyragą, tai nusprendėm nevalgyti iškart ir svečią vaišinti rolleyes.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 03, 09:12)
na, mačiau ten kitoje temoje atsakymus į savo pasisakymą, negalvokit, kad aš labai didžiuojuosi, kad maistą išmetu
esu kalta, labai kalta, čia pasekmės to, kad pirmi mėnesiai savarankiško šeimininkavimo ir kad valgome dviese, kai buvome keturi žmonės, vis tiek iš viso šaldytuvo turinio kas nors ką nors sau tinkamo po truputį išsirankioja

Neliūdėk, visiems taip būna, vėliau įprasi ir nebemėtysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 03, 10:12)
na, mačiau ten kitoje temoje atsakymus į savo pasisakymą, negalvokit, kad aš labai didžiuojuosi, kad maistą išmetu
esu kalta, labai kalta, čia pasekmės to, kad pirmi mėnesiai savarankiško šeimininkavimo ir kad valgome dviese, kai buvome keturi žmonės, vis tiek iš viso šaldytuvo turinio kas nors ką nors sau tinkamo po truputį išsirankioja



As dazniausiai is to kas lieka, apkepus kepu mirksiukas.gif

O vakar man buvo pirma diena per koki pusmeti kai nei cento neisleidau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 02 03, 09:08)
nieko sau kaip gerai smile.gif  Pas mus tai atvirkščiai, jei tik sžinom, kad kas ruošiasi užsukti, tai pirmiausiai į parduotuvę ir žygiuojam doh.gif

vakar buvo irgi buvo draugai uzsuke, tai is akrto pasidariau tokia uztepele: pakepintas farsas, pievagrybiais, tarkuotas suris ir po pora saukstu majonezo ir ketcupo, tepi ant batono ir kepi orkaiteje. tai uzteko ir vakar ir siandien va prie arbatos iskepiau ju, turejau siek tiek obuoliu pyrago, saldainiu. tai uzteka thumbup.gif o netiketams sveciams visada stengiuos turet kokios pjaustytos mesytes, alyvuogiu, marinuotu agurkeliu, surio, sokoladu. tai nevisada ir begam i ta parduotuve
Atsakyti
O pas mumis atwirksciai,sweciai wisada ko nors atsinesa...ta pati taisykle galioja kai ir mes i swecius einame ax.gif bet namie dazniausiai buna kokiu saldainiu ar sausainiu uzsilikusiu,tai dar jais swetukus pawaisiname tongue.gif
Atsakyti