Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragaitis per ... 3 minutes (Bolo de caneca)

Užvedu šią temą, nes manau visoms aktualu, ką galima staigiai ir skaniai paruošti ar nustebinti netikėtai užklupus svečiams mirksiukas.gif Tuo lab, kad praktiškai visi produktai po ranka mirksiukas.gif

Bolo de caneca - kitaip pyragaitis puodelyje per ..... 3 minutes thumbup.gif

Receptas su foto nuo produktų iki pateikimo mirksiukas.gif

Galima patiekti ir taip :

user posted image

ir taip:
user posted image

ir kaip tik leidžia Jūsų kulinarinė vaizduotė mirksiukas.gif

Skanaus !!! biggrin.gif
Atsakyti
Nu labai įdomu ir lengva, reiktų kada svečiams paruošti bigsmile.gif Turėtų būti ypač skanu su ledai wub.gif
Atsakyti
Irmulia ....ka tik pažiūrėjau tavo foto sesija ....aš sužavėta wub.gif , ir tema tikrai reikalinga thumbup.gif , čia tau už darbą kepant ir kuriant temas.....
------------------------------------------------------------------------------------------
user posted image
------------------------------------------------------------------------------------
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 01 27, 10:35)
Nu labai įdomu ir lengva, reiktų kada svečiams paruošti bigsmile.gif Turėtų būti ypač skanu su ledai wub.gif


Patikėk, su ledais tai neapsakomas gardumas mirksiukas.gif antroje foto matosi rausvi ledai (dėjom miško uogų - kitų po ranka nebuvo lotuliukas.gif ) tai karamelės- šokolado-ir uogų derinys tiesiog tirpo burnoje biggrin.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 27, 10:45)
Irmulia ....ka tik pažiūrėjau tavo foto sesija ....aš sužavėta  wub.gif , ir tema tikrai reikalinga  thumbup.gif , čia tau už darbą kepant ir kuriant temas.....
[color=purple]


mirksiukas.gif mums (gaminome dviese) buvo taip smagu ruošti šį desertuką pusryčiams thumbup.gif thumbup.gif Ir galiu pasakyti- tai LABAI SOTUS desertas. mirksiukas.gif

3 minutės- tai mikrobangų krosnelėje - pats kepimo laikas thumbup.gif o paruošite per mažiau nei 15 min mirksiukas.gif

Tiesa, jei kas ir neturi mikrobangų krosnelės, tai ne bėda ( nereikia lėkti jos pirkti vien dėl šio deserto mirksiukas.gif ) galima ir orkaitėje jį išsikepti ( nustatote 180 karštumą, ir paliekate kepti ~ 25 minutėms) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 sausio 2009 - 11:58
QUOTE(irmulia @ 2009 01 27, 10:16)
pyragaitis-puodelyje-tik-per-3-minutes

Reiks išbandyt smile.gif Jei tikrai pasiteisins greitas ruošimas, o ir skonis bus geras, tai pyragaitis kaip tik mano kantrybei biggrin.gif Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz recepta drinks_cheers.gif
ka tik gaminau ax.gif viskas pavyko puikiai thumbup.gif valgiau su ledais wub.gif
Atsakyti
as neturiu saldzios kakavos, o tik paprasta. kazin ar ji labai pakenktu sam desertui? g.gif labai jau noriu ismeginti, tik parduotuve tolokai...
Atsakyti
as ir noreciau si skanesta pasigaminti, bet irgi problema su kakava, ji pas mane granuliuota tokia... o kazin kakavos kazkuom kitu negalima pakeisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(limita @ 2009 01 27, 15:06)
as neturiu saldzios kakavos, o tik paprasta. kazin ar ji labai pakenktu sam desertui?  g.gif labai jau noriu ismeginti, tik parduotuve tolokai...



QUOTE(rootha @ 2009 01 27, 15:13)
as ir noreciau si skanesta pasigaminti, bet irgi problema su kakava, ji pas mane granuliuota tokia... o kazin kakavos kazkuom kitu negalima pakeisti?  g.gif

buvo lyg mineta,kad kakava galima pakeisti sokoladu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 01 27, 14:02)
Reiks išbandyt smile.gif Jei tikrai pasiteisins greitas ruošimas, o ir skonis bus geras, tai pyragaitis kaip tik mano kantrybei  biggrin.gif Ačiū už receptą  4u.gif


Tikrai labai greitas thumbup.gif Skanaus mirksiukas.gif

QUOTE(aistukke @ 2009 01 27, 14:55)
Dekui uz recepta drinks_cheers.gif
ka tik gaminau ax.gif  viskas pavyko puikiai thumbup.gif  valgiau su ledais wub.gif


Kaip faina bigsmile.gif gali mestėlti foto mirksiukas.gif

QUOTE(limita @ 2009 01 27, 15:06)
as neturiu saldzios kakavos, o tik paprasta. kazin ar ji labai pakenktu sam desertui?  g.gif labai jau noriu ismeginti, tik parduotuve tolokai...


QUOTE(rootha @ 2009 01 27, 15:13)
as ir noreciau si skanesta pasigaminti, bet irgi problema su kakava, ji pas mane granuliuota tokia... o kazin kakavos kazkuom kitu negalima pakeisti?  g.gif



Vietoje kakavos galima dėti ką tik sugalvosite wink.gif kas po ranka mirksiukas.gif

Išbandykite apelsininį variantą mirksiukas.gif arba su visai kakavos nedėkite mirksiukas.gif

Daugiau šio pyrago variacijų rasite mano blog'e


Atsakyti
irmulia,kad jau nebera ka fotkinti lotuliukas.gif
pazadu kita karta,kai darysiu imesiu foto 4u.gif
Atsakyti
o man nesigavo verysad.gif mikrobangeje iskilo per kokius 5cm, o kai jau isimt reikejo jis man visas subliusko ir gavosi guminis verysad.gif ka netaip padariau???? g.gif
Atsakyti