Įkraunama...
Įkraunama...

"Cipciuko receptai " 2 tema

DIDELIS AČIŪ MERGAITĖS , KAD UŽSUKDAVOTE PAS MANE PABENDRAUTI oro_buckis.gif oro_buckis.gif

---------------------------------------------

user posted image

---------------------------------------------

1 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 29 sausio 2009 - 14:38
užeinu į svečius pas jus 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif ir uzsuksime cipciuk, oi uzsuksime tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai, kurios vyras nemėgsta tamsių biskvitų, gi kepk ne juodąjį mišką, o baltąjį, tiesiog neįdėk kakavos bigsmile.gif tik tada gal kokiu šaukštu daugiau miltų reikės bigsmile.gif
Atsakyti
cypciuk, sveikinu su naujais namuciais rolleyes.gif
Atsakyti
Tai pasikartosiu ir čia ne sana temelė uždaryta, ar jei dabar prikepčiau medučio papločių iki gegužės mėn jie prastovės , ar nenutiks kas?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2009 01 29, 14:18)
Tai pasikartosiu ir čia ne sana temelė uždaryta, ar jei dabar prikepčiau medučio papločių iki gegužės mėn jie prastovės , ar nenutiks kas?


O kodel nenori issikept veliau ju? smile.gif As tai taip ilgai nelaikyciau... nors gal nieko ir nenutiktu g.gif
Atsakyti
cipciuk, gal gali pasiulyti kur galeciau panaudoti saldytas trintas braskes? gal koks pyragas skanus iseitu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 01 29, 14:21)
cipciuk, gal gali pasiulyti kur galeciau panaudoti saldytas trintas braskes? gal koks pyragas skanus iseitu?  blush2.gif


Su manu kose... niam thumbup.gif siandien valgiau su saldytom trintom zemuogem ir cukrumi, oij kaip skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 29, 14:07)
Tai, kurios vyras nemėgsta tamsių biskvitų, gi kepk ne juodąjį mišką, o baltąjį, tiesiog neįdėk kakavos bigsmile.gif tik tada gal kokiu šaukštu daugiau miltų reikės bigsmile.gif

mano nemėgsta blush2.gif , na bandysiu aciuks.gif
Atsakyti
Man kazko nenori atidaryt Cipciuk, Jusu 1 temos nuorodos. Dar pabandykit pati nusikopijuot is savo 1 temos, pirmo puslapio nuorodos, ir ikelt taip pat kaip rasiau. Gal taip iseis.
Atsakyti
o man tai noretusi viso sarasiuko receptu pirmam lape ax.gif aisku darbo nemazai, bet tema butent Jusu kepiniams, ir kad atsiverti - oplia viskas ir yra smile.gif

sorry uz pageidavimus nekuklius blush2.gif
Atsakyti