Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

bye1.gif user posted image
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema


user posted image

1. Nesipykstam smile.gif
2. Stengiamės be reikalo nepletkint, o daugiau kept. Plepesiams yra atskira temele mirksiukas.gif
3. Jei norim kažko paklaust, pirma per paiešką paieškom, ar nėra tokio atsakymo, o tada klausiam
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 15 vasario 2009 - 19:32
NU ka, pasirodysiu ir as su savo valentininiais saldumynais heart.gif

Brakes

Vienos braskes mirkytos sokolade ir paskui apvoliotos balto sokolado drozlese. Kitos braske ipjautos i 4 dalis ( bet ne iki galo) ir uzpildytos mascarpone ir plak. grietineles kremu (man pats skaniausias kremas). Kremui mascarpone ir grietinele lygiom dalim suplakti su cukrumi pagal skoni ir vaniles lasais.
user posted image

Traskus vamzdeliai(brandy snaps)

60 g. sviesto, 2 s. medaus, 60 g. rudojo cukraus, 2s. miltu.

Sviesta, medu ir cukru kaitinti ant silpnos ugnies kol sviestas issilydis ir cukrus istirps. Nukelti nuo ugnies ir imaisyti miltus. Ant kepimo popieriaus deti po sauksteli mases (tarpai tarp ju turi buti apie 10 cm). Kepti apie 6 min, kol taps auksines spalvos. isimti ir leisti pastoveti 30 s. Dar karstus apvynioti apie medini sauksta, formuojant vamzdelius.
Kremui naudojau ta pati mascarpone ir grietineles krema tik ten dar ipyliau truputi kavos likerio.
user posted image

Tortas "Raudonasis velvetas"

Biskvitas:250 g. persijotu miltu, 15 g. kakavos, 100g. sviesto (kambario temp.), 300g. cukraus, 2 kiausiniai, 230 ml. kefyro, 2 saukstai skystu maistiniu dazu(raudonu), ziupsnelis druskos, 1 arb. s. vaniles lasu, 1 arb. s. sodos(nugesintos arb. s. acto)
Kremas:360 ml. grietineles, 227 g. Philadelphios surio(kamb. temp.), 227 g . mascarpones (kamb. temp.), 115 g. cukraus pudros (persijotos), 0,5 arb. s. vaniles lasu.
Miltus kakava ir druska sumaisyti atskirame inde.
Sviesta isplakti iki purumo, supilti cukru ir vanile, isplakti, po viena sudeti kiausinius po kiekvieno gerai isplakant. Kefyra sumaisyti su dazais ir kartu su miltais per tris kartus imaisyti i tesla(t.y trecdalis kefyro, paskui trecdalis miltu, paskui vel kefyras ir t.t.). Ant galo supilam nugesinta soda ir greitai, bet atsargiai ismaisom.
Tesla padalinam i 2 dalis, sukreciam i 2 23 cm. formas ir kepam 180 c. temp 25-30 min. Atsaldom.
Kremui viska isplakti isskyrus grietinele. Grietinele isplakti atskirai ir atsarkai imaisyti i surio mase (atsargiai).
Biskvitus padalinti i 2 dalis ir sutepti kremu.
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 20:38)
NU ka, pasirodysiu ir as su savo valentininiais saldumynais  heart.gif

Brakes

Traskus vamzdeliai(brandy snaps)

Tortas "Raudonasis velvetas"



Oho!!! blink.gif nu fantastika wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 15 vasario 2009 - 20:46
ohoooooooooooo kokie groziai wub.gif wub.gif wub.gif
o kaip torto skonis,atrodo tai idomiai.
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 20:38)
NU ka, pasirodysiu ir as su savo valentininiais saldumynais  heart.gif



vauuuuuuuuuuu blink.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 02 15, 21:56)
ohoooooooooooo kokie groziai wub.gif  wub.gif  wub.gif
o kaip torto skonis,atrodo tai idomiai.


Biskvitai man gavosi labai minksti ir purus. Skonis irgi neblogas,toks vanilinis su sokolado prieskoniu. Bet skaniausias sitam torte tai kremas, toks svelnus svelnus. Dariau pirma karta ir nenusivyliau. Labai tiko valentino dienai, del raudonos spalvos. Nors kiek esu maciusi pas kitas dar raudonesnis gaunasi (kita karta bandysiu det daugiau dazu).
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 21:38)


ohoooo, akys isvirto
o sakykit tie vamzdeliai ir iskepa tokie koreti? Labai graziai atrodo, skanu?
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 18:38)
NU ka, pasirodysiu ir as su savo valentininiais saldumynais  heart.gif


100 balu!!!.Uz viska,labai grazu,o jau vamzdeliais kaip susizavejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 22:12)
Biskvitai man gavosi labai minksti ir purus. Skonis irgi neblogas,toks vanilinis su sokolado prieskoniu. Bet skaniausias sitam torte tai kremas, toks svelnus svelnus. Dariau pirma karta ir nenusivyliau. Labai tiko valentino dienai, del raudonos spalvos. Nors kiek esu maciusi pas kitas dar raudonesnis gaunasi (kita karta bandysiu det daugiau dazu).


As kai darau tai pas mane irgi jis tamsesnis buna, na ta raudona tokia sodresne, labiau bordo primena. Pasirodo pas mane visai kitoks biskvito receptas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 02 15, 22:15)
ohoooo, akys isvirto
o sakykit tie vamzdeliai ir iskepa tokie koreti? Labai graziai atrodo, skanu?


Aha, iskepa koreti. Man tai labai skanu, tokie griliaziniai. Tik uzmirsau pasakyti, kad krema deti tik pries pat tiekiant i stala. Nes siandien jie jau man suminksteje buvo nuo kremo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2009 02 15, 22:19)
Pasirodo pas mane visai kitoks biskvito receptas smile.gif


tai to recepto atmainu didziausia gausybe yra. tongue.gif
Atsakyti
mane labai sudomino tie vamzdeliai ax.gif tik dar nesuvirskinau kaip juos iskept g.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 15, 22:39)
mane labai sudomino tie vamzdeliai  ax.gif  tik dar nesuvirskinau kaip juos iskept  g.gif


labai paprastai, dedi mase sauksteliu ant kepimo popieriaus ir sauni iorkaite. jie nuo karscio patys issisklaido ir susikoreja. Tikkaip sakiau reik nemazus tarpus tarp ju palikti, nes gaunasi nemazi blynai.
Atsakyti