Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija (XII tema)

Toliau kalbam apie Turkiją. 4u.gif

Turkijos viešbučiai, kurortai aptarti jau vienuolikoje temų (kiekviena jų po 50 psl.!), jose jau yra sukaupta labai daug naudingos informacijos, tad prieš užduodami klausimus, pasinaudokite "Paieška".

Ankstesnės temos:
I dalis 2004 07 06 - 2005 04 03
II dalis 2005 04 03 - 2005 05 16
III dalis 2005 05 16 - 2005 07 04
IV dalis 2005 07 04 - 2006 06 01
V dalis 2006 06 01 - 2006 08 16
VI dalis 2006 08 17 - 2007 02 25
VII dalis 2007 02 22 - 2007 05 03
VIII dalis 2007 04 30 - 2007 06 20
IX dalis 2007 06 20 - 2007 09 05
X dalis 2007 09 06 - 2008 05 17
XI dalis 2008 05 17 - 2009 02 04

Gerų atostogų visiems 4u.gif

Nėra žmogaus, kuris neįsimyli šios nuostabios šalies.
VAISTAI Į TOLIMAS KELIONES:

1. Nuo karščiavimo ir skausmo(paracetamolis, analginas, citramonas, eferalgano žvakutės)
2. Nuo žarnyno bėdų(linex, smecta, mezym forte)
3. Nuo peršalimo(teraflu, gripex, coldrex)
4. Nuo slogos(Olinth, Otrivin, jūros vandens)
5. Nuo anginos(antibiotikai Ospamox, tiek suspensija hiconcil, tiek šiaip tabletės)
6. Skysčiams atstatyti geriama lašalinė( Basica ir rehidronas)
7. Termometras.
8. Pleistras, bintas.
9. Vandenilio peroksidas su vata
10. Angliukas
11. Antihistamininiai vaistai greito veikimo - Tavegyl ar Suprastin
12.Nuo gerkles(Jox,Hexoral-purskiami/ciulpiami)

Žodynai
http://tr.mfa.lt/lit...is/119/47/11778 lietuviu

http://turkey-info.r...phrasebook.html rusu
Čia turkų kalbos kursai

http://www.supermama...;#entry19027086

Orų prognozė

http://www.easytrave...p...17&sv_curr=

Valiutų kursai
http://www.delfi.lt/.../calculator.php

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Beje mes kol kas "nusiziureje": Gloria Verde, Paloma Grida Village, Lykia World Village, IC Green Palace, Antendon de Luxe ir buvo abejoniu del Royal Wings, kad prie gatves, bet viena is cia rasanciu mamyciu nuramino, kad nesijaucia tos gatves (nesigirdi), tai ir ji i lentele isitraukiau..
(kaip kokia beprote dar ir lentele darausi, su info palyginimui, kur , kiek km nuo uosto,kiek baseinu, kiek iki artimiausio miesto ir .t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 03 sausio 2010 - 16:45
QUOTE(Belty @ 2009 02 04, 21:33)
Beje mes kol kas "nusiziureje": Gloria Verde, Paloma Grida Village, Lykia World Village, IC Green Palace, Antendon de Luxe  ir buvo abejoniu del Royal Wings, kad prie gatves, bet viena is cia rasanciu mamyciu nuramino, kad nesijaucia tos gatves (nesigirdi), tai ir ji i lentele isitraukiau..
(kaip kokia beprote dar ir lentele darausi, su info palyginimui, kur , kiek km nuo uosto,kiek baseinu, kiek iki artimiausio miesto ir .t.t.)

tikrai nesigirdi gatves, siaip tarp gatves ir tarp pastato yra didziulis vandens ir atrakcionu parkas, o ir i gatves puse yra tik vieno pastato sparnas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daisy @ 2009 02 05, 10:07)
Turkomanes, klausimukas, mano darbai mane prispaudzia taip, kad i Turkija galiu vaziuot balandzio gale, maximum but iki geguzes 10- 12
Ar nebus labai salta?
Kaip ten orai tokiu metu g.gif

NU nemanau kad salta, mes ir geguzes pradzioj, gal vidury vaziuosim, siaip rase panos, kad balandi buna 28 net rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 02 04, 12:27)
Aš kaip tik meldžiuosi kad šiemet būtų amara dolce vita viešbučiui nuolaidos rolleyes.gif  jau jį senokai nusižiūrėjau blush2.gif

Tai kad isankstine nuolaida yra visada, mes buvom vasara Amara Wing Resort, tai isankstine nuolaida isejo kazkur 25 proc thumbup.gif Amaru tinklas man tiesiog tobulas viskuo, aptranavimas ir maistas, restoranai ir barai, labai patiko thumbup.gif O siemet galvojam su vaiku, tai geriausia butu i Amara Club Marine, nes clubiniai viesbuciai turi labai stipria animacija vaikams arba i Amara beach resort, ir ten ir ten smeliukas, tai vaikui bus super wub.gif Man labai patiko sis viesbuciu tinklas, bet tik tez touras parduoda keliones ten, nes jie yra kazkokie bendraturciai
Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2009 02 04, 12:31)
Pernai gidas (vietinis) vienos ekskursijos metu šį viešbutį rekomendavo kaip vieną iš pačių geriausių thumbup.gif Gal todėl ir nebūna jam jokių nuolaidų g.gif Susirenka ir be nuolaidų publika biggrin.gif

Tai kad buna tos nuolaidos, kam zmones klaidinat biggrin.gif biggrin.gif
Va cia yra puslapiukas ju, kam idomu paziurekit, man tai labai labai ten patiko smile.gif O Amara Dolce Vita yra net gi zoologijos sodas savo thumbup.gif
Amara world

Tikrai viesbuciai verti savo zvaigzduciu ir ultra pavadinimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 05 vasario 2009 - 09:49
Gal turi jau ką apsižiūrėjus? Gal dag info turi? Kol kas esu ties AQUA, MARMARIS PARK ar IBEROTEL SARIGERME PARK apsistojus. Traukia Ičmeleras. Bet kainynai gali pakoreguoti planus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2009 02 05, 13:01)
Gal turi jau ką apsižiūrėjus? Gal dag info turi? Kol kas esu ties AQUA, MARMARIS PARK ar IBEROTEL SARIGERME PARK apsistojus. Traukia Ičmeleras. Bet kainynai gali pakoreguoti planus  g.gif


Nieko nesam nusiziureje, bet manau, kad noretumem paciam Marmaryje. Del baru gatves biggrin.gif Nors tie visi aplinkiniai miesteliai, zinau, labai grazus. Aisku, viskas priklausys nuo kainos, gal teks apsigalvoti ir i Kemera traukti (ten pigiau, nors jau buvom). Bet siaip visada vaziuojam i 3*** viesbucius, tai ir si karta rinksimes kazka is 3*** 4u.gif
Atsakyti
Kas žino, koks smėlis Laroje, Antalijoje? Bent kažkiek panašus į mūsų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2009 02 05, 14:19)
Nieko nesam nusiziureje, bet manau, kad noretumem paciam Marmaryje. Del baru gatves  biggrin.gif  Nors tie visi aplinkiniai miesteliai, zinau, labai grazus. Aisku, viskas priklausys nuo kainos, gal teks apsigalvoti ir i Kemera traukti (ten pigiau, nors jau buvom). Bet siaip visada vaziuojam i 3*** viesbucius, tai ir si karta rinksimes kazka is 3***  4u.gif

Iš 3* agentūroje rekomendavo Marbas. Labai geri jo įvertinimai Teztour kataloge, nors jis ir Ičmelere. O į Barų gatvę veža nemokamai iš kiekvieno viešbučio.
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2009 02 05, 13:27)
O į Barų gatvę veža nemokamai iš kiekvieno viešbučio.


tik sako, kad nemokamai mirksiukas.gif mažiausiai po baksą surenka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2009 02 05, 13:27)
Iš 3* agentūroje rekomendavo Marbas. Labai geri jo įvertinimai Teztour kataloge, nors jis ir Ičmelere. O į Barų gatvę veža nemokamai iš kiekvieno viešbučio.


thumbup.gif atrodo, bet jau kambariai - kaip kisenytes didumo, lagaminu net nebus kur pasidet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2009 02 05, 14:24)
Kas žino, koks smėlis Laroje, Antalijoje? Bent kažkiek panašus į mūsų? g.gif

Normalus visai zinok, nera toks kaip smiltynej ne is tolo, bet ir ne zvyras, basom kojom jokio diskomforto nesijaucia thumbup.gif tik juroj kai bangos duoda, tai i triusikus tokio labai smulkaus zvyriuko privaro, reikia paskui issikratyt blush2.gif lotuliukas.gif bet juros dugnas thumbup.gif

Gal kas buvot Rixos premium Beleke? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 05 vasario 2009 - 14:42
QUOTE(sima77 @ 2009 02 05, 16:12)
Gal kas buvot Rixos premium Beleke? ax.gif

viename vokiečių inter. puslapyje pažiūrėjau, kad iš Beleko viešbučių jam skiriama daugiausia balų. Iš 6 balų jam duoda 5,6 (iš viso 29 vokiečiai įvertino).

Būtų iš tikro smagu išgirsti kas buvo jame, o tais vokiečiais negali pasitikėti lotuliukas.gif

Atsakyti
Tez tour temoj buvu straipsnį jau įmetus, bet pasikartosiu ir čia: „Tez Tour“ skrydžius iš Kauno ir Palangos vykdys ir šiemet

Na, o čia dar toks nedidelis straipsniukas apie tez tour, susijęs ir su šia tema: Tez Tour derasi su pasaulio viešbučiais dėl mažesnių kainų

QUOTE(Madeiva @ 2009 02 07, 16:16)
aš pernai skridau iš Palangos, man labai patiko, nes patogu thumbup.gif Faina, jei ir šiemet skraidins

Aš užpernai iš Palangos skridau į Turkiją 2 savaitėm. Visai negaila buvo, kad ir nuplaukė ta viena diena, nes ir taip ilgai buvom. O be to tikrai labai patogu, išsimiegi prieš kelionę, pasiruoši be jokių stresų... O svarbiaisia, kad man nelabai toli Palanga.
Atsakyti