Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema

user posted image

user posted image

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ reikia dėti visuokius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrežti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprasymą iš ko padaryti tie papuošimai (beze, saldainių masė ir t.t.) ir kas tai per tortas. Taip pat nepamirstam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-e barbi ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jus esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Cia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomes, konsultuojames ir sememes patirties viena is kitos. Dėl to mes taip greitai tobulejam.


Paplepeti renkames CIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 21 kovo 2009 - 09:54
cha cha, aš pirma clap.gif
Atsakyti
Žvilgtelėjau google su žodžiais "easter cake decorating". ax.gif Patiko šitos idėjos (sausainių, kur šonuose kiškiai yra receptas):



Atsakyti
sveikos,

aciu uz nauja temele 4u.gif perskaiciau ana temele,kol pupiai leido ax.gif tai esu apakus nuo groziu,kada ir as taip mokesiu ax.gif dariau broliu net 3 tortus doh.gif is meducio 30,ir sautuva ir paprastai puost "nevezi"visi receptai Cipciuko,aciu Jums!!!!!!puosti su beze nepavyko,nesigavo jis man sad.gif odar kart jua neturejau laiko,nes sirguliuoja mano kleckai.Tai puosiau paprastai grietinele+dazai.tai turbut skaiciau ir net neverta det,kazkas 50 buvo ideja,tai maniskis 30 nublanksta,o suatuva pameginsiu veliau ikelti.meginau Meain patarimais naudotis,nelabai pavyko,bet jai laabai aciu!!!
o del 36proc grietineles,silainiu turgui vienam kioskeli,jos yra pilstomos,man net skanesne nei Zemaitijos pieno,isisplaka kuo puikiauisiai be jokiu standikliu ir isigeria ir forma laiko,tai tiek siam kartui smile.gif
Atsakyti
greit pasirodai lens.gif aggressive.gif nublanksta matai, o pastangos ax.gif nešk čia greitai ir šautuvą ir 30-tuką, na jei medutis, tai į medaus temą, bet nedrįsk nuslėpti ax.gif
Atsakyti
Mergaites, ateinu su tortuku blush2.gif
Draugei 35 metu proga. Dovanu paprase perlo papuosalu
Tai vat ir nesu jai perlus ax.gif

user posted image
user posted imageuser posted image

Nelabai lygus, man su kremo kol kas prastai sekasi. Ir kaip visada nesugebejau igyvendinti to ko norejau. Vat
Viduje jogurtinis tortas su persikais ir ananasais, papuostas grietinele, kriaukle is sokolado, kiti papuosimai is saldainiu marshmelow
Atsakyti
O Marija aukštielninka, Inočka, trūkstu žodžių, o čia tai perlas, tau šiandien 100 balų su pliusu ok.gif ok.gif ok.gif na ir pasistengei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 03 21, 15:21)
Mergaites, ateinu su tortuku blush2.gif
Draugei 35 metu proga. Dovanu paprase perlo papuosalu
Tai vat ir nesu jai perlus ax.gif
elabai lygus, man su kremo kol kas prastai sekasi. Ir kaip visada nesugebejau igyvendinti to ko norejau. Vat
Viduje jogurtinis tortas su persikais ir ananasais, papuostas grietinele, kriaukle is sokolado, kiti papuosimai is saldainiu marshmelow



user posted image ir kriaukles, ir perlai kaip tikri.... wub.gif nu auksciausias lygis!!!
Atsakyti
dabar aišku, kam perlamutrinių dažų reikėjo blink.gif
Atsakyti
Inocka,as zado netekau blink.gif mega_shok.gif karsta.gif karsta.gif
Drauge liks suzaveta,nes LABAI puikus!!!!1000 balu!!!
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 21, 15:44)
Inocka,as zado netekau blink.gif  mega_shok.gif  karsta.gif  karsta.gif
Drauge liks suzaveta,nes LABAI puikus!!!!1000 balu!!!


Ale ar nepagalvos kad ten tikri perlai ta drauge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 21, 15:48)
Ale ar nepagalvos kad ten tikri perlai ta drauge  lotuliukas.gif

vava o as ir pagalvojau, kad tikri lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Inocka super thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti