Įkraunama...
Įkraunama...

PAGYRU PUODAS, KEPKIM IR GIRKIMES.

user posted image
Atsakyti
jolka nepyk,ale labai nekokybiska foto,toks jausmas kad giriesi zeliuku ir braske ax.gif o pyrago ar ko net nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 14, 18:47)
jolka nepyk,ale labai nekokybiska foto,toks jausmas kad giriesi zeliuku ir braske ax.gif  o pyrago ar ko net nesimato ax.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Čia varškinis tinginys? Gal galėtumėt įmesti nuorodą kur jis paslėptas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiiva: 14 gegužės 2009 - 17:59
O jūs man pasakykit, kokia šios temos prasmė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 14, 18:58)
O jūs man pasakykit, kokia šios temos prasmė? g.gif

Dėti saldumynų nuotraukas toms, kurios nori pasirodyti, tačiau visiem receptas aiškus (t.y. pvz. tortas "Medutis" pagal Cipciuką ir t.t.) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 14, 19:00)
Dėti saldumynų nuotraukas toms, kurios nori pasirodyti, tačiau visiem receptas aiškus (t.y. pvz. tortas "Medutis" pagal Cipciuką ir t.t.) smile.gif


jei jau taip,tada paanalizuokim,kuo giriamasi pirmojoj foto..ka jus matot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 14, 18:02)
jei jau taip,tada paanalizuokim,kuo giriamasi pirmojoj foto..ka jus matot? g.gif

as matau varskini pyraga su zele gabaliukais ir aguonom blush2.gif
JOLKA, puikus gabaliukas, davai pasidalink mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rootha: 14 gegužės 2009 - 18:07
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 14, 19:02)
jei jau taip,tada paanalizuokim,kuo giriamasi pirmojoj foto..ka jus matot? g.gif


Na, aš manau, jog tai kažkoks želinis tortas. Išties autorė turėjo parašyti torto pavadinimą, bet to nepadarė manau manydama, kad tai, tik temos pradinio puslapio/pradinės žinutė papuošimas smile.gif Manu neetiška kalbėti apie torto išvaizdą, kadangi grožis yra labai subjektyvus dalykas, kurį mes visada vertiname skirtingai bigsmile.gif
Atsakyti
Ana tema nebaigta, o i sita jau rasom biggrin.gif Tada temos antrastej galima parasyti taip, kaip Povilas parase, nes atejusi kokia nors naujoke nesupras, kas cia do pagyru puodas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 05 14, 19:07)
as matau varskini pyraga su zele gabaliukais ir aguonom  blush2.gif
JOLKA, puikus gabaliukas, davai pasidalink  mirksiukas.gif


nu ka padarysi,susitaukau su tuo kad esu priezliba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 14, 19:08)
Ana tema nebaigta, o i sita jau rasom  biggrin.gif Tada temos antrastej galima parasyti taip, kaip Povilas parase, nes atejusi kokia nors naujoke nesupras, kas cia do pagyru puodas  lotuliukas.gif

kad jau lyg baigta g.gif
Atsakyti