Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

aš po šešių metų pertaukos vėl lankiausi, tai tvarka kiek kitokia.

Iš šeimos gyd paprašiau siuntimo pas ginekologę. Ji per priėmimą (12 sav.) pažiūrėjo echo ir paėme tepinėlį.
Daugiau išsiuntė kitai dienai su analizais pas akušerę. Ji užvedė nestuke.gif kortelę, paemė vieną šlapimo indelį, o antram išraše nukreipimą į laboratoriją bei išrašė 5 kraujo tyrimus (5 buteliukai kraujo buvo blink.gif ) - Živ, toksoplazmozė, bendras kraujo, kraujo grupei nustatyti, nes mano minusinė ir berods gliukozei g.gif
Dar po mėn. užrašė pas šeimos gyd ir ginekologę ir pas akušerę vėl. ax.gif
Sako, kad ginekologė laiko daugiau skiria tik esant komplikuotai eigai neštumo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(darijusha @ 2012 10 23, 08:29)

Sako, kad ginekologė laiko daugiau skiria tik esant komplikuotai eigai neštumo mastau.gif


Tas pats ir Kaune KMUK moterų konsultacijoj, ginekologas apžiūri pirmą kartą kai ateini ir per pagrindines tris echoskopijas. O pagrinde bendrauhi tik su akušere. Ji pildo nėščiosios kortelę, išrašo siuntimus ir surašo tyrimo rezultatus, matuoja pilvuką, sveria. Privalumas tik tas, kad kai atvažiuoji gimdyt ir nebūna vietos tai tau būna suteikta pirmumo teisė, kaip jų pacientui.
Atsakyti
Sveikos,

Čia pasiskaičiau ir dabar suabejojau. Situacija tokia kad laukiuosi (bent jau testas taip rodo). Užsiregistravau pas ginekologę. Bet kai pasiskaitinėjau - tai supratua kad pirma dauguma pas šeimos gydyt. užsirašinėja. Tai gal pirma tikrai reikia taip? Nes pirmas nėštumas, tai net nžn kaip čia elgtis g.gif
O pavyzdžiui jei nueičiau pas šeimos, man padarytų tą kraujo tyrimą kur parodo nėštumą, ar jį gali skirti tik ginek.? (man aktualu, nes šiuo metu dirbu 1,5 etato, tai norėčiau kuo greičiau susitvarkyt taip kad liktų tik vienas etatas, nes nenoriu pervargti ir šiaip rizikuoti, o kol neturiu jokios pažymos tai kaip ir nelabai galiu)
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 10 27, 11:11)
Sveikos,
Čia pasiskaičiau ir dabar suabejojau. Situacija tokia kad laukiuosi (bent jau testas taip rodo). Užsiregistravau pas ginekologę. Bet kai pasiskaitinėjau - tai supratua kad pirma dauguma pas šeimos gydyt. užsirašinėja. Tai gal pirma tikrai reikia taip? Nes pirmas nėštumas, tai net nžn kaip čia elgtis  g.gif
O pavyzdžiui jei nueičiau pas šeimos, man padarytų tą kraujo tyrimą kur parodo nėštumą, ar jį gali skirti tik ginek.? (man aktualu, nes šiuo metu dirbu 1,5 etato, tai norėčiau kuo greičiau susitvarkyt  taip kad liktų tik vienas etatas, nes nenoriu pervargti ir šiaip rizikuoti, o kol neturiu jokios pažymos tai kaip ir nelabai galiu)



aš paskambinau šeimos gyd. ir paprašiau išrašyti siuntimą pas ginekologę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darijusha @ 2012 10 28, 19:34)
aš paskambinau šeimos gyd. ir paprašiau išrašyti siuntimą pas ginekologę.  4u.gif


tai kad siuntimas kad ir taip nereikalingas pas ginekologe. O siaip tai ryt jau eisiu pas seimos, ziuresiu, gal visgi israsys bent jau kraujo tyrima smile.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes,as pries menesi apsilankiau pas gydytoja Kovaliova Klaipedoje ir esu net labai ja pasipiktinusi. Per pirma apziura ji mane pasigulde apziurejo ir visiskai nieko nepasake, sako ateik po dvieju savaiciu tai tada jau pasakysiu kiek laiko yra leliukui, tyrimus padarysim... Taigi nekantraudama nuejau pas ja po dvieju savaiciu, sesele israse kraujo ir slapimo tyrimus o gyditoja net akiu nepakele nuo laikrascio... Bandziau jos klausti kada darysim echoskopa, kada laika nustatys, o ji (nepakelusi akiu nuo laikrascio) sako tai 18sav darysim ekoskopa... Taigi po menesio vis dar nezinau kiek laiko mano leliukui.... sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 10 27, 11:11)
Sveikos,

Čia pasiskaičiau ir dabar suabejojau. Situacija tokia kad laukiuosi (bent jau testas taip rodo). Užsiregistravau pas ginekologę. Bet kai pasiskaitinėjau - tai supratua kad pirma dauguma pas šeimos gydyt. užsirašinėja. Tai gal pirma tikrai reikia taip? Nes pirmas nėštumas, tai net nžn kaip čia elgtis  g.gif
O pavyzdžiui jei nueičiau pas šeimos, man padarytų tą kraujo tyrimą kur parodo nėštumą, ar jį gali skirti tik ginek.? (man aktualu, nes šiuo metu dirbu 1,5 etato, tai norėčiau kuo greičiau susitvarkyt  taip kad liktų tik vienas etatas, nes nenoriu pervargti ir šiaip rizikuoti, o kol neturiu jokios pažymos tai kaip ir nelabai galiu)


tikrai nebutina pirma eiti pas seimos gydytoja. jokio siuntimo nereikia.
kaip man buvo...
apsilankiau pas ginekologe, nes jau metai kaip nepavyko pastoti. pasikonsultavau, paskyre tyrimus. uzrase savo tel. nr. - "jei kas neaisku, skambink". (buvo suinteresuta, kad lankysiuose jos privacioje klinikoje, nes ten jie uzsiima nevaisingumais).
nespejau as visu tyrimu pasidaryti, kai pasijutau nescia!!!! thumbup.gif wub.gif
ir ka.. i poliklinika pirmai apziurai pas gine butu reikeje laukti apie menesi. pas seimos gydytoja panasiai. bet as ne minties apie butina vizita pas ja neturejau.
teigi, kadangi negalejau iskenteti, pasiskambinau tuo privaciu nr. ginekologei ir ji mane priieme jau po keliu dienu. (i neprivacia poliklinika).
thumbup.gif
per pirma vizita patvirtino, kad esu nescia jau 6 savaites! padare nuotraukyte.
kitas vizitas po triju savaiciu.
Atsakyti
O aš tai eisiu ne pas savąją gydytoją į kliniką, bet galvoju kaip čia bus, jei pirmam vizitui eisiu pas vieną, o paskui pas kitą blush2.gif Tiesiog dabar noriu įsitikint, kad viskas gerai
Atsakyti
Sveikos, nėštukės. Nuvykau šiandien į polikliniką, pasiėmiau siuntimą pas ginekologę į ligoninę. Pasirodo, mano mieste ginekologai dirba iki 13 val. tai taip ir nesiregistravau, nežinodama, kaip reikės su darbu tokius vizitus derinti. Nejaugi visada atsiprašinėsi, juo labiau, kai važinėju dirbti į kitą miestą.
Vis dėlto susiradau norimą ginekologę klinikoje, bet sausio mėn. jau užimta, tai nebent pirmą kartą apsilankysiu vasario mėn., kada jau nėštumas bus apie 7 savaitės. Kaip galvojat, ne per vėlu?
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 01 14, 18:16)
Sveikos, nėštukės. Nuvykau šiandien į polikliniką, pasiėmiau siuntimą pas ginekologę į ligoninę. Pasirodo, mano mieste ginekologai dirba iki 13 val. tai taip ir nesiregistravau, nežinodama, kaip reikės su darbu tokius vizitus derinti. Nejaugi visada atsiprašinėsi, juo labiau, kai važinėju dirbti į kitą miestą.
Vis dėlto susiradau norimą ginekologę klinikoje, bet sausio mėn. jau užimta, tai nebent pirmą kartą apsilankysiu vasario mėn., kada jau nėštumas bus apie 7 savaitės. Kaip galvojat, ne per vėlu?

ne, ne pervėlu. Pirmas apsilankymas iki 12 savaitės smile.gif
Man labai patiko šita susisteminta informacija ax.gif
Atsakyti
32 sav dabar,ir iki dabar niekas near tikrines g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniukas20 @ 2013 01 25, 09:17)
32 sav dabar,ir iki dabar niekas near tikrines  g.gif

O kodėl čia taip nutiko? g.gif
Atsakyti