Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

Sveikos,
esu jauna ir nepatyrusi tų visų ligoninių, poliklinikų reikalų, bet įtariu, kad laukiuosi, kur man pirmiausia kreiptis? Į savo šeimos daktarę? Iki šiol pas ginekologę lankiausi privačiai, kur mokėjau nemažus pinigus, nėštumo priežiūra man ten būtų tikrai per brangi, bet ir mano šeimos centro ginekologės man ne prie širdies. Ar gali man šeimos gydytoja duoti siuntimą pas bet kurį valstybinės poliklinikos gydytoją ir aš pati galėsiu jį išsirinkti? Gal yra klinikų kur yra pusiau privačios pusiau valstybinės? Labai prašau apšviesti mane 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2012 08 01, 12:56)
Sveikos,
esu jauna ir nepatyrusi tų visų ligoninių, poliklinikų reikalų, bet įtariu, kad laukiuosi, kur man pirmiausia kreiptis? Į savo šeimos daktarę? Iki šiol pas ginekologę lankiausi privačiai, kur mokėjau nemažus pinigus, nėštumo priežiūra man ten būtų tikrai per brangi, bet ir mano šeimos centro ginekologės man ne prie širdies. Ar gali man šeimos gydytoja duoti siuntimą pas bet kurį valstybinės poliklinikos gydytoją ir aš pati galėsiu jį išsirinkti? Gal yra klinikų kur yra pusiau privačios pusiau valstybinės? Labai prašau apšviesti mane  4u.gif .




Sveikute, pakliuvau į panašią situaciją... Įtariu, kad laukiuos, jau 5tą savaitę. Nuo 7 iki 12 savaitės reiktų apsilankyti pas ginekologą ir nors man mano poliklinikoj esančios nelabai patinka(Lazdynų), nėra iš ko rinktis... Nes privati ne mano kišenei, o pusiau valstybinių nėra:( Dar viena žinia:aš įstojau ištęstinių studijų į universitetą ir sužinojau, kad laukiuos... Nu nežinau, ką man dabar daryti... Nu, kodėl dilemų pilnas pasaulis, ką?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roan @ 2012 08 01, 14:05)
Sveikute, pakliuvau į panašią situaciją... Įtariu, kad laukiuos, jau 5tą savaitę. Nuo 7 iki 12 savaitės reiktų apsilankyti pas ginekologą ir nors man mano poliklinikoj esančios nelabai patinka(Lazdynų), nėra iš ko rinktis... Nes privati ne mano kišenei, o pusiau valstybinių nėra:( Dar viena žinia:aš įstojau ištęstinių studijų į universitetą ir sužinojau, kad laukiuos... Nu nežinau, ką man dabar daryti... Nu, kodėl dilemų pilnas pasaulis, ką?...  g.gif


Na jeigu jau nebus galima kreiptis į kitos poliklinikos daktarus, tai jau krapštysiu pinigėlius privačiai... O dėl "dilemų" gyvenime tai aš tave galiu paguosti tik tuo, kad pati taip pat įstojau šią vasarą į magistrą ir net neištęstines, o nuolatines studijas, o plius dar dirbu nelengvą darbą ir tikiuosi, kad jėgų nepritrūks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2012 08 01, 12:56)
Sveikos,
esu jauna ir nepatyrusi tų visų ligoninių, poliklinikų reikalų, bet įtariu, kad laukiuosi, kur man pirmiausia kreiptis? Į savo šeimos daktarę? Iki šiol pas ginekologę lankiausi privačiai, kur mokėjau nemažus pinigus, nėštumo priežiūra man ten būtų tikrai per brangi, bet ir mano šeimos centro ginekologės man ne prie širdies. Ar gali man šeimos gydytoja duoti siuntimą pas bet kurį valstybinės poliklinikos gydytoją ir aš pati galėsiu jį išsirinkti? Gal yra klinikų kur yra pusiau privačios pusiau valstybinės? Labai prašau apšviesti mane  4u.gif .


Aš panašioje situacijoje - buvau praeitą savaitę pas savo šeimos gydytoją, mąsčiau, kad ji duos siuntimą pas ginekologę, tada ir eisiu. Bet ji liepė laukti, kol nuo paskutinių menstruacijų praeis du ciklai, t.y. nėštumui bus apie 8 savaites (anot jos, iki 8 savaičių dar visko gali įvykti, medikai to net nelaiko nėštumu...), tada turėsiu tiesiai be jokio siuntimo eiti pas poliklinikos akušerę, o ji duos tolimesnius nurodymus, skirs tyrimus. Bet man nepatinka nei poliklinikos akušerės (tikrai abi pensininkės, nuolat viskuo nepatenkintos, bambančios), nei ginekologės, tai bandysiu pirmajam vizitui nueiti į mokamą konsultaciją gimdymo namuose, pažiūrėsiu, kas ir kaip...
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2012 08 01, 20:16)
Aš panašioje situacijoje - buvau praeitą savaitę pas savo šeimos gydytoją, mąsčiau, kad ji duos siuntimą pas ginekologę, tada ir eisiu. Bet ji liepė laukti, kol nuo paskutinių menstruacijų praeis du ciklai, t.y. nėštumui bus apie 8 savaites (anot jos, iki 8 savaičių dar visko gali įvykti, medikai to net nelaiko nėštumu...), tada turėsiu tiesiai be jokio siuntimo eiti pas poliklinikos akušerę, o ji duos tolimesnius nurodymus, skirs tyrimus. Bet man nepatinka nei poliklinikos akušerės (tikrai abi pensininkės, nuolat viskuo nepatenkintos, bambančios), nei ginekologės, tai bandysiu pirmajam vizitui nueiti į mokamą konsultaciją gimdymo namuose, pažiūrėsiu, kas ir kaip...

O tu savo šeimos gydytojos neprašei siuntimo pas kitą akušerę?
Atsakyti
Su treciu vaikeliu apziurejo ginekologiskai 28 savaiciu, uzkrete... ir 30-ties nubego vaisiaus vandenys, uzkratas jau buvo perejes man i krauja, vos spejo pabrandinti plauciukus, per ta pacia gydytoja pries laika pagimde su manim ir kita moteris, lygiai taip pat po apziuros praejus dviem savaitem... tiesiog inese infekcija ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 08 03, 21:56)
Su treciu vaikeliu apziurejo ginekologiskai 28 savaiciu, uzkrete... ir 30-ties nubego vaisiaus vandenys, uzkratas jau buvo perejes man i krauja, vos spejo pabrandinti plauciukus, per ta pacia gydytoja  pries laika pagimde su manim ir kita moteris, lygiai taip pat po apziuros praejus dviem savaitem... tiesiog inese infekcija ir tiek.

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 08 03, 21:56)
Su treciu vaikeliu apziurejo ginekologiskai 28 savaiciu, uzkrete... ir 30-ties nubego vaisiaus vandenys, uzkratas jau buvo perejes man i krauja, vos spejo pabrandinti plauciukus, per ta pacia gydytoja  pries laika pagimde su manim ir kita moteris, lygiai taip pat po apziuros praejus dviem savaitem... tiesiog inese infekcija ir tiek.


Ziauru doh.gif doh.gif
Atsakyti
kuri čia tokia "gera" daktarytė, pagreitina infecijos pagalba gimdymus? Kad nepatekti netyčia... nestuke.gif
Atsakyti
Violeta Liekienė Sargėnu klinika. Tik tada dar dirbo Šilainių poliklinikoj ir buvo jos pavardė V.Dapkuvienė.
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2012 08 01, 14:18)
Na jeigu jau nebus galima kreiptis į kitos poliklinikos daktarus, tai jau krapštysiu pinigėlius privačiai...

o ne lengviau butu issirinkti kita valstybine gydykla su Jums patinkancia daktare ir netumo laikotarpiui persirasyti i ja? mirksiukas.gif pacientas turi tokia teise.. tik kai kurios poliklinikos skiedzia kad negalima taip daryti, nes jos netenka finansavimo uz jus tada doh.gif
Atsakyti
Mielos neštukės, turiu klausimėlį smile.gif pirmą apžiūrą ir visą nėštumą planuoju sekti VGN Konsultacijoje. Gal kas nors iš jūsų lankosi vgn? Kokie atsiliepimai! Nedrąsu kažkaip...
Atsakyti