Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstot apie ketvirtą?

kartais vis pamąstau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 09 rugsėjo 2005 - 12:01
biggrin.gif
tavo mintys ir jausmai šiuo klausimu man suprantamos ir artimos. Pripratau, kad turiu tris ir tiek visai nebeatrodo daug. Gal ir ketvirtas butų visai gerai, tik ne dabar... O mašina gi galima ir didesnę nusipirkti. Su būstu gal kiek ir sunkiau... Dėl darbo (svarbiausias argumentas), jaučiu, kad reikėtų padirbėti trejetą metelių, o tada bus matyti dėl ketvirto, nes vyrui visas finansinis krūvis šiuo metu, o ir man pačiai jau norisi kitos veiklos...
Atsakyti
Nu jūs duodat doh.gif
Šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
man tai sauniai atrodo dideles seimos, trys tai kazkaip dar iprastas vaizdelis, bet keturi, penki, grazu... smile.gif
stiprybes tokiom didelem seimom 4u.gif
Atsakyti
lengvute, kas atsitiko tavo žinutei? nepraraskim vilties rasti daugiau bendraminčių... smile.gif
Atsakyti
Mane tai apsėdusi paskutiniu metu mintis dėl ketvirto ax.gif Gal todėl, kad žinau, jog jo tikriausiai nebus, nebent pavyktų apšauti vyrą tongue.gif Visada svajojau apie keturis vaikus, bet vyras po dvynukų labai griežtai nusiteikęs padėti tašką sad.gif
Atsakyti
Mes jau rimtai apie ketvirtą galvojam smile.gif Matau kaip vyresnėliai rūpinasi mažiuku ir taip gera, taip šaunu. Aišku, būna dienų, kai pervargstų ir norisi staugti, bet tai taip retai. Namus turime, darbai irgi neblogi. Aš namuose galiu dirbti. Žodžiu, nėra jokių kliūčių. Bet mes labai norim mergaitės (nors vis tiek pagrindinė mintis, kad svarbu tik sveikas, o lytis bet kuri gerai), pasvajojam apie ją, net labai.
Atsakyti
Žinot,apie tą ketvirtą lelių tai mąstau tiesiog iš praktinių pozicijų.Mano panos jau didelės,vienai 17,kitai 13.Mažiukui 18 mėnesių.Kai pamastau,kad jis liks kaip ir vienas,tai kažkaip ir atsiranda tas reikalas dar kokį brolį-sesę nusipirkt. ax.gif Bėdelė ta,kad man jau ne 27,o 37 unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi apie ketvirtą pagalvoju, nors kol kas pas mus tik du. Kažkaip visada su vyru svajojom apie tris vaikiukus wub.gif : du dabar ir pagrandukas po kokių penkių-dešimties metelių. Bet dabar vis labiau pagalvoju, kad smagu būtų tam pagrandukui turėti broliuką ar sesutę, kad galėtų kartu žaisti ir draugauti.
Atsakyti
Tai vat,būtent,tame ir reikalas,kad tas trečias,po ilgo tarpo lieka vienas cry.gif Odar svarbus momentėlis tai,kad jau tam trečiam,viską vėl susiperk(visus pribumbasus),o paskui reikia atidavinėti arba jau anūkams palikti doh.gif
Atsakyti
Finansinė pusė, žinoma, labai svarbu. Bet tai kas gyvenimas toks, kaip čia pasakius, pilnas visokių nerealizuotų svajonių, ieškojimų, tai kartais pagalvoji - na ką dar žmogus gali stebuklingesnio ir gražesnio sukurti už tą naują gyvybę? Kartais nešu savo mažuosius prisiglaudus ir galvoju - na nejaugi jie bus paskutiniai rolleyes.gif Liūdna matant, kaip greitai užaugo pirmasis, netruks ir šitie užaugti, ir ką, viskas, anūkų laukti? sad.gif
Mūsu tai situacija kitokia, kad vienas iš esmės yra pirmasis, o dvynukai visuomet bus kartu, ir tas ketvirtas būtų jau turbūt mamytei ax.gif
Ode, 37 biologine prasme tai turbūt ne kliūtis, išskyrus tai, kad su amžium labai padidėja tikimybė susilaukti dvynukų biggrin.gif . Tai žiūrėk, vietoje keturių galėtum turėti visus penkis tongue.gif
Atsakyti
kaip smagu, vis daugiau bendraminčių.Iš tiesų, ievuže, aš irgi pamąstau , negi tai paskutinė mano mažulka.Geriau vaikam augt porom, bet aš labai bijau tų jų kivirčų, konkurencijos ir nežinau, ką reiškia auginti vieną, o noris viską pabandyt ir nervukus ir vaiko auginimo kokybės geros.Na, vyrą galima kartas nuo karto vis kaip nors pašnekint, sudomint, visos žinom, kaip prie savo vyrų prieit ir kada geriausias momentas.Nežinau, iki kada gimdyčiau vėliausiai, gal iki 35, nors gimdo šiais laikais daug 40-mečių, bet aš nesu tokia drąsi.O šiaip nėštumas manęs nebemasina ir gimdymas, o vaikiukai tai labai...
Atsakyti