Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstot apie ketvirtą?

O aš mėgaujuosi trečiuoju nėštumu, artimiausiomis dienomis būsiančiu gimdymu ir mintimi, kad visa tai dar ne paskutinį kartą! Mat su vyru praėjus keliems mėnesiams po pirmagimio gimimo sutarėme, kad mūsų galimybių ir sveikatos užteks laimingais išauginti keturis vaikus. Į pasaulį tie vaikučiai beldžiasi ne visai pagal mūsų planus, bet abu labai tikime, kad jie augs keturiese. Beje, porinis vaikučių skaičius - irgi buvo vienas iš svarbiausių mūsų pasirinkimo kriterijų.
Atsakyti
O aš šiąnakt visą naktį sapnavau, kad laukiuosi g.gif Mat man ir tas nėštumas kelia ilgesį ir su pavydu žiūriu į besilaukiančias, nes tas jausmas, vaikelio spurdėjimas pilve, na, irgi viena iš palaimingiausių būsenų wub.gif. Gimdymas tiek to, apseisim be liaupsių šia tema tongue.gif Jei nesibelstų dabar į pilvą kasmėnesiniai džiaugsmai, tikrai sunerimčiau biggrin.gif
O gal kas žinot, ar reiškia ką nors sapnuoti save besilaukiančią? 4u.gif
Atsakyti
Ką reiškia sapnuoti save besilaukiančią,tiktai nežinau.Pati labai dažnai sapnuoju.Jau mano šeimynėlė tai juokiasi,kai pasakau:ar žinot ką sapnavau? Tai jau vos ne choru man pasako:žinom žinom,kad laukiesi...
Atsakyti
Niekad nesapnavau nei savo, nei kitos nėštumo g.gif . Manau, kad tai reiškia troškimą turėti vaikutį ... smile.gif
Atsakyti
Bent šiuo metu tikrai nenorėčiau pastoti - 3 nėštumas ir gimdymas man pasirodė gan sunkūs. Dėl auginimo, tai problemų nematau. Labiausiai gasdina pats nėštumas. Man gražu didelė šeimyna. thumbup.gif Bet pati kol kas.... schmoll.gif
Atsakyti
Man tai nėštumas pats,tai aplamai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,labai patinka būti nestuke.gif ,bet trečias gimdymas buvo komplikuotas,darė extra cezarį cry.gif ,tai lyg ir švelniai taip pasiūlė užrišti mazgelį frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2005 09 14, 11:31)
Žinot,apie tą ketvirtą lelių tai mąstau tiesiog iš praktinių pozicijų.Mano panos jau didelės,vienai 17,kitai 13.Mažiukui 18 mėnesių.Kai pamastau,kad jis liks kaip ir vienas,tai kažkaip ir atsiranda tas reikalas dar kokį brolį-sesę nusipirkt. ax.gif Bėdelė ta,kad man jau ne 27,o 37 unsure.gif

Mano mintys mirksiukas.gif Vyresnėliam buvo 11 ir 9 metai, kai gimė trečias. Tuomet masčiau lygiai taip pat. Anie netrukus suaugs, tėvai irgi bus nebe pirmos jaunystės, su kuo draugaus "mažius" paaugliu būdamas g.gif Gatvė, neaiškūs draugai... g.gif Taip atėjo į pasaulį ketvirtas wub.gif
Sakyčiau, apie tai visą laiką ir svajojau. 4 vaikai man - pats tas. Bet, yra tas posakis: žmogus planuoja, Dievas juokiasi smile.gif 36 metukų gimtadienio proga pasigimdžiau dvynius 2.gif 2.gif wub.gif Tikiuosi daugiau nebus blush2.gif
Atsakyti
Tai kaip ten JĖGA sakė, žmogus planuoja o Dievas juokias. Mano atveju Dievas planavo, o aš juokiaus. Kai trečiu neštumu gimė du. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2005 09 14, 10:31)
Žinot,apie tą ketvirtą lelių tai mąstau tiesiog iš praktinių pozicijų.Mano panos jau didelės,vienai 17,kitai 13.Mažiukui 18 mėnesių.Kai pamastau,kad jis liks kaip ir vienas,tai kažkaip ir atsiranda tas reikalas dar kokį brolį-sesę nusipirkt. ax.gif Bėdelė ta,kad man jau ne 27,o 37 unsure.gif

Ne bėda- mano draugė ketvirtą pagimdė būdama 45 m. Įsivaizduokit: du sūnūs studentai, dukra dešimtokė ir gimsta mažutė mergytė... Koks džiaugsmas visiems... Ir mamai auginti lengva...

Aš pati vis pagalvoju apie ketvirtą, bet nebenoriu būti nėščia... Geriau gandras atneštų..
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 09 21, 20:19)
Aš pati vis pagalvoju apie ketvirtą, bet nebenoriu būti nėščia... Geriau gandras atneštų..

biggrin.gif Gal kopūstuose paieškok g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui už patarimą, bet kad, kaip matau, tu kopūstuose tik sūnus randi...O man geriau mergikė būtų. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 09 22, 00:27)
Dėkui už patarimą, bet kad, kaip matau, tu kopūstuose tik sūnus randi...O man geriau mergikė būtų. laugh.gif

schmoll.gif Maniškius ligoninėj dalina ax.gif
Atsakyti