Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais!
Atsakyti
Aciu, Povila$, uz nauja, grazia temele 4u.gif
Atsakyti
liau, tortas nebuvo neišbaigtas, nekokybiška foto tiesiog. nes tikrovej ta juoda labai sodri ir kitu atveju jis būtų perkrautas.
be to aišku tai ir skonio reikalas, žmonės, kuriems dariau, mėgsta minimalizmą, labai abejoju, kad jiems būtų patikę pompastika.
Atsakyti
naitas, nesu dariusi grybuku, juo labiau ju dengusi aisingu, taciau galvoju, gal tai del grybuku teslos kai kuriose vietose pagelsta, nes man niekada nenutiko nieko panasaus puosiant juo torta. As pirmiausia aptepu visa torta tuo aisingu, jis pastovi (zinoma kai kur taip pat pagelsta), paskui apdziubuoju ir viskas buna puiku, niekus nera pageltonavimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 28, 22:23)
naitas, nesu dariusi grybuku, juo labiau ju dengusi aisingu, taciau galvoju, gal tai del grybuku teslos kai kuriose vietose pagelsta,

sakai, gali būti, kad įvyksta aisingo cheminė reakcija su iškeptu sausainiu.. net nebežinau, ką galvoti..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 28, 22:14)
sakai, gali būti, kad įvyksta aisingo cheminė reakcija su iškeptu sausainiu.. net nebežinau, ką galvoti..


na, as taip manyciau, kad gal del tu sausainiu g.gif
nes, kaip minejau, kai torta aptepu pirma karta aisingu tuo, tai man pastovejes jis pageltonuoja kai kuriose vietose, bet uzdziubavus paskui jokio geltonumo nebuna schmoll.gif
buvau idejus keleta foto savo baltu foto
Atsakyti
Labas rytas mergaitės user posted image, ačiū PovilaS , už naują temą.

Tai ką , man pirmai teko idėti savo kūrinį tongue.gif ...malonu , malonu .
Tortas skirtas Universiteto baigimui , visas papuošimas padarytas užsakovei prašant - jokių gėlių schmoll.gif ....tik vienas bet ...jis turėjo būti dengtas mase , tačiau 2 kartus jai nutirpus ir nubėgus , mane gelbėjo mano neišskiriamoji wub.gif

Torto svoris 17 kg. ...apatinis aukštas iš 3 pilnų normų ( čia , kad orentuotumėtės ) į dydį , kepuriukas tinka mano anukytei tongue.gif .

Vidui " MEDUTIS " , puošta beze ( 28 kiaušinių baltymai ) , juostos iš dengimo masė , kepuriukas ir diplomas su kaspinu iš mano gėlių masės smile.gif ., tik va foto , kažkodėl priekinis fasadas lyg būtų susliejusi beze g.gif .....taip nėra , visur gražūs dzibukai .

user posted image
Atsakyti
jo........jo blink.gif blink.gif blink.gif vo čia tai bent užsakymas, o jau bezo kiek doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif šaunuma wacko.gif
Atsakyti
Ačiū Povila$ už naują temelę clap_1.gif

Cipciuk, na ir didžiulis tortas thumbup.gif O jūs tuos aukštus dėjote tiesog vieną ant kito ar kažkokią konstrukciją į vidų dėjote, kad tortas laikytųsi?

Atsakyti
Miela Meian, kaip aš esu Tau dėkinga už va šitą Tavo sakinuką wub.gif
atrodo, ir visas youtub'as bilnas to kilstelėjimo, bet.. ne mano akiai buvo doh.gif reikėjo žinot, kodel taip daro..
QUOTE(Meian @ 2009 06 27, 13:54)
Nes siaip man cia gana idomus momentas mastau.gif kai dengiu mase torta, tai ten, kur bando nusistovet klostes, ne tempiu, o kilsteliu i virsu


QUOTE(eglejk @ 2009 06 29, 00:36)
buvau idejus keleta foto savo baltu foto

žinai, kol nežinojau, kad tai AISINGAS, tai ir nenagrinėjau taip išsamiai.. o dabar va atidžiau žiūrėsiu, jeigu kas atneš parodyt.

QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 29, 12:09)
tik vienas bet ...jis turėjo būti dengtas mase , tačiau 2 kartus jai nutirpus ir nubėgus , mane gelbėjo mano neišskiriamoji  wub.gif

Cipciukas, aš sužavėta wub.gif tai čia tas "mamutas" lotuliukas.gif ?
Labai malonu iš tamstos pusės, kad surašei maždaug "išmatavimus". Galima orientuotis kas ir kaip.. o tai koks pirmo aukšto diametras? 50? o antro? o trečio?

Ir kodėl masė tirpo? ar ne tik todėl, kad vakar užvakar buvo baisiai karšta ir drėgna.. lijo ištisai..

prisiminiau, kažkur skaičiau filipinietės komentarą.. neva kaip jums gerai, amerikietės, kai pas jus klimatas kitoks.. o pas mus (Filipinuos) neva neįmanoma nieko padaryti su cukraus pudros mase būtent dėl oro drėgmės.

nes aš vakar 5 valandas knisausi su savo mažiuku tortuku (medaus tortas). Ir pastebėjau, kad masė norėjo man ragus įstatyt. Buvo laikyta kambario temperatūroj, apie parą po pagaminimo. Labai greitai suminkiau iki kočiojimo. Tačiau po pirmo iškočiojimo man ji pasirodė kaip netinkanti padengti tortą, tai aš ją perkočiojau.. ir prasidėjo doh.gif
matyt, pagavo daug drėgmės iš oro. Pradėjo lipti prie stalo, prie kočėlo. Dėjau cukraus pudros, vilgiau rankas tai aliejum, tai glicerinu.. viskas veltui. Lipo kaip pašėlus.. Sudėjau atgal į maišą. Paėmiau kitą gabalą. Dengiau jau iš pirmo kočiojimo bigsmile.gif neberizikavau daugiau.

štai pirmas aukštas: svoris 2,2 kg diametras 22.
user posted image

toliau dariau maišelį. (1,3 kg, 15 cm diametras)"Siuvau" iš dviejų palų. Labai man patiko wub.gif maišelį dažiau maišydama chestnut, sunflower spalvas. Kai kur yra "kryžiukai" - tai į šias spalvas įmaišyta žalios šiek tiek - cactus spalvos. Virvutę pyniau rankomis. Pasigailėjau, kad nepirkau virvutės formelės doh.gif nes nudažyta masė nepasidavė plonam iškočiojimui, trūkinėjo. Tai išsikočiojau baltą ir po to dažiau dažais virvutę.

user posted image

kai kur įkišau euro centų šokoladinių. Litų pirkti niekur negavau.. o tortą beveždama, sustojau prie Gulbinienės pardės, ir nupirkau 3 "popierinius" eurų banknotus. Bet jau nenufotkinau..

user posted image

rrrrrrrrrr mad.gif pirmoj ir antroj foto - tikros spalvos, o trečioj - jau nugrybavau su fotiko nustatymais doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 29 birželio 2009 - 11:29
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 29, 12:11)

Cipciuk, na ir didžiulis tortas thumbup.gif O jūs tuos aukštus dėjote tiesog vieną ant kito ar kažkokią konstrukciją į vidų dėjote, kad tortas laikytųsi?


Dėjau vieną ant kito , medučiui tai nekenkia schmoll.gif

Kodėl tirpo masė .... g.gif ...tuo metu užėjo tas oro tvankumas ( prieš lietų , gal nuo to ), ir aplamai , kada tokį didelį apdengi , juk ir tas sviestinis kremas patirpsta , o ši masė tos drėgmės nemėgsta , ji mėgsta sausą orą schmoll.gif .

Apatinio 45 cm.plotis , vidurinio 33 cm. ir viršutinio 24 cm. ....visų aukštis po 12 cm. kiekviename po 8 lakštelius .

Aš jo neatkeliu schmoll.gif ....teks vyrams patiems iš šaldytuvo traukti tongue.gif .

Naitas , labai šaunus tavo " molinis " pinigų maišelis thumbup.gif
Atsakyti
Cipciuk, fantastika, tik idomu pasidare kaip tokio deametro lakstus iskepi orkaitej g.gif
Atsakyti