Įkraunama...
Įkraunama...

Visų laikų bestseleriai

Pacios mylimiausios knygos visada atsigula musu namu bibilioteku lentynose.

Jas norisi kartas nuo karto perskaityti...

Gal tai dar is tevu laiku knyga?O gal visiskai neseniai isleista? smile.gif

Kokia jus suzavejo ir visada norisi ja tureti salia, ar bent jau galite pasakyti.."tai is tikruju gera knyga, ja verta dar karta perskaityti" smile.gif
Atsakyti
Ar mes tokiu neturime? smile.gif
Atsakyti
Man tai ilgą laiką buvo „Forsaitų saga“, kai perskaičiau kokį 27-ą kartą, kažkaip išnyko ji iš mano favoričių sąrašo. tongue.gif Dabar yra ne viena - „Anapus fotografijų“, „Šokoladas“ ir dar gal „Ir velnias dėvi Prada“. Pastarosios meninė vertė - ne itin, bet man patinka, nes rašo apie mano viršininkės prototipą. smile.gif
Atsakyti
Man tokia knyga yra Kortasaro " Žaidžiame klases" thumbup.gif. labiausiai nutrinta namie knyga biggrin.gif Nuo mokyklos laikų aš ją įsimylejusi. Galiu skaityti ir skaityti ir vis kaip nauja , o plus yra pasiulyti 2 skaitymo būdai : vienas kaip paprastą knygą, o kitas pagal sudarytą skyrių lentelę.
Atsakyti
Vaikystėje skaičiau "Grafą Montekristą" ir "Kapitoną Tenkešą" nnn kartų, dabar žinau, kad tikrai dar skaitysiu "Knyga apie San Mikelę". Tikrai gerų knygų daug, bet laiko trūksta, kad prie jų sugrįžt - sąrašas, ką NORIU perskaityt, žiauriai ilgėja...
O man "iš tikrųjų gera knyga" - Irvingo "Našlė vieneriems metams", I. Allende trilogija, Roman Garry "Aušros pažadas", Dž.Fowless "Magas", ir taip galima vardint... Bet antrą kartą bijau, kad nespėsiu jų paskaityt...
Atsakyti
QUOTE(deira2 @ 2005 10 21, 19:39)
Man tai ilgą laiką buvo „Forsaitų saga“, kai perskaičiau kokį 27-ą kartą, kažkaip išnyko ji iš mano favoričių sąrašo. tongue.gif  Dabar yra ne viena - „Anapus fotografijų“, „Šokoladas“ ir dar gal „Ir velnias dėvi Prada“. Pastarosios meninė vertė - ne itin, bet man patinka, nes rašo apie mano viršininkės prototipą.  smile.gif


Ir mano drinks_cheers.gif
Kikenau skaitydama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2005 10 21, 22:58)
Ir mano  drinks_cheers.gif
Kikenau skaitydama  biggrin.gif


Neseniai dar karta perskaiciau J. Fowles "Maga". Sakyciau, man tai viena is tu "geruju" knygu.
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2005 10 25, 07:41)
Neseniai dar karta perskaiciau J. Fowles "Maga". Sakyciau, man tai viena is tu "geruju" knygu.



Jeigu patiko knyga J.Fowles "Magas", siūlyčiau paskaityti ir kitas jo knygas: pvz. "Prancūzų leitenanto moteris", "Kolekcionierius". Man visos jos labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .


Aš galėčiau ir norėčiau visada skaityti E.M. Remarką. Ypatingai man įstrigo jo "Gyvybės kibirkštis" wub.gif .

Atsakyti
QUOTE(Dyglė @ 2005 10 25, 10:11)
Jeigu patiko knyga J.Fowles "Magas", siūlyčiau paskaityti ir kitas jo knygas: pvz. "Prancūzų leitenanto moteris", "Kolekcionierius". Man visos jos labai patiko thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
Aš galėčiau ir norėčiau visada skaityti E.M. Remarką. Ypatingai man įstrigo jo "Gyvybės kibirkštis" wub.gif .


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nu blyn, atrodo, kad aš būčiau rašius blink.gif biggrin.gif. Ot giminingos sielos žmogus thumbup.gif.
Atsakyti
Pritariu daugumos išsakytai nuomonei, kad prie tokių knygų drąsiai galima priskirti Dž. Fowles "Magą" - nuostabi knyga. Taip pat "Kvepalus".
Vaikystėje augau skaitydama A.Diuma knygas, pagalvojus ir dabar su malonumu perskaityčiau "Tris muškietininkus" ar "Grafą Montekristą" smile.gif
Na ir žinoma Remarko knygos - kaskart skaitydama atrandi ką nors naujo, nepatirto.
Atsakyti
Man Remarko "Laikas gyventi ir laikas mirti" ax.gif
Atsakyti
"Vėjo nublokšti"

kai reikia pasisemti moteriškos stiprybės
Atsakyti