Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kambarys


Mūsų pačių brangiausių atžalėlių kambariai

9 tema
10 tema
11 tema
12 tema

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 22 rugsėjo 2009 - 16:47
Gražios nuotraukos, Žane 4u.gif 4u.gif

QUOTE(arbatos_puodelis @ 2009 09 22, 09:23)
o mes stai va tokia lovele savajam jau issirinkom,na cia man labai jau patiko ta zalia  ax.gif
http://www.americana...p;itemId=650531
na negaliu as dar ikelti foto...


wub.gif wub.gif kokia faina.

QUOTE(arbatos_puodelis @ 2009 09 22, 15:08)
manau sita foto itiks padangiu pauksciams  lotuliukas.gif
http://www.cookiemag...Achrisemily.jpg


doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Linuute @ 2009 09 22, 15:13)
Turiu tokia ideja,kad spalvos turetu dominuoti oranzine ir melyna,tokia tamsesne,bet nenoriu sienas nudazyt vientisai ir tiek.


Tokio spalvų derinio nedaryčiau, man nekaip atrodo ax.gif Aišku, kiekvienas renkasi kas jam patinka 4u.gif
Atsakyti
fantastiskos nuotraukos clap_1.gif ploja.gif
as turiu kompe foto vaiku kambario melyna-orazine,(juk kazkada ir manasis uzaugs,tad idejas kaupiam jau dabar)man gan visai neblogai atodo,bet nesu issisaugojus is kur issigooglinau,o dabar tikrai neklaidziosiu ieskodama,gal kuri pagelbes? ax.gif
Atsakyti
Pamaciau,kad cia visos pries tas mano isrinktasias spalvas. doh.gif Jau dabar,tai isvis pasimeciau.Gal kuri esat graziai berniukui padarius kambari,parodykit foto ax.gif
O as norejau daryt tokia svelniai oranzine,na vos vos-trys sienos,o viena tamsiai melyna,kuria beveik uzstotu spynta.Virs spyntos,galvojau kabint oranziniuose-analogiskose kitai sienos spalvai,remeliuose,jo foto nuotraukas,nuo gimimo iki dabar-pacias paciausias tongue.gif
Prie viso to manau kilima viduri kambario toki nedideli,deranti prie abieju sienu-naturalaus pluosto nupirkti
Ant tos svelniai oranzines sienos noreciau galbut kazkokiu dekoraciju g.gif Nu zodziu......................didelis galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2009 09 22, 18:10)
fantastiskos nuotraukos  clap_1.gif  ploja.gif
as turiu kompe foto vaiku kambario melyna-orazine,(juk kazkada ir manasis uzaugs,tad idejas kaupiam jau dabar)man gan visai neblogai atodo,bet nesu issisaugojus is kur issigooglinau,o dabar tikrai neklaidziosiu ieskodama,gal kuri pagelbes?  ax.gif

tai įkelk nuotrauką per http://www.imageshack.us/

išmes ten nuorodas, tai nukopijuok ir įkopijuok čia, kur "hotlinks forums"
Papildyta:
QUOTE(Linuute @ 2009 09 22, 18:13)
Pamaciau,kad cia visos pries tas mano isrinktasias spalvas. doh.gif Jau dabar,tai isvis pasimeciau.Gal kuri esat graziai berniukui padarius kambari,parodykit foto  ax.gif
O as norejau daryt tokia svelniai oranzine,na vos vos-trys sienos,o viena tamsiai melyna,kuria beveik uzstotu spynta.Virs spyntos,galvojau kabint oranziniuose-analogiskose kitai sienos spalvai,remeliuose,jo foto nuotraukas,nuo gimimo iki dabar-pacias paciausias tongue.gif
Prie viso to manau kilima viduri kambario toki nedideli,deranti prie abieju sienu-naturalaus pluosto nupirkti
Ant tos svelniai oranzines sienos noreciau galbut kazkokiu dekoraciju  g.gif Nu zodziu......................didelis galvos skausmas  doh.gif

tai jūs turite omeny persikinę spalvą? šis derinys mėlyna - persikinė jau labai pasenęs. na, bet ne tame esmė. jei jums patinka - tai puiku, viziją jūs turite ir gerai. o foto, jei kas užtiks, įdėsim smile.gif
Atsakyti
be to,zinokit,paskaiciau as cia vat..... mirksiukas.gif oranzine ir melyna labai gerai itakoja vaikucius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2009 09 22, 16:15)

tai jūs turite omeny persikinę spalvą? šis derinys mėlyna - persikinė jau labai pasenęs. na, bet ne tame esmė. jei jums patinka - tai puiku, viziją jūs turite ir gerai. o foto, jei kas užtiks, įdėsim smile.gif

Taip,persikine smile.gif O kokios dabar mados,nepasenusios blush2.gif
Papildyta:
Idomu kiek dabar kainuoja pasisamdyt koki dizaineri,kad padarytu man pvz.kambario g.gif jauciu butu geriausia iseitis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2009 09 22, 18:19)
be to,zinokit,paskaiciau as cia vat..... mirksiukas.gif oranzine ir melyna labai gerai itakoja vaikucius  4u.gif
Papildyta:

Taip,persikine  smile.gif O kokios dabar mados,nepasenusios  blush2.gif
Papildyta:
Idomu kiek dabar kainuoja pasisamdyt koki dizaineri,kad padarytu man pvz.kambario  g.gif jauciu butu geriausia iseitis g.gif

oi, jūs tik nepanikuokite smile.gif daugiau paieškojus interjero foto internete tikrai rasite sau labiausiai patinkantį variantą ir juo sekdama sukursite savo pageidaujamo kambariuko viziją - nors iš tiesų jūs jau ir dabar ją turite
kas madinga šiuo metu - nežinau, taip parašiau, nes prieš kokius 5-7 metus visi naujakuriai sau įsirenginėjo mėlyną - persikinį interjerą. jau tieeeek daug, tieeeek daug, kad tai labai pabodo. bet kita vertus, jūs juk to nedarėte, jei jums tai prie širdies, tai ir sekite tuo.
žmonių nuomonės neprivalo sutapti su jūsų. tiesiog, kai ko nors klausiate internete, sulauksite pačių įvairiausių nuomonių, nebūtinai jums priimtinų.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 09 22, 16:41)
oi, jūs tik nepanikuokite smile.gif daugiau paieškojus interjero foto internete tikrai rasite sau labiausiai patinkantį variantą ir juo sekdama sukursite savo pageidaujamo kambariuko viziją - nors iš tiesų jūs jau ir dabar ją turite
kas madinga šiuo metu - nežinau, taip parašiau, nes prieš kokius 5-7 metus visi naujakuriai sau įsirenginėjo mėlyną - persikinį interjerą. jau tieeeek daug, tieeeek daug, kad tai labai pabodo. bet kita vertus, jūs juk to nedarėte, jei jums tai prie širdies, tai ir sekite tuo.
žmonių nuomonės neprivalo sutapti su jūsų. tiesiog, kai ko nors klausiate internete, sulauksite pačių įvairiausių nuomonių, nebūtinai jums priimtinų.

Aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
Žane, labai dailūs kambariai tavo įkelti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2009 09 22, 17:19)
Taip,persikine  smile.gif O kokios dabar mados,nepasenusios  blush2.gif


Jei man labai patiktų kažkuris spalvinis derinys, tai nežiūrėčiau, kad jis yra kas antruose namuose ar kažkam kitam atsibodęs. Daryčiau kaip man gražu mirksiukas.gif

Pati savo name persikinių - mėlynų, šokoladinių spalvų nenoriu, prisižiūrėjau pas visus draugus ax.gif
Atsakyti
bandau ikelti tai ka melynai-oranzinio turiu pas save kompe ax.gif turiu vilti pavyks blush2.gif
http://img80.imagesh...?g=2qvzk451.jpg

jei nepavyks bandysiu ryt,nes tokiu metu pas mus internetas po pievas laksto ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Pabandziau pagelbeti arbatos_puodeliui. mirksiukas.gif

tik formatas maziukas gavosi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 22 rugsėjo 2009 - 20:55