Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kambarys

QUOTE(LaVil @ 2009 09 23, 08:00)
O gal geriau pas vaika paklauskite, jis juk jau didelis, tegul pats issirenka kas jam labiausiai tinka?

Zinokit bandziau mirksiukas.gif ,tai jis daug visko nori.Viena akimirka viena kita kito...............nu reiks dar gerai pasidairyti.

Papildyta:
[quote=Nasty Fairy,2009 09 23, 09:54]
Linuute, man pvz. sie spalvu derinukai visai patiko ax.gif Atrodo, kad turetu tikti ir pradinukui ir tokiam biski paaugliui mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

O jusu sugalvotas spalvas galima panaudoti, kaip pirmam foto. Manau turetu neblogai gautis.
Kaip nuotaikingai atrodo 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos nekartotik nuotrauku, jau buvau pradejus manyti kad kompas grybauja. pasirodo per 3 puslapius tos pacios nuotraukos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 09 23, 11:36)
Merginos nekartotik nuotrauku, jau buvau pradejus manyti kad kompas grybauja. pasirodo per 3 puslapius tos pacios nuotraukos doh.gif

sorry blush2.gif
Atsakyti
labai gražių vaikų kambarių nuotraukyčių prisižiūrėjau, pagaliau ir mes baigiam įrenginėti savo vaikų kambarį, parodysiu, vieną kolkas labiausiai man patinkantį akcentą, kambario lubas:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(tutkė @ 2009 09 23, 15:05)
labai gražių vaikų kambarių nuotraukyčių prisižiūrėjau, pagaliau ir mes baigiam įrenginėti savo vaikų kambarį, parodysiu, vieną kolkas labiausiai man patinkantį akcentą, kambario lubas:

Saulute, tai fainule tokia thumbup.gif Liuks ideja 4u.gif
Tik kadangi as labai nemegstu halogenu, tai vietoi ju kabinciau viena sviestuva centre blush2.gif
Atsakyti
isivaizduoju kiek cia darbo prie to akcento doh.gif
Atsakyti
Liuks saulute thumbup.gif
Atsakyti
žiūriu, dar vis oranžinė madoj wink.gif mūsų kambarys apgyvendintas prieš metus, bet vis dar nebaigtas sad.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(gitushke @ 2009 09 23, 16:01)
žiūriu, dar vis oranžinė madoj wink.gif mūsų kambarys apgyvendintas prieš metus, bet vis dar nebaigtas sad.gif



wou kaip skoningai wub.gif thumbup.gif man labai wub.gif
Atsakyti
oho tikrai labai skoningas kambariukas. thumbup.gif
Atsakyti
ačiū, reikia sugalvoti, kaip spintą į nišą įkišti... Labai norisi stumdomų durų, kurios užvažiuotų ant sienos.. Niekur nerandu pavyzdžų, gal kuri nors užmatėt?
Atsakyti
QUOTE(tutkė @ 2009 09 23, 15:05)


WOW...... thumbup.gif
Atsakyti