Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

na jo ant kaulo labiausei skauda ir ties tom vietom kur plona odyte, as tai asmeniskai labai bijojau ir buvo labai nemalonus skausmas nors ir ant uzpakalio sako jog yra pati nejautriause vieta, tai as ysivaizduoju koks skausmas kur nors kitur blush2.gif vien del to jausmo daugiau nenoriu 4u.gif o gal kuriai nors yra tas dalykas kaip zmones sako, kai pasidarai viena norisi dar ir dar? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2011 03 09, 18:28)
Keista, jog neturkiskai  biggrin.gif  Jei tik neatsiras "gelbejimo ratas" visada atrodys nuostabiai, nes dabar butent taip ir atrodo  smile.gif

Atsiras, taip jau surėdyta smile.gif Na ji bus matoma tik su maudymuku, taip kad nešokiruosiu labai publikos, manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 09, 18:10)
na jo ant kaulo labiausei skauda ir ties tom vietom kur plona odyte, as tai asmeniskai labai bijojau ir buvo labai nemalonus skausmas nors ir ant uzpakalio sako jog yra pati nejautriause vieta, tai as ysivaizduoju koks skausmas kur nors kitur blush2.gif  vien del to jausmo daugiau nenoriu 4u.gif  o gal kuriai nors yra tas dalykas kaip zmones sako, kai pasidarai viena norisi dar ir dar? smile.gif


kas jums taip sakė?

Ir skaudžiausia ne ten, kur plona oda, o ten, kur kaulas arti mirksiukas.gif
Beje, mano visos trys daryto tokiose vietose, kur kaulas arti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai ejau darytis tattoo ir bijojau skausmo todel norejau ant sono nes irgi buvau prisiklausius apie tuos kaulus smile.gif Bet kadangi mano tokia tatto kad ant sono isvis ne y tema butu tai meistre prisnekino darytis ant to virsutinio issokusio studuro kauliuko smile.gif bijojau belenkaip bet pasiryzau ir visai neskaudejo blush2.gif depiliacija su epiliatorium daug skaudesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 09, 19:10)
na jo ant kaulo labiausei skauda ir ties tom vietom kur plona odyte, as tai asmeniskai labai bijojau ir buvo labai nemalonus skausmas nors ir ant uzpakalio sako jog yra pati nejautriause vieta, tai as ysivaizduoju koks skausmas kur nors kitur blush2.gif  vien del to jausmo daugiau nenoriu 4u.gif  o gal kuriai nors yra tas dalykas kaip zmones sako, kai pasidarai viena norisi dar ir dar? smile.gif


Aš noriu, bet brandinu mintį ir vis nesiryžtu biggrin.gif
O šiaip man tas skausmas nebaisus ganėtinai.
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2011 03 10, 11:08)
depiliacija su epiliatorium daug skaudesne biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu labai tatuiruotės, tą mintį brandinu jau kelis metus, norėčiau ant riešo nedidukės, bet vis baiminuosi..
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 10, 10:58)
Noriu labai tatuiruotės, tą mintį brandinu jau kelis metus, norėčiau ant riešo nedidukės, bet vis baiminuosi..



jei neisdrysi tai taip ir liks baime smile.gif Nera ko bijot yra didesniu skausmu jei tik delto baiminies
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 10, 11:58)
Noriu labai tatuiruotės, tą mintį brandinu jau kelis metus, norėčiau ant riešo nedidukės, bet vis baiminuosi..

jei vis baiminates tai matyt ne taip labai ir norit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 10, 13:57)
jei neisdrysi tai taip ir liks baime smile.gif Nera ko bijot yra didesniu skausmu jei tik delto baiminies



QUOTE(ugne23 @ 2011 03 10, 15:06)
jei vis baiminates tai matyt ne taip labai ir norit smile.gif


skausmo nebijau, tiesiog ta mano susigalvota vieta tokia gan pastebima, tai vat dėl to tik ir abejoju, o noriu tikrai labai, tiesiog prieš tai viską apsvarstau, auskaro į liežuvį irgi norėjau kelis metus, pasvėriau viską ir pagaliau įsivėriau :)tai čia panašiai turbūt bus
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 10, 15:12)
skausmo nebijau, tiesiog ta mano susigalvota vieta tokia gan pastebima, tai vat dėl to tik ir abejoju, o noriu tikrai labai, tiesiog prieš tai viską apsvarstau, auskaro į liežuvį irgi norėjau kelis metus, pasvėriau viską ir pagaliau įsivėriau :)tai čia panašiai turbūt bus

mano vieta ir "pastebima" bet del to ne kiek nesuku sau galvos smile.gif ateity zadu dar savo berniuku vardu raides po ausim issitatuiruot smile.gif vieni sako vajeeee ..... o kiti dziaugiasi smile.gif ziurint kaip i tai ziuresi smile.gif
reikia gailetis to ko nepadarei,o ne tai ka padarei smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti