Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

QUOTE(Nesugausi @ 2011 02 11, 12:37)
tikiuos, tik nezinau pas koki meistra eiti unsure.gif


na tai priklauso kokiame jus mieste 4u.gif
Atsakyti
Turiu 3tattoo... 2 pirmas pasidariau prieš 9metus, būdama15 metų. tada visai galvelėj dar tikrai nieko neturėjau... nors viena iš jų sena ir nublukus, bet man ji iki db labai jau miela - driežiukas ant peties wub.gif kita... hm... visa laimė ji tokioj vietoj, kad jos net nematau... žodžiu nevykus tai konkrečiai, aš ją ignoruoju ir bandau pamiršt, kad ją turiu biggrin.gif na ir trečioji, daryta prieš metus, drakonas ant blauzdos. man ji daug reiškianti ir labai sava...
mano drakoša smile.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 20 vasario 2011 - 16:31
rembiene, man tokio stiliaus tattoo ir dar ant blauzdos, labai jau vyriska unsure.gif
Atsakyti
Kelnės irgi kažkada buvo labai vyriška hihihi.gif
Atsakyti
Na as daug metu norejau tatuiruote, bet kaip buvau jauna tevai neleido (zinoma dabar esu as jiem dekinga prisiminus savo norimas tattoo) 4u.gif bet po daugelio metu apsisprendziau jog tikrai noriu ir pasidariau ant uzpakalio zanduko nedideli velniuka stovinti ugnyje, tokia ji gal net sakyciau vaikiska bet kartu ir miela, ji padaryta kaip piesinelis is 5 spalvu su neryskiais seseliais. thumbup.gif ilgai norejau bet nezinojau ko tai issirinkau ekspontu ir esu labai patenkinta, nes zinau kad tokioje vietoje ji nekels nepatogumu ateityje, ir juk ja dariausi tik del saves wub.gif Na o toms mamytems kur nerimauja apie senatveje atrodanciu tatuiruociu, galeciau nuraminti, juk tattoo yra labai populeru ir daugelis moteru bei vyru jas turi, tad bus kiti laikai ir mano manymu tai bus normalu kad seni zmones vaiksto su tatoo'skem cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pudrine: 24 vasario 2011 - 02:23
turiu zemiau blauzdos japoniska zenkla ,ir nugaros apacioje geles su ornamentu... ax.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, nelabai dar supratu kaip naudotis siuo formumu 4u.gif bet norejau ideti savo tattoo blush2.gif
http://www.part.lt/p...961a7410161.bmp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pudrine: 25 vasario 2011 - 02:10
QUOTE(pudrine @ 2011 02 25, 02:08)
Labai atsiprasau, nelabai dar supratu kaip naudotis siuo formumu 4u.gif  bet norejau ideti savo tattoo  blush2.gif
http://www.part.lt/p...961a7410161.bmp


Man grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2011 02 24, 21:43)
turiu zemiau blauzdos japoniska zenkla ,ir nugaros apacioje  geles su ornamentu... ax.gif


Foto reikalaujam lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Pasidariau pries 2 metus,visai nesigailiu ir dziaugiuos smile.gif Vieta labai gera,kada noriu tada mato mano tattoo kai reikia galiu po drabuziais paslepti smile.gif Beto nebado jin man akiu ir niekaip neatsibosta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 02 28, 17:14)


Kokia įdomi smile.gif
Bet ji tokia nemaža ir ryški labai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 28, 22:09)
QUOTE(beddable @ 2011 02 28, 17:14)


Kokia įdomi smile.gif
Bet ji tokia nemaža ir ryški labai atrodo smile.gif



Nera is tu didziausiu,jei nebutu tu nuo akies nutysusiu labai mazute butu,optiskai didina tie nutysimai. O dariaus spalvota todel gal siek tiek ir ryskesne jin smile.gif
Atsakyti