Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

QUOTE(ugne23 @ 2011 02 08, 19:46)
keliu siandienine smile.gif truko neilgai pie 20 - 30 min smile.gif
rezultatu patenkinta  thumbup.gif

user posted image

Super atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2011 03 02, 00:33)
Super atrodo  wub.gif


aciu aciu 4u.gif as kaip mazas vaikas vis dar ir pati negaliu atsidziaugt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pudrine @ 2011 02 25, 03:08)
Labai atsiprasau, nelabai dar supratu kaip naudotis siuo formumu 4u.gif  bet norejau ideti savo tattoo  blush2.gif
http://www.part.lt/p...961a7410161.bmp



labai linksma thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2011 02 08, 18:46)
keliu siandienine smile.gif truko neilgai pie 20 - 30 min smile.gif
rezultatu patenkinta  thumbup.gif

user posted image

nenoriu būti blogu pranašu, bet ar tik neteks gyvenime gailėtis dėl tokios didelės tattoo... smile.gif kaip sakoma, na man tai "neskanu"
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau pasidaryt tatiuruotę, tik niekaip neišsirenku kokio ženklo ar rašto norėčiau doh.gif ax.gif Bet vietą jau žinau kur daryčiaus - už ausies ant kaklo, arba iš nugaros ant kaklo po plaukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2011 03 03, 18:04)
nenoriu būti blogu pranašu, bet ar tik neteks gyvenime gailėtis dėl tokios didelės tattoo... smile.gif kaip sakoma, na man tai "neskanu"

nemanau biggrin.gif eidama darytis jau zinojau kas laukia,ir visgi ji yra pas mane smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Turkish, Tavo? smile.gif
Atsakyti
o kas cia parasyta? ax.gif
labai grazi wub.gif
Atsakyti
na super man tai labai grazu tokioje vietoje ir tokio tipo zenklai thumbup.gif wub.gif bet as kaip dariausi tai labai skaudejo man tai neisdrysau ant sono verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 09, 15:23)
na super man tai labai grazu tokioje vietoje ir tokio tipo zenklai thumbup.gif  wub.gif  bet as kaip dariausi tai labai skaudejo man tai neisdrysau ant sono verysad.gif


Aš galvoju, kad kaip tik ant šono ne taip sauda, juk kaulo nėra, ant kaulo labiau skauda...
Atsakyti
Aha, mano smile.gif
Reikšmė daugmaž - viskas kas matoma, yra niekas(bevertis).
Aš ir manau, jog ant šono nėra tiek skausminga, na, bet kai kliudė nervą tai kumščius minkiau su akim išpūstom blink.gif
Visada ir norėjau ant šono, tik galvojau darytis aukščiau, bet taip prieš veidrodį lipduku pavažinėjau, tai žemiau geriau atrodė cool.gif
Atsakyti
Keista, jog neturkiskai biggrin.gif Jei tik neatsiras "gelbejimo ratas" visada atrodys nuostabiai, nes dabar butent taip ir atrodo smile.gif
Atsakyti