Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

seimininku irgi buna kuku, nors dazniau aukliu buna blogu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2005 10 20, 16:32)
Neradau tokios temos, gal kur ir yra smile.gif
Vis kalbama apie akles: jos tokios, anokios, yra gerų yra ir blogų.
O kaip su šeimininkais? Mano mama buvo įsidarbinusi Lazdynuose vienoje šeimoje aukle. Vaiko mama dėsto anglų kalba, tėvas medikas. Ji teišdirbo ten tik dvi dienas, o trečią dieną, galima sakyti, pabėgo. O buvo taip. Antros dienos pabaigoje, grįžusi namo, vaikučio mama apuostė savo mylimiausiąjį (vaikutį), bet mano mamai nieko nepasakė. kitą rytą atėjusi į darbą, mano mama išgirdo keistą klausimą: ar jūs nieko nenorite pasakyti? Aišku, mama labai nustebo, sako gal kokios lėkštės neišploviau. Bet ją apkaltino vaiką prigirdžius toksinėmis medžiagomis. Atseit, šlapimo tyrimą padarė. Tačiau paprašyti jo neparodė. MANO MAMA BUVO ŠOKE. Šeimininkai taip nusprendė, nes mano mama be jokių vaiko ožiukų jį užmigdė pietų miego. Ir vaikutis ramiai sau miegojo. JŠeimininkams tai buvo neįprasta. Aišku, darbas šioje šeimoje baigėsi tą pačią minutę. Dar norėjo užmokėti už tas kelias dienas, bet jau mano mama nieko nenorėjo iš nei imti, nei juos matyti.
Ka aš noriu pasakyti. Visos mamtytės ir tėveliai savo vaikams ieško žmogaus, kuris atitiktų jų norus, pageidavimus. Bet apie save ne visada pagalvoja: kaip kartais elgiasi. Man labai nesuprantama kaip galima palikti namie įjungtą vaizdo kamerą, kad filmuotų kas darosi namie. Daug kas kaltina, kad auklės žiūri televizorių. O ką, jos ne žmonės. Aš ir pati ir patys tėveliai grįžę namo vos ne iš karto jungiam televizorių. Dažnai net nežiūrėjaimui, o garsiniam fonui palaikyti. O jei auklė ištiesia kojas ant lovos, tai jau didžiausias nusikaltimas. lyg patys to nedarote.
na ir prirašiau.
Turiu bėgti

Visai neetiska tema.. pletkai ir tiek.. kas kaip nori taip gyvena, kaip nori taip augina savo vaikucius..
Juk atejas i bet koki darba susitari del konfidencialumo .. O aukle cia eina i darba ir turi vykdyti tai kas prasoma, pageidaujama daryti o ne svarstyti kaip jai butu geriau. Ir tos kameros nieko cia bloga juk daug kas dirbam prie kameru.. gyvenimas parodo kiek yra zmoniu kureis galima pasitiketi.. juk niekam neskauda kad kamera ijunkta (net turetumet geriau, saugiau jaustis kad niekas jusu neapkaltins kad kazka netinkamo darete) o televizorius doh.gif kas dar darbe ziuri televizoriu? ka veikia tevai tai ju reikalas, ne jusu. Kur moka pinigus uz televizoriaus ziurejima.. koks dar fonas - gal nezinoma kad ijunktas televizorius skleidzia neigiamus spindulius kad sudaro neigiama magnetini lauka..
na ir prirašiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 05 27, 12:25)
Visai neetiska tema.. pletkai ir tiek..  kas kaip nori taip gyvena, kaip nori taip augina savo vaikucius..
Juk atejas i bet koki darba susitari del konfidencialumo ..  O aukle cia eina i darba ir turi vykdyti tai kas prasoma, pageidaujama daryti o ne svarstyti kaip jai butu geriau. Ir tos kameros nieko cia bloga juk daug kas dirbam prie kameru.. gyvenimas parodo kiek yra zmoniu kureis galima pasitiketi.. juk niekam neskauda kad kamera ijunkta (net turetumet geriau, saugiau jaustis kad niekas jusu neapkaltins kad kazka netinkamo darete) o televizorius  doh.gif kas dar darbe ziuri televizoriu? ka veikia tevai tai ju reikalas, ne jusu. Kur moka pinigus uz televizoriaus ziurejima.. koks dar fonas - gal nezinoma kad ijunktas televizorius skleidzia neigiamus spindulius kad sudaro neigiama magnetini lauka..
na ir prirašiau  lotuliukas.gif

O as manau,kad labai gera tema (nesu aukle pati). Lygiai taip pat, kaip apie darbdavius rasomi skundai ir sudaromi juodieji sarasai, tai kodel apie tevelius negalima?kiekvienas turi teise eiti pas normalius zmones dirbti, o apie priedurnius zinoti.
Apie aukles tai yra skiltis:)
Si tema sveikintina.
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 05 27, 12:25)
Visai neetiska tema.. pletkai ir tiek.. 


O aptarinėti aukles nėra tokie pat pletkai? Juk aptariant darbdavius nėra akcentuojamas konkretus darbdavys, yra akcentuojama tendencija, kuri verčia susimąstyti.

QUOTE(Sanita @ 2009 05 27, 12:25)
O aukle cia eina i darba ir turi vykdyti tai kas prasoma, pageidaujama daryti o ne svarstyti kaip jai butu geriau.


Auklė neatėjo į teismo instituciją, kur turi be išlygų vykdyti nuosprendį. Daugeliu atveju ji gali būti daug labiau už jus patyrusi. Kai neįmanoma suderinti požiūrių ie vienai, ir kitai pusei tenka ieškoti kito varianto.

QUOTE(Sanita @ 2009 05 27, 12:25)
gal nezinoma kad ijunktas televizorius skleidzia neigiamus spindulius kad sudaro neigiama magnetini lauka..


O kodėl tada laikote namie televizorių? Įjungtas ar neįjungtas tą jūsų vadinamą magnetinį lauką jis skleidžia. Ypač miegamajame.
Atsakyti
Oi paskaiciau apie spindulius.. kas ju dbr neskleidzia.. mes tiesiog apsupti jais doh.gif
Atsakyti
Tai ir aš įkišiu trigrašį:tėvai nori,kad auklė mylėtų jų vaikelį,nežiūrėtų "valdiškai" bet pati jaustųsi kaip įstaigoje...Aš tv įsijungdavau per vaikų pietų miegą,kai reikėdavo lyginti skalbinius,arba kai tekdavo daug gaminti virtuvėje.Turėdavau tiek darbo,kad ištiesus kojas paspoksot nebuvo kada.Darbas yra darbas,viskas gerai.Pikčiausia tai,kad visos šeimos,samdydamos pabrėžia,kad prioritetas vaikui,jo poreikiams,ugdymui.Buitis-tik pašildyti pietus ir po to išplauti lėkštę.O realybėj pasirodydavo,kad per darbus nėra kada paskaityt vaikui pasakos prieš miegą doh.gif
Atsakyti
Paskaitinejau. Dirbu senai. Nezinau, ar sekasi man, bet visada teko susidurti su tikrais gerais zmonemis. Gal vienas tetis labai "pasikeles" mirksiukas.gif , kitur mama su trim aukstaisiais mirksiukas.gif , na pabuk mazesne, jei myli si darba, myli vaikus. Su laiku viskas issilygina.
lotuliukas.gif Pamenu , vienas tetis neramiai ziuredavo, pavydedavo sunelio, juk vaikas prisirisa, kartais net skirtis vakare nenori.
Zodziu, viskas priklauso nuo musu. Kaip sauksi, taip atsilieps. O siaip, merginos, nuostabus aukles darbas, jei tikrai myli vaikus! thumbup.gif Ypac jei augini nuo metuku.
Kiekviena diena kazkas naujo, ir tau patiketa tam leliukui tapti geriausiu draugu,
kol nera teveliu.
Atsakyti
o as vat klausima turiu...mamos,aukles,ka Jus manot-ar yra gerai laikyti aukle susipazinimo metu koridoriuje,ant slenkscio,nepasikvietus kazkur i kambary,nepaziurejus kaip vaikas reaguos i nauja zmogu?turejau tokia situacija,paskambino mamyte ir paklause ar tiktu man jos siulomos salygos.atsakiau,kad viska galima derinti susitikimo metu,tad nutarem,kad as atvaziuosiu ir pasisnekesim.apie 20 minuciu pralaike koridoriuje,prie uzdarytu duru,tik kad bute,nei striukes neturejau galimybes nusiimti,nei batu,stovejau atsakinejau i klausimus,pasakojau kur dirbau su kokiais vaikais ir t.t.buvo pati pasakiusi,kad kadangi man iki ju reikia pavaziuoti,tai ji man apmokes kelione +4lt uz diena,nes ir taip valandos mokestis 5lt.dingo mamyte kaip i vandeni keliom savaitem.dabar parsirado,reikia pagalbos su mazyte.pasakiau,kad padeti galiu,sake,kad mokes 5lt uz valanda.na kazkaip lyg ir tenkina smile.gif bet kai as pasakiau,kad buvo sutarta,jog man apmokes kelione,is karto atsirado skelbimas,kad ieskoma aukle butent is to rajono g.gif as dar gal suprasciau,jei tai butu mano ideja ar moketu daugiau.bet kad ji pati pasisiule...ir dabar nezinau ka daryt-leisti jai ieskotis ir dirbti,o paskui sulaukti spyrio i uzpakali,ar tiesiog atsisakyti to darbo,tegul ramiai ieskosi pigesnio varianto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 01 12, 23:31)
o as vat klausima turiu...mamos,aukles,ka Jus manot-ar yra gerai laikyti aukle susipazinimo metu koridoriuje,ant slenkscio,nepasikvietus kazkur i kambary,nepaziurejus kaip vaikas reaguos i nauja zmogu?turejau tokia situacija,paskambino mamyte ir paklause ar tiktu man jos siulomos salygos.atsakiau,kad viska galima derinti susitikimo metu,tad nutarem,kad as atvaziuosiu ir pasisnekesim.apie 20 minuciu pralaike koridoriuje,prie uzdarytu duru,tik kad bute,nei striukes neturejau galimybes nusiimti,nei batu,stovejau atsakinejau i klausimus,pasakojau kur dirbau su kokiais vaikais ir t.t.buvo pati pasakiusi,kad kadangi man iki ju reikia pavaziuoti,tai ji man apmokes kelione +4lt uz diena,nes ir taip valandos mokestis 5lt.dingo mamyte kaip i vandeni keliom savaitem.dabar parsirado,reikia pagalbos su mazyte.pasakiau,kad padeti galiu,sake,kad mokes 5lt uz valanda.na kazkaip lyg ir tenkina smile.gif bet kai as pasakiau,kad buvo sutarta,jog man apmokes kelione,is karto atsirado skelbimas,kad ieskoma aukle butent is to rajono g.gif  as dar gal suprasciau,jei tai butu mano ideja ar moketu daugiau.bet kad ji pati pasisiule...ir dabar nezinau ka daryt-leisti jai ieskotis ir dirbti,o paskui sulaukti spyrio i uzpakali,ar tiesiog atsisakyti to darbo,tegul ramiai ieskosi pigesnio varianto biggrin.gif


Ramiai sau ieškokitės darbelio aplink namus, tikrai surasite. Tokia mama neverta, kad galvotumėte apie jos problemas, juk ji apie jūsų problemas nesusimąsto nė sekundei.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 01 12, 23:36)
Ramiai sau ieškokitės darbelio aplink namus, tikrai surasite. Tokia mama neverta, kad galvotumėte apie jos problemas, juk ji apie jūsų problemas nesusimąsto nė sekundei.

kad ir ne savo rajone ieskotis,bet vis tiek,jeigu apmoka kelione,galima ir pavazineti.bet kai taip-is karto cia pat,forume,atsirado skelbimas-tai ka as zinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 01 12, 23:44)
kad ir ne savo rajone ieskotis,bet vis tiek,jeigu apmoka kelione,galima ir pavazineti.bet kai taip-is karto cia pat,forume,atsirado skelbimas-tai ka as zinau... doh.gif


Pasiskelbkite, kad ieškote savo rajone ar aplink, kiek truktų nueiti 15-20 min. - iš karto pasijusite geriau, sutaupysite porą valandų, kurios paprasčiausiai bus jūsų. Ir nenusipiginkite taip. 6-7 lt/val yra normalus atlygis.

Venkite tokių neprognozuojamų mamų, kurios atsiranda kai sugalvoja - jos bet kada gali pasakyti, kad turi kitą auklę, net jei ir dirbsite pas ją.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 01 12, 23:52)
Pasiskelbkite, kad ieškote savo rajone ar aplink, kiek truktų nueiti 15-20 min. - iš karto pasijusite geriau, sutaupysite porą valandų, kurios paprasčiausiai bus jūsų. Ir nenusipiginkite taip. 6-7 lt/val yra normalus atlygis.

Venkite tokių neprognozuojamų mamų, kurios atsiranda kai sugalvoja - jos bet kada gali pasakyti, kad turi kitą auklę, net jei ir dirbsite pas ją.

vat ir as taip galvoju,kad viena diena man su ta mamyte taip ir pasibaigs...parasys zinute " rytoj neateikit,mes susiradom kita aukle" blink.gif
Atsakyti