Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

QUOTE(agurčikas @ 2005 10 20, 16:32)
Man labai nesuprantama kaip galima palikti namie įjungtą vaizdo kamerą, kad filmuotų kas darosi namie.

O kas čia tokio? blink.gif Ar jūs ramia širdim paliktumėt savo brangiausią turtą svetimam žmogui, kad ir su puikiausiomis rekomendacijomis, ir nesijaudintumėte dėl to? g.gif Juk net įvairiuose biuruose, pc, degalinėse ir visur kitur kameros yra, o čia TAVO namai, TAVO VAIKAS.
Papildyta:
QUOTE(Sidabrinė @ 2006 03 08, 11:44)
tikrai gera tema užvesta,nes aš irgi žinau vieną panašią istoriją apie tokius 'tėvelius'.Atrodo tėvai iš pažiūros labai rūpestingi ir mylintis,bet kai įsigilini pamatai,kad tai toli gražu netaip.Mano pažystama dirba pas vienus tokius šeimininkus.Atrodo piniguose maudosi,o šaldytuvas pastoviai tuščias,auklytė vaikui valgyt daro iš atliekų.Pvz;jei mergaitė pietų su aukle išmiega 3val,o su tėvais tik 1val,tai jai liepė mergaite žadinti po valandos,nes atseit ji persimiega.Neleidžia maisto gaminti su jokiais prieskoniais,taip pat ir druskos naudot neleidžia doh.gif,net kompota verdant cukraus negalima duoti,nes pasak mamos turi būti viskas natūralu.Mergaitė prieš pradedant dirbti auklytei išvis nieko nevalgydavo,o kai ji padarė maista su druska viska valgė ka tik padarydavo..žinoma mamai apie tai pasakė,bet ji iki šiol sako,kad nesupranta kodėl vaikas kai būna per išeigines su tėvais nieko nevalgo ir blogai miega.Mergaitė turi problemėlių su inkstukais tai dažnai šlapimo tyrimai yra daromi,kai auklytė juos nuneša ir daktarai pasako,kad tyrimai geri,tai mama netiki ir liepia pakartotinai juos daryti ir daro iki tol kol nepasako,kad jie blogi.Tokiu pvz galėčiau daugybe išvardinti,bet jums skaityt atsibostų

Ir kas čia blogo? Aš irgi nedėjau nei druskos, nei cukraus niekur, nei prieskonių, ir taip iki metų ir kelių mėn. Viskas čia normaliai su tuo natūralumu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 15, 12:31)
Aha, va kalbeti apie tėvelius, kad yra ner8pestingi ar blogai su aukle elgiasi, yra neeti6ka. O tėveliams kalbėti apie aukles blogai ar net apšmeižti, yra etiška ir normalu. Tokia logika? g.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(lil @ 2006 04 15, 13:18)
jei siemininkai su auklemisgraziuoju tai ir aukles neatsimokes piktu.
kaip sauksi- taip atsilieps.....ar ne?

Siūlau pasiskaityt "juodųjų auklių sąrašą". Įdomu, kokiu gerumu tėvai galėtų "išmušti" iš auklių alkoholizmą, veidmainiavimą, vogimą, smurtavimą prieš vaiką...
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2006 07 17, 12:32)
Pasisakymai, kad vaikai marinami badu, <...> Bet jei taip zmones gyvena lai gyvena, jei del to nekencia aukle.

Auklė tai nekenčia, o vaikas? blink.gif Na, kad ir svetimas, bet juk gaila.
Atsakyti
Manau, idealiu santykiu sukurti neimanoma...
Ar apie savo anyta, broli, senelius ar savo vyra nerastumet ko pasakyti?!
Visus juos mylime tikrai tukstanti kartu labiau nei zmogu is gatves, kad ir su kokiom rekomendacijom...
Bet pykteleje del kokio mazmozio galetumet ko gero pasakyti: ai, tas brolis ar sesuo va pasigimde vaika ir "mano akimis ziurint" neteisingai ji maitina, o kai nuvezu savo ar vyro tevams vaikiuka, tai neteisingai ji aukleja, lepina per daug ar dar ka daro... 4u.gif

Taigi lygiai tokios mintys kyla pasiskaicius cia... Tiesiog visi turi skirtinga supratima apie tai kaip reikia vaikus auginti...
Dar nemaciau visiskai patenkintos aukles ir visiskai patenkintu tevu. Bet tikrai sutikau nemazai TOLERANTISKU IR INTELIGENTISKU ZMONIU kurie gerbdami vieni kitu nuomone, susigyvena kazkaip ir galu gale kai tenka skirtis... lieja asaras apsikabine! biggrin.gif

Cia juk darbuotojo ir darbdavio santykiai!
Linkiu visoms kantrybes ir supratingumo... cool.gif
Atsakyti
Tikrai gera tema,
Sutinku,kad buna "keistu" seimininku,BET kokia teise turi aukle pirsti savo nuomone apie vaiko maitinima pvz.,jei as nusprendziau savo vaiko nenuodyt iki metu cukrum ir druska,tai yra mano sprendimas ir kokia teise svetimas zmogus turi,ta mano sprendima pakeist???
Apskritai ,bent jau pirmus pora menesiu reikia stebet aukle,kokiu budu jau galimybiu reikalas,nes palieki su ja pati didziausia turta,savo vaika,o kiek visko nutinka,tikrai girdejom,matem,skaitem. cia pasisakancios,kaikurios,tai supras,kai tures savo vaiku.
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2008 09 15, 15:16)
Tikrai gera tema,
Sutinku,kad buna "keistu" seimininku,BET kokia teise turi aukle pirsti savo nuomone apie vaiko maitinima pvz.,jei as nusprendziau savo vaiko nenuodyt iki metu cukrum ir druska,tai yra mano sprendimas ir kokia teise svetimas zmogus turi,ta mano sprendima pakeist???
Apskritai ,bent jau pirmus pora menesiu reikia stebet aukle,kokiu budu jau galimybiu reikalas,nes palieki su ja pati didziausia turta,savo vaika,o kiek visko nutinka,tikrai girdejom,matem,skaitem. cia pasisakancios,kaikurios,tai supras,kai tures savo vaiku.

nelygu kaip tą nuomonę reiškia. jei mandagiai išsako kokį patarimą -- kas negerai?
Atsakyti
4u.gif
Na tema tai super, bet manau reiketu ne kalbet kas kaip bet tikrai pradet rasyt kokie teveliai, oi tureciau ka prirasyt patikekit yra tooooooooookiu teveliu kad stogas kilnojasi, bet siam kartui patylesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2008 11 04, 16:58)
4u.gif
Na tema tai super, bet manau reiketu ne kalbet kas kaip bet tikrai pradet rasyt kokie teveliai, oi tureciau ka prirasyt patikekit yra tooooooooookiu teveliu kad stogas kilnojasi, bet siam kartui patylesiu mirksiukas.gif

Nu parasyk, tikrai idomu butu isgirst bigsmile.gif Perskaiciau viska, nors ir neturiu jokiu problemu su aukle, kuria turime, bet - esu labai savikritiska, ir skaitydama ieskojau "ydu", kurias as galbut turiu.... unsure.gif neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 16, 13:30)
Viena mamyte cia vis piktinasi, kiek spejau perskaityt, kad neetiska ir t.t., o as manau, kad jai pasiskaicius ko gero nejauku pasidare! Juk JOS aukle taip pat mirksta prie interneto... ir gali irgi pasisakyti! wink.gif "spaudos laisve" cha cha...



Nei bijojau nei ka, tesiog laiko nebeliko tokias temas skaitineti tongue.gif Piktintis nesipikinu, tiesiog manau tema tam skirta, ad butu galima kalbetis auklems nukentejusioms nuo seimininku, nors jei kitoms noras kyla kalbet apie seimininku ydas, paprocius na kodel ir ne tongue.gif Svarbu dirbtusi po to geriau joms biggrin.gif
O apie mane lai raso nebijau 4u.gif Atsiskaitau visada, stengiuos gerbti mano vaikus priziurinti zmogu. O svarbiausia supratau, kad aukliu yra pasaulyje visokiu biggrin.gif
QUOTE(olė @ 2008 05 28, 09:11)
ačiū. o Kaune kiek valanda? Gal maziau ...


Uz viena vaika apie 5 Lt. uz du 8 Lt./val.

QUOTE(mylimuke @ 2008 08 09, 15:27)
Auklė tai nekenčia, o vaikas?  blink.gif  Na, kad ir svetimas, bet juk gaila.


Bet jei parasys cia tai nuo to tam vaikui juk nebus geriau schmoll.gif Gal tada reiketu kokiu priemoniu imtis, kazkam pranesti o ne vien SM parasius stebetis g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2008 11 04, 16:58)
4u.gif
Na tema tai super, bet manau reiketu ne kalbet kas kaip bet tikrai pradet rasyt kokie teveliai, oi tureciau ka prirasyt patikekit yra tooooooooookiu teveliu kad stogas kilnojasi, bet siam kartui patylesiu mirksiukas.gif

Turejau tris aukles: pirma grizo i darba, kai pensininkams leido uzdirbti ir mokejo pensija, antra deja po keliu savaiciu darbo turejo akmenliges priepoli ir po to operacija, su trecia bendravome 2,5 metu iki kol isleidau i darzeli. Visom auklem keliau tuos pacius reikalavimus - svarbiausia vaiko prieziura ir jokio namu ukio tvarkymo. Vaiko prieziura sudare rytinis koses isvirimas, pietums mesiskos darzovines sriubos isvirimas (man turedavo palikti truputi - zinodavau, kad vire ir, kad maistas tinkamas) bei eiti i lauka ir migdyti. Darbas trukdavo 10 valandu, nes man dar reikedavo nuvykti i darba ir grizti. Stebedavau kaip vaikas jauciasi vakare. Aciu dievui ne viena aukle negere, nemuse vaiko ir nevoge, gal kad visada sazinigai ir be maivymosi mokejau sutarta suma. Kiekviena aukle, kaip suauges zmogus nesunkiai gali suderinti savo ir vaiko dienos gyvenima. Jei vaikas vakare normaliai nusiteikes, o ryte be isteriju jus isleidzia (gal isskyrus pirma savaite pasikeitus auklei) - reiskia viskas gerai. Turejau galimybiu statyti kameras, bet to nesiemiau, nes vaiko elgesys buvo normalus. Dar ir siandien su visom trim susitikus pasisveikinu, dvi is ju buvo uzsuke i velesnius vaiko gimtadienius. Beja trecioji aukle, kuri pas mus isdirbo iki galo, po to dar keliose seimose dirbo, bet neistvere - iseidavo. Dazniausia priezastis - tuo paciu metu namie esantys kiti seimos nariai, nes tada vaikai neidavo miegot ar tik isgirde namiskius, begdavo pas juos, o pastarieji neturedavo jiems laiko. Ko gero pas mus tai auklei buvo geriausia - mes iseidavom visai dienai. Be to as stengdavausi visada elgtis graziai su aukle, pasakyti neizeidzianciai, kad man patiktu, jog butu gerai jeigu jus darytumetete taip ir taip. Taip be nuoskaudu galima viska issiaiskinti, net jeigu tai liecia druska ar cukru, aukles linkusios isiklausyti, nes tai jusu vaikas, jusu pageidavimai, kaip vaika priziureti.
Atsakyti
Man tai baisu įsileist svetimą žmogų.
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 03 09, 19:49)
O gal mama ir nenori, kad maistas butu gaminamas su druska, jei vaikui buvo problemos us inkstais? Arba deti cukraus jei mazyle dar pakankamai maza  g.gif  As irgi nenorejau maziui mazam deti cukraus ar naudoti daug druskos. Simboliskai dedavau, vos vos  blush2.gif O ir saldainiu stengiuos duoti kuo reciau, nes nelaikau juos labai reikalingais, o ir taip mazasis ju atsivalgo pas senelius  doh.gif


Druskos daug dėtis nereikėtų. Bet visiškai be druskos valgį duoti irgi blogai nes vaiko organizme nepalaikoma homeostazė ir būtent dėl to gali atsirasti problemėlių su inkstais, o ne atvirkščiai dėl druskos naudojimo. Tikrai nereikėtų eksperimentuoti su vaikų sveikata. Prisiskaito madingų žurnalų ir atsisako druskos....pasitarti su gydytojais reikėtų.
Atsakyti
Pirma karta skaitau sia tema. Maniau, kad cia aukliaujancios dalinasi karcia patirtimi apie jas skriaudusias seimas - nesumokejo, apsauke, dar kas blogo... Bet problemos matau tikrai neadekvacios - seimom su auklem ir auklem su seimom. Siuo metu LT padetis su auklem tikrai svelniai tariant, nekokia. Turbut didesne dalis dirba visai tam darbui netinkamu zmoniu . Poziuris "ai, ka cia paziuresiu ta vaika" yra labai stiprus. Ir stebint aplinkiniu, giminaiciu, bei turint savo seima- matau dideli abejinguma, aukliaujanciu moteru/merginu savo atliekamam, darbui ir, kas svarbiausia, priziurimam mazajam zmogui. Pulkite brangiosios ir sakykite , kad taip nera. Labai noriu tuo tiketi..Tuolab kaledos stebuklu metas! newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2008 12 18, 14:26)
Druskos daug dėtis nereikėtų. Bet visiškai be druskos valgį duoti irgi blogai nes vaiko organizme nepalaikoma homeostazė ir būtent dėl to gali atsirasti problemėlių su inkstais, o ne atvirkščiai dėl druskos naudojimo. Tikrai nereikėtų eksperimentuoti su vaikų sveikata. Prisiskaito madingų žurnalų ir atsisako druskos....pasitarti su gydytojais reikėtų.


Iki metu visi gydytojai, visi zurnalai teigia kad druska nereikalinga yra ax.gif Ekspermentuoti su vaiku nesiruosiu, auginu taip kaip manau esant geriausia, nesiremiu viena nuomone, bet stengiuos kuo daugiau ju isgirsti. Jus esate pirmoji, kuri patare vaikui druska deti, na nebent nesusikalbejom, vyresniam pradejau deti, kalba ejo apie maziuka vaika, metuku neturinti. Nesiruosiu auginti vaiko be druskos, be mesos ar kazkaip kitaip nei visi. Valgo jis viskas, o vat broliams druskos dar neduodu, nors arteja tas laikas kai pradesim ragaut ax.gif
Atsakyti