Įkraunama...
Įkraunama...

Apie šeimininkus

Na, man tai aukles ganetinai pabodo, tai dabar mazute pati iki darziuko auginu. Sunku.

o apie tevus pasakysiu- jei vaikui per mazai maisto palieka- tai gal pasakyti reiktu?? Juk gi - ne visi tevai "pamato" kiek vaikas suvalgo.

O jei matote , kad vaikas tikrai skriaudziamas- reikia ieskoti vaiku tarnybos, ar policijos ar ko ten dar, o ne internete rasyneti. Tai taip ir vaikui padesit.

Manyciau, kad aukle bet kas dirbti negali, ir jei buvusi pardaveja ateina pas jus i aukles vieta... tai kodel ne savo darbo vieta??

O dar- juk jus esat suauge zmones, ir jei jauciates ujamos, tai ir keliaukit is tos seimos. Tikrai neverta kenteti.
Atsakyti
Dirbau menesi iar as auklyte.tai kai pirma karta atvede mergyte priziuret(budavo pas mane,nes pati pusmetini leliu jau turejau biggrin.gif )buvo idejusi cipsu,i buteliuka su soskyte ipylusi kolos doh.gif,jogurto indelisir banas.Visai dienai dvieju metu vaikui.Na tai daviau savo maista ir nenubiednejau.paskui svelniai pasakiau kad gal ta ir ana pabandyt duot.o pasirodo mamyte visai apie vaiko mityba nenutuoke
Atsakyti
Na ir idomu pasiskaityti kokiu mamyciu buna! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kosmaras... As savo penkiametei neperku nei kolos nei cipsu iki pat dabar... jooo... g.gif
IR KAIP NET LABIAUSIAI NEISPRUSUSIAI MAMAI KYLA MINTIS TOKIU MAISTU SAVO (!!! net ne svetima) PYPLI MAITINTI?! doh.gif lotuliukas.gif

Ir nors pati aukliu isvengiau beveik.. nusisamdziau kaimyne tik kai maze jau i darzeli zinksniuodavo, kad parvestu ir priziuretu kol grisiu (tuo metu turejau reikalu ir po darbo, o vaika noredavau, kad iskart po pavakariu paimtu).. Bet is tokios kuklios patirties, bei studentavimo laikais pacios isbandytos aukles duonos.. galiu pasakyti, kad be reikalo mamytes piktinasi, kad apie jas aukles parasyti gali... juk elkis zmoniskai ir ji tikrai nepasakys nieko blogo, o tuo labiau nepasiskus del tokiu nieku, kaip neplauti indai...

Viena mamyte cia vis piktinasi, kiek spejau perskaityt, kad neetiska ir t.t., o as manau, kad jai pasiskaicius ko gero nejauku pasidare! Juk JOS aukle taip pat mirksta prie interneto... ir gali irgi pasisakyti! wink.gif "spaudos laisve" cha cha...

Tarkim as nebijociau kad apie mane ka parasytu.. nes pamaitindavau ir aukle ir vaika, leisdavau daryt ka jos nori, o jei palikdavau betvarke namie, tai net jei rasciau apie tai parasyt, tik smagiai nusijuokciau! lotuliukas.gif
Na ir kokia gi cia nuodeme?!
Aukle pati neprasoma man grindis praplaudavo... O as nepamirsdavau jai uz tai atsidekoti... manau taip problema ir buvo isspresta.. tongue.gif

Kur kas baisiau suprasti, kad dirbi pas tironus ar neismanelius, kurie nezino ka ir kiek ju vaikas valgo!
Tai tas pats, kaip dirbti pas bukesni virsininka... supranti kad, bukas, bet turi nutyleti ir klusniai vykdyti jo absurdiskus sprendimus...

Nors istiesu, as paranojiskai bijojau dukra, kol buvo maza palikti su svetimu zmogumi, todel ir auginau pati... Bet gal prie tu mano baimiu prisidejo issamus aprasimai apie visokias blogietes? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostaba @ 2007 08 15, 16:46)
Dirbau menesi iar as auklyte.tai kai pirma karta atvede mergyte priziuret(budavo pas mane,nes pati pusmetini leliu jau turejau biggrin.gif )buvo idejusi cipsu,i buteliuka su soskyte ipylusi kolos doh.gif,jogurto indelisir banas.Visai dienai dvieju metu vaikui.Na tai daviau savo maista ir nenubiednejau.paskui svelniai pasakiau kad gal ta ir ana pabandyt duot.o pasirodo mamyte visai apie vaiko mityba nenutuoke

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2005 10 20, 16:32)
Daug kas kaltina, kad auklės žiūri televizorių. O ką, jos ne žmonės. Aš ir pati ir patys tėveliai grįžę namo vos ne iš karto jungiam televizorių. Dažnai net nežiūrėjaimui, o garsiniam fonui palaikyti.


Man labai įdomu, kur dar darbo vietoje ir darbo metu galima žiūrėti televizorių?
Aš, pvz, samdau ir moku žmogui ne už tai, kad ji mano namuose teliką pažiūrėtų, o kad užsiimtų su mano vaikais. O tv žiūrėti galima ir namuose, po darbo, kaip ir kiekvienam iš mūsų. smile.gif

O šiiap labai nesunku įvertinti ir nuteistii: va, jie švaistosi milijonais, o vaikus badu marina. O iš kur jūs taip gerai žinote tos šeimos finansinę padėtį? Sąskaitą matėte ar kaip? bigsmile.gif

O dėl druskos ir cukraus, tai ta mama teisi. Ir mano sūnus, jei jį maitinsi šokoladais ir sausainiais, valgys apsilaižydamas. Bet pabandyk jam sumaitinti tikrai sveiką ir naudingą maistą schmoll.gif Aš tokią auklę iš karto atleisčiau - vaikui, turinčiam problemų su inkstais, prikiša druskos ir cukraus ir dar giriasi, kad pas ją viakas valgo, o pas mamą - ne doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 16, 13:30)
Viena mamyte cia vis piktinasi, kiek spejau perskaityt, kad neetiska ir t.t., o as manau, kad jai pasiskaicius ko gero nejauku pasidare! Juk JOS aukle taip pat mirksta prie interneto... ir gali irgi pasisakyti! wink.gif "spaudos laisve" cha cha...

biggrin.gif man irgi pasirodė, kad moteriškė matyt išsigando apie save perskaityt, kad taip dėl etikos sunerimo.
o šiaip -- pasiskaičius už kokius dalykus mamos varo ant auklių, tai pasidaro nei tai linksma, nei tai liūdna. tik dėl etikos niekas nepriekaištauja. o auklėm tarp savęs turėt skyrelį kur viena kitą perspėtų apie pretenzingas šeimas -- visai logiška. tik gal dėl šventos ramybės nereikėtų to daryti mamų forume.
Atsakyti
QUOTE(nuostaba @ 2007 08 15, 16:46)
Dirbau menesi iar as auklyte.tai kai pirma karta atvede mergyte priziuret(budavo pas mane,nes pati pusmetini leliu jau turejau biggrin.gif )buvo idejusi cipsu,i buteliuka su soskyte ipylusi kolos doh.gif,jogurto indelisir banas.Visai dienai dvieju metu vaikui.Na tai daviau savo maista ir nenubiednejau.paskui svelniai pasakiau kad gal ta ir ana pabandyt duot.o pasirodo mamyte visai apie vaiko mityba nenutuoke

tikras kosmaras, o ne maistas doh.gif
Atsakyti
gal kas zinote,kokie dabar auklių darbo valandų įkainiai? pvz. Kaune,už valandą?
Atsakyti
QUOTE(olė @ 2008 05 25, 23:00)
gal kas zinote,kokie dabar auklių darbo valandų įkainiai? pvz. Kaune,už valandą?


Vilniuje tai 7 Lt uz val. ................ mirksiukas.gif
As kaip moketoja rasau..
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2008 05 28, 01:10)
Vilniuje tai 7 Lt uz val.  ................  mirksiukas.gif
As kaip moketoja rasau..

ačiū. o Kaune kiek valanda? Gal maziau ...
Atsakyti
QUOTE(ababa @ 2006 05 05, 10:57)
Manau, kad juodasis ir baltasis auklių sąrašai populiaresni, nei tarkim tėvų sąrašai, dėl tos priežasties, vaikas, pasilikęs vienas su aukle, jeigu ji netinkamai elgiasi, negalės apsiginti. Auklė yra suaugęs žmogus, ji sudarydama sandėrį auklės darbui, yra lygiavertė tėvams, tai yra turi ir teises, ir pareigas kaip ir tėvai. Auklė pasilieka ne su tėvais. Jei pasiliktų su jais, tai turbūt ir tokių sąrašų nebūtų. Vaikas yra silpnesnė pusė ir kad juos apgintų, tėvai ir sudarinėja tokius sąrašus. Čia panašus procesas, kaip kad organizacijos ar firmos yra kaltinamos dėl klientų nuskriaudimo. Tos įmonės skelbiamos pačių klientų viešai (internete net tam puslapis sukurtas), o klientų pavardės dažnai lieka paslapty. Taip ir su auklėm, nes jos yra stipresnioji pusė savo darbe su vaiku.

O dėl tėvų elgesio sutinku, kad ir jie ne visada elgiasi su savo vaikučiais taip, kaip iš tikrųjų turėtų elgtis. Pati esu pridarius klaidų, žinau savo nuodėmes. Dažnai savo netobulumą tėvai gali pateisinti, bet svetimų žmonių - ne, nes jų nepažįsta ir tada atsiranda objektyvus požiūris. Save tėvai vertina subjektyviai, auklės savo darbą taip pat.

Prisijungiau tik šiandien,todel nelabai žinau kaip papildyti juodąjį auklių sąrašą,nes tema,kaip suprantu,uždaryta.Tai va pas mus dirbo tokia Rita Borisova iš Vilniaus.Moteris yra kleptomanė.nepastebimai išnešė ilgiausia sąrašą daiktų(per 2 darbo mėn).Pradedadant mūsų Aistės drabužėliais,baigiant mano apatiniais doh.gif (nejuokauju).Bandėm dar su ja aiškintis.Atsakymas:kas kaip moka tas taip sukasi.Net neneigė,kad vogė.Iki šiol skaudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 16, 13:30)

Aukle pati neprasoma man grindis praplaudavo... O as nepamirsdavau jai uz tai atsidekoti... manau taip problema ir buvo isspresta..  tongue.gif



As tai manau, jei aukle praplove grindis, o seimininke grizus namo pasake nereikejo, kam jus cia, tai zenklas, kad daugiau grindu plauti nereikia. Nesuprasciau tokios aukles, kuri piktintusi internete, kad jai uz grindu plovima matot nesumokejo blink.gif Neprivalo, nes nesitare del tokio darbo. O jei patinka grindis plaut-prasom. Net valytojos darbu tokiu zinokit yra. Ir vaiku ziuret ten nereikia-pratrini skuduru ir alga gauni lotuliukas.gif
Atsakyti