Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 20

QUOTE(adis @ 2009 11 25, 18:14)
smile.gif 4u.gif Deganti,  kaip tavo sūnelis, gal jau vaikšto? Gal gali pradžiuginti savo chebros nuotraukyte, jei ne dabar, tai per būsimą gimtadienį... tongue.gif


As apie tave galvoju, mislinau reiks klaust kada kaune tamsta busi, noreciau taip sakant aplankyt, o mano vaikis dar neina, jis gimtadienio matyt laukia, na bet aisku kuo puikiausiai visur nureplioja, nuzingsniuoja prisilaikydamas, o dabar dar ir stumdo kedes, ar zaisla didesni ir taip teplena, va pasirodysiu koki turta uzgyvenau:

user posted image

P.S. atsiuskit kas dar slaptazodzius i albumiuka, istryniau anas zinutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 11 25, 21:44)
Neblogai man  rolleyes.gif  Kol kas tik sloga. Geriu daug arbatų ir namie tupiu. Nuo rytojaus tupėsime su dukryte - mokykloj paskelbtas karantinas iki antradienio. Kepsime meduolinį namuką  tongue.gif  essen.gif

thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Deganti @ 2009 11 25, 21:50)
...o mano vaikis dar neina, jis gimtadienio matyt laukia, na bet aisku kuo puikiausiai visur nureplioja, nuzingsniuoja prisilaikydamas, o dabar dar ir stumdo kedes, ar zaisla didesni ir taip teplena, va pasirodysiu koki turta uzgyvenau:

user posted image

Koks gražus lelius wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 11 25, 20:50)
va pasirodysiu koki turta uzgyvenau:
user posted image

Šaunus vyriokas !!!

.
Atsakyti
Degani - labai gražus vaikiukas 4u.gif
Liutukeee tai va butent kad ir tėčiui labai krisdavo spaudimas ,o dabar taip stipriai nebekrenta ,bet aišku reik pasitart su gydytojais ,jie nekompensuojami ,čia dar naujiena ,nes sakė kad gal net negausim kėdainiuose . Procoralan 5 mg. čia vietoj betalok zok.
Jai ne paslaptis gal kuri iš jūsų ir yra čiauškutė ? irdar idomu butu ar užsuka čia vasara? čia iš pirmos temos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune27: 25 lapkričio 2009 - 21:15
QUOTE(ramune27 @ 2009 11 25, 21:14)
Degani - labai gražus vaikiukas  4u.gif
Liutukeee tai va butent kad ir tėčiui labai krisdavo spaudimas ,o dabar taip stipriai nebekrenta ,bet aišku reik pasitart su gydytojais ,jie nekompensuojami ,čia dar naujiena ,nes sakė kad gal net negausim kėdainiuose . Procoralan  5 mg.  čia vietoj betalok zok.
Jai ne paslaptis gal kuri iš jūsų ir yra čiauškutė ? irdar idomu butu ar užsuka čia vasara? čia iš pirmos temos .


Čiauškutė ir yra čiauškutė, sveika ir gyva, kiek supratau neseniai atšventė 25 metų vedybinę sukaktį, na aš čia bički ta proga, kad jau Adis ištraukė visas temeles i paviršių pašnipinėjau ax.gif

Ačiū už pagyras mano žirniui wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 25 lapkričio 2009 - 21:26
QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 25, 01:23)
O tarp chemiju galima gert konjaka,pvz.praejus 3-5d.po chemijos?
Mamai spaudimas visai issireguliavo-tai per aukstas,tai visai zemas,anadien buvo 90 ant 70.Siandien 140ant 97.Pulsas vis virs 100.

Gal ir jai tiktu gudobeliu lasiukai?Nes visai jau nebekaip jauciasi.Vat po ketvirtos chemijos Gemzaros dalies-jau po 3d.galejo pavaiksciot,o dabar vat jau 4d.praejo,bet labai prastai jauciasi.Kosulys siaubingas,kai uzsikoseja-tai po pusvalandi neatsikoseja  doh.gif .Nakti istisai koseja .Jau norejo pas save namo vaziuot,darbe daug darbo,bet negali .

Oj, Liūtuke, laikykitės abi su mamyte. Mano mamytė išgerdavo konjakėlio , kai šiek tiek atsigaudavo po chemijų. Pvz. kai ateidavo kokia draugė aplankyti arba įpuolė Šv. Kalėdos, paskui Šv. Velykos.Juk kaži kiek ir neišgers. Lašelis kitas netūrėtų pakenkti... O spaudimo šokinėjimas kaip šalutinis chemijų poveikis gali būti. Mano mamytei prie Gemzaros su Taksoliu po pirmų 2-jų kartų spaudimas buvo aukštas, o paskui kaip nukrito ir visas likusias chemijas turėjo apie 100 ir mažiau. Iš ryto silpniau jausdavosi, ir šiaip svaiguliuodavo galva.
Atsiprašau, nepamenu nuo ko pas tavo mamytę kosulys (juk ne mts). Ar kosuliui malšinti nieko mamytė nevartoja? Gal daugiau skysčių pradėjo vartoti?
Atsakyti
Aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif jei atvirai, tai net nesitikejau , nes ipratus kazkaip pati su savimi daugaiu. Tai net nepatogu pasidare, juk ir jus su didelem bedom kovojat, o man visada atrode-kam rupi mano bedos doh.gif
Dabar supratau , kodel pas jus gera smile.gif
Mes su Sveta K. vienmetes, kazkada su ja kalbejom, man atrode kad ( nors ir turiu daug problemu) nuo onkologijos jau pabegau, del to artimieji daznai kartoja kokia tu stipri, kokia tu stipri. Ir as pati taip galvoju, bet neisivaizduojat mergaites kaip kartais suskystu doh.gif doh.gif doh.gif ir isgirst is visiskai svetimo zmogaus---DONRA as tave apkabinu---tai kazkas nerealaus, negaliu sulaikyti asaru.........
Atsakyti
DONRA 4u.gif - Tai prie to paties kviečiu užsukti į mūsų albumiuką ir susipažinti ,kaip sakoma, iš arčiau ... Rašau į a.ž.
Atsakyti
Aciu laukiu 4u.gif ar as mokesiu paziureti?
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2009 11 25, 23:48)
Aciu laukiu 4u.gif  ar as mokesiu paziureti?

Viršuj dešinėj paspausk prisijungti ir atsidarys kitas lapas. 4u.gif
Atsakyti
Gabija, ar Jums jokių tyrimukų nebuvo šiandien numatyta? Kažkaip galvojau , kad turi būti.... g.gif Bet gal sumaišiau kažką, o kumštukų laikymas dar niekam nepakenkė... tongue.gif

TIKĖSIU 4u.gif - kaip tu laikaisi, mieloji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 lapkričio 2009 - 22:16
Labas wub.gif
siunčiu visoms glėbį geros nuotaikos prieš miegą mirksiukas.gif

šiandien vos nuo kėdės darbe nenukritau iki paties Pragaro lotuliukas.gif pasirodo mano teveliuką guldęs tyrimams ( Vilniuje ) gydytojas yra vienos geros pažįstamos-pusiua bendradarbės pusbolis... ( aš net pagalvojau, kad jų nosys panašios g.gif blush2.gif ) šnd išsiaiškinau... nu dabar jau net ant širdies lengviau... kokia ta Lietuva maža smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Deganti @ 2009 11 25, 19:50)

user posted image

P.S. atsiuskit kas dar slaptazodzius i albumiuka, istryniau anas zinutes  4u.gif



nu tikras būsimas prezidentas thumbup.gif
Atsakyti