Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 20

Labas naktis visoms 4u.gif
QUOTE(adis @ 2009 11 25, 16:23)
Dantų taisymui - ne. Man yra įdėtas keramikinis dantis ir dar du šalia apvilkti. Tai per chemijas kažkaip pakilo dantenos ir dabar tas visas protezas kabo. Laikosi tvirtai, bet labai neestetiškai atrodo (gerai, kad šone, krūminiai, nelabai matosi). Neturiu kada per chemijas susižiūrėti. Buvau vasarą pas odontologą, kuris kažkada įdėjo, tai dabar kaina būtų ~1800-2000 Lt. Pagal kompensavimo programą turėčiau gauti bent 890 Lt, aš taip supratau. Anksčiau neleisdavo pasirinkti gydymo įstaigos, tik būtinai taisyti toje, kuri pasirašiusi sutartį su ligonių kasomis. Mūsų mieste buvo tik viena „valdiška“ odontologijos klinika, turinti tokią sutartį. Aš dėjausi privačioje. Dabar, keik suprantu galima bet kurioje?

Dabar tėtis tvarkosi dantis, tai kiek bandžiau išsiaiškinti tvarką. Su ligelėm gal tik eilėj pirmumas...Pirmiausia - kompensuoja protezavimą. Antra, turite būti įrašytas į eilę (ankstesnė eilė lyg galioja, jei ne - reikia įsirašyti). Trečia, galite tvarkytis bet kur, kur Jums pateiks/išrašys sąskaitą/čekį/orderį. Ir tada su tuo dokumentu einate ir prašote, kad grąžintų pinigėlius. Dabar grąžina visiems vienodai (yra dvi sumos - apie 1000 arba 3000 - jei gerai pamenu). Bet grąžins tik tada, kai ateis Jūsų eilė....Jei ne Jums, tai paveldėtojams...
Mano stomatologė sakė - gerai, kad visiems vienodai grąžina. Nes valdiškos, kurios galėjo protezuoti, taip kainas buvo išpūtusios doh.gif doh.gif Privačiam sektoriuj keramika vos ne tiek pat kainavo kaip ten elementariausios medžiagos. Bet kadangi žmogui mokėti nereikėdavo, tai.....
QUOTE(ramune27 @ 2009 11 25, 17:34)
Liutukeee,
Tėčiui su spaudimu ir pulsa šokinėja ,tai gėrė betalok zoka ,bet ir tas nelabai sureguliavo tai dabar kitokių prirašė bet nekompensuojamųbet dabar geriau.bet čia mum hematologė paskirė.
Visosm styprybės

Mama irgi turėjo problemų su spaudimu. Klinikose praėjo apžiūrą, gavo modernesnių vaistukų ir dabar net po avastino labai puikiai susitvarko (valsacor, moxinidinas, nebežinau, ar betaloc zok naudoja...)

QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 25, 19:27)
Įdomu, kaip Ifauru vaikučiai laikosi, kaip tu Arūne su slogytėmis tvarkaisi ? Gal jau viskas geriau?

Ačiū, rasų lanka, rūpestingoji mūsų...Vaikai džiaugiasi neplanuotom atsotogom. ax.gif Gydytoja net nustebo, kad vaikai labai grit "išsikapstė". Didčkiui net viruso "nerašė" - tempertūros aukštos nebuvo, kitų ryškių požymių. Mažiukei - atseit gripas ar kitas virusas...Į mokyklą ėjo tik pirmadienį, po 4 pamokų - namo ir visai savaitei. Treniruotės nevyksta, šokiuose mažai vaikų, tai irgi repeticijų nėra, muzikos mokyklos specialybės mokytoja sirguliuoja - tai sėdim namuose.
Penktadienį dičkiui koncertas (jei neatšaus Raudondavary, o mums šeštadienį - Panevėžy). Neaiškumai iki paskutinės minutės...
QUOTE(arune @ 2009 11 25, 20:44)
Neblogai man  rolleyes.gif  Kol kas tik sloga. Geriu daug arbatų ir namie tupiu. Nuo rytojaus tupėsime su dukryte - mokykloj paskelbtas karantinas iki antradienio. Kepsime meduolinį namuką  tongue.gif  essen.gif

Receptuką prašom blush2.gif
Mes tai obuolinį pyragą sekmadienį greituoju būdu gaminom... ax.gif

QUOTE(Deganti @ 2009 11 25, 20:50)
As apie tave galvoju, mislinau reiks klaust kada kaune tamsta busi, noreciau taip sakant aplankyt, o mano vaikis dar neina, jis gimtadienio matyt laukia, na bet aisku kuo puikiausiai visur nureplioja, nuzingsniuoja prisilaikydamas, o dabar dar ir stumdo kedes, ar zaisla didesni ir taip teplena, va pasirodysiu koki turta uzgyvenau:

user posted image

Ale ką norit, tą skykit - mamos vaikas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 25 lapkričio 2009 - 23:26
Su Jumis visomis 4u.gif buvau tylomis. Vaikiukas labai gražus Degančios thumbup.gif Kažkada svajojau apie vaikeli, budama dar 39metu, kai operavo miomas neleidau gimdos šalinti, o vaikelio taip ir nesulaukiau, o vat rugsėjo 18 d. reikėjo vėl operuoti, pašalino gimdą ir kiaušides, o gal tada jei būčiau nesitikėjusi vaikelio, būtų viskas buvę gerai. Mylėk savo TURTĄ, Deganti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Patr @ 2009 11 25, 23:27)
Su Jumis visomis 4u.gif  buvau tylomis. Vaikiukas labai gražus Degančios  thumbup.gif  Kažkada svajojau apie vaikeli, budama dar 39metu, kai operavo miomas neleidau gimdos šalinti, o vaikelio taip ir nesulaukiau, o vat rugsėjo 18 d. reikėjo vėl operuoti, pašalino gimdą ir kiaušides, o gal tada jei būčiau nesitikėjusi vaikelio, būtų viskas buvę gerai. Mylėk savo TURTĄ, Deganti thumbup.gif


Patr as du turiu, dukrai jau desimt, jos susilaukiau pries liga, susirgau kai dickei buvo 3 metukau, metai gydymo, 5 metai laukimo, 1 metai, kad pastot ir tada atsirado sis mazuliukas, beja man ir buvo problemu su moteriskom, isoperavo cista, rado endometrioze, taike gydyma ir labai rekomendavo pastot, tik as tada susilaikiau, norejau, kad tie tvirti 5 metai be ligos praeitu 4u.gif

Ifauru aciu wub.gif , as ir sakau: nu gryna as, o kai mazius uzsispyres ko nors siekia, tada ir MB sako: nu gryna mama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 11 26, 00:37)
Ifauru aciu  wub.gif , as ir sakau: nu gryna as, o kai mazius uzsispyres ko nors siekia, tada ir MB sako: nu gryna mama  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu bet tąsyk per meetuką tai smakriukas dar toks aiškiai mamukiškas neatrodė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 11 25, 22:14)
Liutukeee tai va butent kad ir tėčiui labai krisdavo spaudimas ,o dabar taip stipriai nebekrenta ,bet aišku reik pasitart su gydytojais ,jie nekompensuojami ,čia dar naujiena ,nes sakė kad gal net negausim kėdainiuose . Procoralan  5 mg.  čia vietoj betalok zok.
Jai ne paslaptis gal kuri iš jūsų ir yra čiauškutė ? irdar idomu butu ar užsuka čia vasara? čia iš pirmos temos .

Aciu,reiks pasakyt,kad sekanti karta kai eis pas kardiologe i Grybo g.uzklaustu,nes seimos gydytoja tai nieko naujo nezino.

Bet tai paziurejau,kad 5mg 56tabletes-222lt.o 7,5mg-61lt.Kodel taip? g.gif Tai geriau pirkt 7,5mg ir lauzyt,dalint g.gif




QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 25, 22:35)
Oj, Liūtuke, laikykitės abi su mamyte. Mano mamytė išgerdavo konjakėlio , kai šiek tiek atsigaudavo po chemijų. Pvz. kai ateidavo kokia draugė aplankyti arba įpuolė Šv. Kalėdos, paskui Šv. Velykos.Juk kaži kiek ir neišgers. Lašelis kitas netūrėtų pakenkti... O spaudimo šokinėjimas kaip šalutinis chemijų poveikis gali būti. Mano mamytei prie Gemzaros su Taksoliu po pirmų 2-jų kartų spaudimas buvo aukštas, o paskui kaip nukrito  ir visas likusias chemijas turėjo apie 100 ir mažiau. Iš ryto silpniau jausdavosi, ir šiaip svaiguliuodavo galva.
Atsiprašau, nepamenu nuo ko pas tavo mamytę kosulys (juk ne mts). Ar kosuliui malšinti nieko mamytė nevartoja? Gal daugiau skysčių pradėjo vartoti?

Mano mamai kas ir blogiausia,kad 1d.spaudimas aukstas,kita zemas,pulsas velgi sokineja,bet pagrinde per daznas buna.


Mano mamai metastazes plauciuose(ir galvos smegenyse)-tai kosulys turbut nuo plauciu,nors kiek sutinkam su mets.plauciuose-nei vienas nekoseja.Mama galvoja,kad cia nuo sirdies tas kosulys.Nes is pradziu kazkaip sirdis suvirpa,o tada ima koset.Jai ir sirdi buvo mioma pries metus,bet nuo chemiju susitrauke.Kas keli menesiai vaziuoja echoskopijai i Grybo g.,pas atseit gera kardiologe,ir pas kazkoki isgirta profesoriu Santariskese buvo,bet nieko jie nepasako,tik buvo labai nustebe,kad ta mioma po chemiju sunyko,siaip tai nemane,kad ji piktybine,bet tai as itariu,kad piktybine-jei jau chemijos ja veikia.

QUOTE(ifauru @ 2009 11 26, 00:23)

Mama irgi turėjo problemų su spaudimu. Klinikose praėjo apžiūrą, gavo modernesnių vaistukų ir dabar net po avastino labai puikiai susitvarko (valsacor, moxinidinas, nebežinau,  ar betaloc zok naudoja...)


O i klinikose gulejo ar ten yra ir konsultacine? g.gif Gal galit rekomenduot kardiologa?Gal ir mama galetu ten pakliut,nors vaistuku modernesniu paskirtu.Nes vistiek be gydytojo paskyrimo nesiryztume ju keisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 26 lapkričio 2009 - 01:02
Sveikutės! Štai kokia gilią temą radau.. Žinoma ne ta tema kur norisi kad priimtų, bet vsis gi su savo bėdom ir sako kad jos suartina.. Truputi paskaičiau tai ašaros tik kaupiasi.. Mano istorija kiek kitokia, kolkas buvo kita liga, vaikas išgelbėjo, stebūklas kad gyva, kad išvis po komos atsibudau ir dar su palygfint samone, bet bet akivaizdu kad to negana ir kimba ir šios bėdos.. dar kolkas neblogai, dar net po pirmų tyrimų pavyko operacijos išvengti, bet faktas kad jau kažkas formuojasi ir anksčiau ar vėliau teks.. galop juk močiutė ir tėvelis nuo šito .. Atleiskit visai nenorėjau liūdint.. net pradėjau galvot ar kokį anegdotą žinau ax.gif Brangiosios saugokit save laikykitės ir paramstykim viena kitą. Net nežinau kur dar labai paagituoti visas išsitirt(dabar vykdoma) dėl kaklelio vėžio!!
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 11 25, 16:23)
ARCHYVAS
(mūsų patirties, jausmų, išgyvenimo romanas)




ADIS - puiku, neblogai padirbėjote mirksiukas.gif . Aš, pasirodo, čia nuo 11-tos...Daug per metus prirašyta doh.gif
Šitą sąrašą būtų naudinga įkelti naujos temos pirmoje žinutėje - pasiūlymas atidarysiančioms naują temutę.

O dėl lengvatų su pažymėjimu - tai dar spaudos prenumerata kaip pensininakms.

Labas rytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 11 26, 00:23)
Receptuką prašom blush2.gif

Meduolinis namukas - receptas

user posted image

Nuotrauka iš interneto. Pats įdomumas yra namuko puošyba, galima visko prigalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 11 25, 17:23)



Taip, taip šias surinktas nuorodas-temas reikia įkelti į pirmąją temos žinutę. 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
SOS!!


Mano mamai pirmadieny dare chemija, vakar jai istino ziauriai viena koja ir skauda..
Jinai guledama lovoje darydavo kazkokius pratimus ir dabar nezinom ar cia del chemijos ar jinia pasitempe raumeni. Skambinau chemtoerapeutei Strimaitienei, jinai serga, sesele liepe kreiptis i seimos gydytoja. Seimos gydytoja dirbs tik vakare..
Gal zinot, ka daryti ir kodel?
Atsakyti
DĖL TAVO MAMOS KOJYTĖS NIEKO NEGALIU PASAKYTI.

Bet atsivertusi vieną iš nurodytų temų radau sąrašą čia dalyvavusių 4u.gif
Adis
arune
Babania
Bbg23
Deganti
Domogintare
Editada
ifauru
.GABIJA.
Julija
Labins
Liutukee
Pinacea
Ragnez
Ramune 27
Rasų lanka
Saulelydis*
Shaiba
Siracusa
Sveta K.
Tati
Ugn*Ine

Įdomu būtų sužinoti kurias palietė krūties vėžys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 26 lapkričio 2009 - 10:43
Oi mergytes, vel sirdele stipriai dauzosi, mano mazasis jau kiauliuke pasigavo, sianakt temperatura 40 buvo, dabar truputi geriau. apkabinu visas, linkiu sveikateles ir, kad ta kiaule nesikabintu 4u.gif
Atsakyti