Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Ir vel man garbe tenka atidaryti nauja temele tongue.gif

Ka gi-dalinames patirtim toliau.
Laukiami visi: ir patyre, ir pradedantys, ir prijauciantys mirksiukas.gif

cia jau prikalbetos temeles. sakyciau jau labai sparciai judame palyginus su pirmaja tema bigsmile.gif

http://www.supermama...howtopic=226798
http://www.supermama...howtopic=393635
http://www.supermama...howtopic=459071
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 lapkričio 2011 - 15:54
aš čia nežinau, ar labai į temą paklausiu, bet nesugalvoju kur kitur klausti ax.gif
Norint atlieti iš kokio nors metalo nedidelį medalioną, ar monetą, iš ko turėtų būti pagaminta forma? iš kokių metalų ją būtų galima atlieti? ar būtų įmanoma padaryti tą medalioną ar monetą dvipusį? ir kiek tai galėtų kainuoti ? (preliminariai, nes aišku iš tiek informacijos niekas tiksliai nepasakys) ax.gif
Atsakyti
liejimui tu turi tureti ir degiki, ir specialu indeli. o forma isskaptuoti galima tokioje "zuvyje" is zooprekiu- paziurek praejusioje temoje pries gala buvo nuotrauka. bet gal nepavyks tai padaryti su bet kokiu metalu g.gif

gal tiksliau atsakys daugiau zinantys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 16, 17:34)
liejimui tu turi tureti ir degiki, ir specialu indeli. o forma isskaptuoti galima tokioje "zuvyje" is zooprekiu- paziurek praejusioje temoje pries gala buvo nuotrauka. bet gal nepavyks tai padaryti su bet kokiu metalu g.gif

gal tiksliau atsakys daugiau zinantys mirksiukas.gif


aš pati neliečiau, užsakyčiau pas ką nors, kas moka tą daryti ir turi reikalingus įrankius (kol kas nepažįstu tokių), bet norėčiau formą pati padaryti, vat ir norėjau sužinoti, iš ko, ir ar galėčiau pati. Ir aišku įdomu, ar nesigautų tai labai brangu g.gif
Atsakyti
ta zuvis turbut nebrangi. as suprantu, kad tai kazkas su kalciu naminiams pauksteliams. tik kazi, ar rasi ta, kuris nores apsiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 12 16, 15:50)
aš pati neliečiau, užsakyčiau pas ką nors, kas moka tą daryti ir turi reikalingus įrankius (kol kas nepažįstu tokių), bet norėčiau formą pati padaryti, vat ir norėjau sužinoti, iš ko, ir ar galėčiau pati. Ir aišku įdomu, ar nesigautų tai labai brangu  g.gif

yra tam specialūs vaškai.
jei su vašku nelabai sekas susidraugauti, gali kone iš bet ko padaryt etaloną, tik tada teks pamokėt už vaškinio modelio darymą liejimui.
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 12 16, 16:04)
aš čia nežinau, ar labai į temą paklausiu, bet nesugalvoju kur kitur klausti  ax.gif
Norint atlieti iš kokio nors metalo nedidelį medalioną, ar monetą, iš ko turėtų būti pagaminta forma? iš kokių metalų ją būtų galima atlieti? ar būtų įmanoma padaryti tą medalioną ar monetą dvipusį? ir kiek tai galėtų kainuoti ? (preliminariai, nes aišku iš tiek informacijos niekas tiksliai nepasakys)  ax.gif


Priklauso iš ko nori lieti jei norėsi lieti iš žalvario ar bronzos tai namuose neišliesi reikia darytis vaškinę formą, iš abiejų pusių galima išlieti.Vilniuje formos padarymas kainuoja maždaug penkiasdešimt litų(priklauso nuo svorio gaminio).Vilniuje galima užsisakyti formą Pietario gatvėje.Jei norėsi lieti iš sidabro ar aukso tai formą gali pasidaryti pati, tik reikia nusipirkti specialaus gipso.Jis parduodamas taip pat Pietario gatvėje.Vienas minusas, kad turi pirkti visą maišą.
Papildyta:
Naca šratus jei pirksi kokybiškus(kaip pvz.lenkiški)užtenka vieno diametro.Nereikia jokių adatėlių
Atsakyti
Labs ryts ,mergaičiukės.Aš ne savo darže-bet su burbančios pavedimu-atnešiau tokio pobūdžio žinutę :

Subtiliai,nemanau ,kad labai didele reiksme yra tuose kauseliuose ar indeliuose .Paprasciausia ,as turiu kazkokia keista fobija indeliu laikymo replems ,del sios priezasties - man laikiklis turi burti solidus ir nepajudinamas
Atsakyti
o kas vel Burbanciai g.gif ?

o kazin, ar tokie sratai netiktu-cia tik vieni ne indiski doh.gif
http://www.santimas.lt/1/item/4409/
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 17, 14:57)
o kas vel Burbanciai g.gif ?

Nieko rimto,tik atostogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 12 17, 09:14)
Labs ryts ,mergaičiukės.Aš ne savo darže-bet su burbančios pavedimu-atnešiau tokio pobūdžio žinutę :

Subtiliai,nemanau ,kad labai didele reiksme yra tuose kauseliuose ar indeliuose .Paprasciausia ,as turiu kazkokia keista fobija indeliu laikymo replems  ,del sios priezasties - man laikiklis turi burti solidus ir nepajudinamas 


Supratau, burbanti. Aciu, Lutute. smile.gif
As tai replių nenaudoju. Paemiau šalykų iešmą ir apjuosiau tą šamotini indelį, tai puiki rankena gavosi.

Atsakyti
KAs ten prase to aparato foto tai imesiu ryt, tiesiog nebuvo galimybes padaryt.. dar norejau paklausti kokiu fotoparatu fotograzuojat savo dirbinius nes atsibodo mano muiline jokios kokybes ner is nuotrauku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duzgas: 17 gruodžio 2009 - 21:00