Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

sena tema nr 4

sena tema nr 3

user posted image

Reikalingą informaciją, taip pat galite rasti Lietuvos darbo biržos puslapyje Štai ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 25 sausio 2010 - 11:02
o kiap ten su viesaisais darbais jie pilna darbo diena turi dirbti ar kaip?
Atsakyti
Labai prasau, padekite susigaudyti blush2.gif

Bedarbiui, atleistam iš darbo (tarnybos) ir gavusiam išeitinę išmoką arba šalių susitarimu kompensaciją, nedarbo draudimo išmoka skiriama ne anksčiau kaip praėjus tiek kalendorinių mėnesių po darbo sutarties nutraukimo (atleidimo iš tarnybos), už kiek mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka arba kompensacija jam buvo išmokėta

Tai va, sitas punktas lyg ir butu aiskus, bet klausimas man iskyla stai kur:

Jeigu as gaunu uz du menesius iseitine, tai po to kiek laiko as gaunu pasalpa? ar 4 menesius (ta prasme 2 men iseitine+ 4 men pasalpa = 6 men.?
Ar gaunu uz 2 men iseitine, o po to 6 men pasalpa?

Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2010 01 26, 16:28)
Jeigu as gaunu uz du menesius iseitine, tai po to kiek laiko as gaunu pasalpa? ar 4 menesius (ta prasme 2 men iseitine+ 4 men pasalpa = 6 men.?
Ar gaunu uz 2 men iseitine, o po to 6 men pasalpa?

Aciu blush2.gif

Jei priklauso už 6, tada ir gausite, tiesiog pašalpa paskirta bus po tų dviejų mėnesių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 01 26, 18:04)
Jei priklauso už 6, tada ir gausite, tiesiog pašalpa paskirta bus po tų dviejų mėnesių  4u.gif

Vat tas ir idomu, ar gaunant iseitine, priklauso tie 6 menesiai
Taip iseina, kad tik prasitesia laikas, kai as gausiu pinigelius? Ta prasme ar as sumoje is birzos gausiu tiek pat pinigu nepriklausomai, ar iseisiu su iseitine, ar be jos?

Aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2010 01 26, 18:47)
Vat tas ir idomu, ar gaunant iseitine, priklauso tie 6 menesiai
Taip iseina, kad  tik prasitesia laikas, kai as gausiu pinigelius? Ta prasme ar as sumoje is birzos gausiu tiek pat pinigu nepriklausomai, ar iseisiu su iseitine, ar be jos?

Aciu jums  4u.gif


Taip. Tiek ir gausit. Tik moket prades tiek menesiu veliau uz kiek ismoketa iseitine. Jusu atveju gausit uz 6 men., bet moket prades tik po 2 men.
Atsakyti
labukas,o man va kas įdomu atleiskit jei kartosiuosi kazkelinta karta,jei sustabdai bedarbio statusą ar prarandi teisę į socialinę pašalpą ar ne?
g.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano situacija tokia: dirbau 4 metus, išėjau savo noru, jokių kompensacijų negavau. Ar man priklauso ir nuo kada pašalpa?
girdėjau, kad nebereikia nešti į biržą dokumentų apie atlyginimą iš darbovietės, nes jie iš sodros paima duomenis. ar tai tiesa?
dar girdėjau, kad yra jaunimo birža Aguonų gatvėj. kada į ją kreiptis?

Ačiū už atsakymus iš anksto smile.gif
Atsakyti
gal cia yra nusimananciu norejau paklaus ar galima kaip nors susigrazinti bedarbio statusa bardo birzoj kad spc galeciau iformint dokumentus del socialines paramos? Nes SPC buvau sake kad reikia prabut darbo birzoi puse metu kad gaudinet pasalpa puse metu.
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2010 01 26, 22:26)
labukas,o man va kas įdomu atleiskit jei kartosiuosi kazkelinta karta,jei sustabdai bedarbio statusą ar prarandi teisę į socialinę pašalpą ar ne?
g.gif

taip,jus teisi.

QUOTE(Tevukas_velniukas @ 2010 01 27, 13:05)
gal cia yra nusimananciu norejau paklaus ar galima kaip nors susigrazinti bedarbio statusa bardo birzoj kad spc galeciau iformint dokumentus del socialines paramos? Nes SPC buvau sake kad reikia prabut darbo birzoi puse metu kad gaudinet pasalpa puse metu.

stokit vel i DB praeis 6men kai busit registruotas DB tuomet vel gausit socialine pasalpa.o SPC mato kompiuteryje ar jus esate registruotas DB ar ne.
Atsakyti
Sveiki,

Jau nuo rugpjucio menesio registruojosi darbo birzeoje, vasari bus 6 menesiai, keik gridejau lyg ir galetu priklausyti kazkokia tai pasalpa? Bet ar tiesa kad uz ja reikia atodorbti viesuosius darbus? Kam yra teke jau tai?
Atsakyti
QUOTE(Jukituke @ 2010 01 27, 17:44)
Sveiki,

Jau nuo rugpjucio menesio registruojosi darbo birzeoje, vasari bus 6 menesiai, keik gridejau lyg ir galetu priklausyti kazkokia tai pasalpa? Bet ar tiesa kad uz ja reikia atodorbti viesuosius darbus? Kam yra teke jau tai?

Jei bendros jusu seimos pajamos nevirsija vienam seimos nariui 350lt.-jums priklauso socialine pasalpa.Dar jei pajamos vienam nariui nevirsija 525lt.jums priklauso sauso maisto davinys.
Atsakyti