Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Sveikos, 4u.gif
Dabar esu darbo birzoje,turiu sveikatos problemu,gydytoja patare pradet tvarkytis taip vadinama grupe.jei man paskirs ta grupe,kas toliau?Ar galesiu pretenduot i kazkokius kursus ir kokia ismoka palieka,ar isvis meta lauk is birzos?Gal kas galit pakomentuot?Aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 03, 11:54)
na as prisiklausiau kad kai iseini savo noru tai birza neregistruoja,dar girdejau kad nemokes birza.tai pabandziau abipusiu susitarimu su savo darbdaviu ir jie sutiko.

Jei pašalpa priklauso tai nesvarbu, kad savo noru išeinate iš darbo, vistiek ją gausite 4u.gif

QUOTE(Spyglė @ 2010 02 03, 12:01)
Sveikos, 4u.gif
Dabar esu darbo birzoje,turiu sveikatos problemu,gydytoja patare pradet tvarkytis taip vadinama grupe.jei man paskirs ta grupe,kas toliau?Ar galesiu pretenduot i kazkokius kursus ir kokia ismoka palieka,ar isvis meta lauk is birzos?Gal kas galit pakomentuot?Aciu 4u.gif

Jei gausite už grupę pinigėlius, tada birža mokės tik skirtumą, o registruota žinoma galėsite būti, darbo ieškoti galite 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,noreciau pasiteirauti,mano vyras nuo sausio 15d.atsistojo i darbo birza,kokia men. diena yra mokama ta bedarbio pasalpa,jokiu pinigu iseitiniu jis negavo,terminuota sutartis.aciu.
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2010 02 03, 23:00)
Sveiki,noreciau pasiteirauti,mano vyras nuo sausio 15d.atsistojo i darbo birza,kokia men. diena  yra mokama ta bedarbio pasalpa,jokiu pinigu iseitiniu  jis negavo,terminuota sutartis.aciu.


laukti galite pradėti nuo vasario 10 dienos. Jei nevėluos. tik nepamirškit, kad gausit ne už visą mėn, o už puse, nes vyras bedarbiu patapo nuo 15 dienos.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 03, 10:54)
tikrai nebereikia nestis is darbovetes nieko.as gruodzio28d issidarbinau tik abipusius susitarimu,nejau savo noru.tai po nauju nuejau i birza ir uzsirasiau,ten jau jie mato kompe viska.kada isejote ar gavote kokia iseitine.na as prisiklausiau kad kai iseini savo noru tai birza neregistruoja,dar girdejau kad nemokes birza.tai pabandziau abipusiu susitarimu su savo darbdaviu ir jie sutiko.

Nesvarbu ar iseini savo noru ar saliu susutarimu mirksiukas.gif Pati gruodzio pabaigoj isejau is darbo savo noru-pasalpa moka smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti,stovejau darbo birzoj,gavau pasalpa,tai ar skaiciuojasi koks nors darbo stazas stovint birzoj,esu girdejus kad,kol gauni pasalpa,uzskaito kaip darbo staza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2010 02 04, 12:59)
norejau paklausti,stovejau darbo birzoj,gavau pasalpa,tai ar skaiciuojasi koks nors darbo stazas stovint birzoj,esu girdejus kad,kol gauni pasalpa,uzskaito kaip darbo staza? g.gif


schmoll.gif nesiskaiciuoja (jei atmintis neklaidina ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jedute: 04 vasario 2010 - 13:32
QUOTE(-barsyle- @ 2010 02 04, 13:59)
norejau paklausti,stovejau darbo birzoj,gavau pasalpa,tai ar skaiciuojasi koks nors darbo stazas stovint birzoj,esu girdejus kad,kol gauni pasalpa,uzskaito kaip darbo staza? g.gif



Skaiciuoja,kol buvo mokama bedarbio pasalpa tol ir stazas skaiciavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1985 @ 2010 02 04, 15:43)
Skaiciuoja,kol buvo mokama bedarbio pasalpa tol ir stazas skaiciavosi mirksiukas.gif

na labai tikiuos,nes labai reikia tu 6 men stazo biggrin.gif
Atsakyti
Pirmadienį extra tvarka guluosi i ligoninę.Šiandien skambinau į birzą pasiklaust,ar reikia kokios pažymos iš gydymo įstaigos,sakė pasiimt biuletenį ir tą pačią dieną informuot konsultantę.Gal kas žinot,kaip toliau?Ta prasme dėl išmokų?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jedute @ 2010 02 04, 14:29)
schmoll.gif  nesiskaiciuoja (jei atmintis neklaidina  ax.gif )

Skaiciuojas,(jei atmintis neklaidina lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikos merginos,netycia uzkliuvo uz sitos temutes smile.gif Ir turiu klausima,DB prastovejau puse metu,jokia pasalpa man nepriklause.Per ta laika,jokiu pasiulimu del darbo ir negavau ir viena diena,kai buvo paskirtas terminas apsilankyti pas savo koncultante,ta mane pasiunte i Maxima sventems menesiui padirbti.Is vis ne pagal mano specialybe,siunte bele kur,nes zinojo,kad atsisakysiu,nors ir sakiau,kad tokio darbo nenoriu.Ir aisku mano bedarbio statusa sustabde 3 men. verysad.gif Ar galima is pirmo atsisakybo pasalinti is DB? g.gif
Atsakyti