Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Kas girdeti del vadinamu lubu?ar tikrai priimtas istatymas,nes visokiu kalbu girdisi,kad ne dar? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 28 sausio 2010 - 16:19
QUOTE(vikma @ 2010 01 28, 17:19)
Kas girdeti del vadinamu lubu?ar tikrai priimtas istatymas,nes visokiu kalbu girdisi,kad ne dar? ax.gif  blush2.gif

Nuo sausio jau sumažinta iki 650 Lt.
Atsakyti
QUOTE(agute77 @ 2010 01 27, 20:36)
Jei bendros jusu seimos pajamos nevirsija vienam seimos nariui 350lt.-jums priklauso socialine pasalpa.Dar jei pajamos vienam nariui nevirsija 525lt.jums priklauso sauso maisto davinys.

Sveikutes 4u.gif
Idomu,o atsizvelgtu i turimas paskolas.Nes lyg ir mazoka lieka pinigeliu.Kazkoki punkta radau,pazymejau.Kaip galvojat?
kiekvieną kartą kreipiantis dėl pašalpos skyrimo:
• suaugusių šeimos narių asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus;
• neįgaliųjų (iki 2005 07 01 - invalidų), pensininkų pažymėjimus;
• pažymas apie pajamas (visų gaunančių pajamas šeimos narių už 3 praėjusius iki kreipimosi mėnesius arba kreipimosi mėnesio);
• pažymas iš valstybinės teritorinės darbo biržos;
• antstolių kontoros pažymas arba teismo patvirtintas nutartis dėl gaunamų alimentų;
• pažymas apie tėvų pajamas (asmenims, nesukūrusiems šeimos ir besimokantiems dieninio skyriaus studentams iki 24 m.);
• pažymas iš mokymo įstaigų apie gaunamą (negaunamą) stipendiją;
• pažymą iš apylinkės gydytojo, kad vaikas nelanko ikimokyklinės ugdymo įstaigos;
• pažymas apie pinigines lėšas, turimas Lietuvos Respublikos ir užsienio bankuose bei kitose kredito įstaigose ir ne bankuose bei ne kitose kredito įstaigose;
• pažymas/sutartis apie gautas (negrąžintas) paskolas;
• pažymas/sutartis apie kitiems asmenims paskolintas (negrąžintas) pinigines lėšas;
• pažymas apie išmokėtą autorinį atlyginimą
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu paklausti,ar birza veda tik i savininko saskaita,ar galima kazkokiu ir kitu budu atsiimti pinigelius?
Aciu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muter @ 2010 01 31, 16:22)
Sveikos merginos,noriu paklausti,ar birza veda tik i savininko saskaita,ar galima kazkokiu ir kitu budu atsiimti pinigelius?
Aciu  biggrin.gif  4u.gif


manau, kad tik į savininko. Kaip ir algą.
Atsakyti
Sveikos,DB stoviu jau nuo praejusiu metu balandzio,bedarbio pasalpa jau atsiemiau kiek ir priklause 6 men ,darbo dar nesusiradau DB stoviu neterminuotam laikui, o paklaust noreciau satai ko ,ar DB galetu siust mane i kokius nors kursus ,aisku pacios paprasius ,ar jau per velu ax.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2010 02 02, 11:18)
Sveikos,DB stoviu jau nuo praejusiu metu balandzio,bedarbio pasalpa jau atsiemiau kiek ir priklause 6 men ,darbo dar nesusiradau DB stoviu neterminuotam laikui, o paklaust noreciau satai ko ,ar DB galetu siust mane i kokius nors kursus ,aisku pacios paprasius ,ar jau per velu ax.gif aciu


Žinok reikia klausti kokie kursai ir kada tavo mieste organizuojami mirksiukas.gif jei ilgai stovi biržoje, manau yra šansų patekti, bet viskas priklauso nuo konsultantės. Klausk atkakliai ir sakyk noriu mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2010 02 02, 12:09)
jei ilgai stovi biržoje, manau yra šansų patekti, bet viskas priklauso nuo konsultantės. Klausk atkakliai ir sakyk noriu mokytis.

Priklauso nuo konsultantės.Aš prastovėjau nepilnus 3mėn ir kai paprašiau kursų,užrašė į eilę
Atsakyti
Pas mane tokia situacija,gal kas buvote susidure;
buvau motinystes atostogose 3metus,vasario 14 vaikui sueina 3 metukai,darbdaviui jau pranesiau apie isejima is darbo rastu,kokie tolimesni mano veiksmai?Noriu stoti i birza. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo timotey: 03 vasario 2010 - 09:13
QUOTE(timotey @ 2010 02 03, 09:12)
Pas mane tokia situacija,gal kas buvote susidure;
buvau motinystes atostogose 3metus,vasario  14 vaikui sueina 3 metukai,darbdaviui jau pranesiau apie isejima is darbo rastu,kokie tolimesni mano veiksmai?Noriu stoti i birza. 4u.gif

Einat i darbo birza 4u.gif Pazymos nuo grudzio men. nebereikia
Atsakyti
darbe sake kad reik nestis kazkokia pazyma is darbovietes i birza
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 02 03, 12:36)
darbe sake kad reik nestis kazkokia pazyma is darbovietes i birza

tikrai nebereikia nestis is darbovetes nieko.as gruodzio28d issidarbinau tik abipusius susitarimu,nejau savo noru.tai po nauju nuejau i birza ir uzsirasiau,ten jau jie mato kompe viska.kada isejote ar gavote kokia iseitine.na as prisiklausiau kad kai iseini savo noru tai birza neregistruoja,dar girdejau kad nemokes birza.tai pabandziau abipusiu susitarimu su savo darbdaviu ir jie sutiko.
Atsakyti