Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai, kurie nenori/ bijo turėti vaikų

sveikos,
Skaitau si foruma ir mastau, jog raso cia vien tik laimingos mamytes, kurioms viskas klojosi lyg sviestu patepta  :) ir kudikelis buvo laukiamas ir vyras tuo dziaugesi, etc.
Is tiesu, jei tokiu moteru dauguma, tuomet be galo dziugu tikrai  :)

Tiesa, kartais realybė būna kitokia - vyras bijo/nenori turėti vaikų. Mano manymu, daugeliu atveju, tas nenoras/ baime yra susijusi su psichloginemis problemomis.


Kaip galvojat, ar tai issprendziama ar galima nugaleti ta nenora? o gal belieka tik su tuo nenoru susitaikyti?


Atsakyti
.
Manau, kad toks vyras bijo ne pačių vaikų, o įsipareigojimų ir atsakomybės. Tad ko galima tikėtis iš žmogaus linkusio visą gyvenimą rūpintis tik savimi.
Ar galima pakeisti vyra? Taip. Tik į kitą vyrą...-
Atsakyti
Sari, o gal tavo vyras tiesiog dar nesubrendo vaikams arba pries tai nori susitvarkyti kitas gyvenimo sritis, pvz.buiti, ar tiesiog keleta meteliu pagyventi savo malonumui. Gal jis tu vaiku tik siai dienai nenori  ???
Manau, kad tai yra issprendziama tarpusavio susitarimu, issiaiskinkite, ko jus vienas is kito tikites, jei jau esate kartu, vadinasi turit ir bendru noru, svajoniu. Gal Jums tik reikia truputeli laiko  ;)
Atsakyti
QUOTE
.
Manau, kad toks vyras bijo ne pačių vaikų, o įsipareigojimų ir atsakomybės. Tad ko galima tikėtis iš žmogaus linkusio visą gyvenimą rūpintis tik savimi.
Ar galima pakeisti vyra? Taip. Tik į kitą vyrą...-

Pritariu visu šimtu procentu [smiley=vo.gif]
Atsakyti
Pasakysiu is patirties. Kai susipazinau su savo vyru, jis man karta pasake - tuoksimes trisdesimties, o vaikai - 35-eriu. Tuo metu apie vaikus negalvojau, apie santuoka - irgi. Bet po 2 draugystes metu pasiule susizieduoti,o dar po metu - pasipirso. Istekejau 23 metu, ne trisdesimties  ;D. Is karto po vestuviu maniskis prabilo apie beibius  ;D ;D, nusprendem truputi apsitvarkyti buiti,  susirasti gerus darbus ir pabaigti mokslus. Visa ta laika vis kalbedavome apie vaikus, galvojome vardus. O siemet triju metu vedybu proga susilaukeme dukrytes. P.S. Man ne 35, o 26  ;D ;D ;D. Todel manau, kad reikia maziau klausyti, ka plepa tie vyrai. Jie kartais tokie bailiai.
Tarp kito, neseniai maniskis pareiske, kad gailisi, kad nesituoke 2 men po pazinties ir is karto "nedare" vaiko wink.gif. Sako: "vis tiek is karto supratau, kad esi mano moteris"  :D
Va tokia tad pamokanti istorija 8)
Atsakyti
O pas mane is vis fainai. Turejau gimdos uzdegima ir gydytojai prigazdini, kad neturesiu vaiku jei labai labai nesisaugosiu. Israse kontraceptiniu tableciu, kad sureguliuotu cikla. Lialiaus vyras DAR nenorejo (ir as nedegiau noru, nes mums dar anksti). Mes zinoma planavom kazkada, bet ne dabar ir negreitai  ;D, bet... lialius sugalvojo kitaip. Ir dabar vyras sakes, kad mazuliuka tureti dar per anksti, labai dziaugiasi ir dar labiau laukia. Kai jau tai nebeisvengiama jam nebeatrodo, kad lelius pas mus ne laiku, per anksti ar kad jam pas mus nepakankamai pinigeliu. Viskas ciki piki
Atsakyti
QUOTE
.
Manau, kad toks vyras bijo ne pačių vaikų, o įsipareigojimų ir atsakomybės. Tad ko galima tikėtis iš žmogaus linkusio visą gyvenimą rūpintis tik savimi.
Ar galima pakeisti vyra? Taip. Tik į kitą vyrą...-


Pritariu Voblai 100%.

Dauguma vyru bijo atsakomybes. Tiek del vedybu, tiek del vaiku. Tarp vyro kolegu dauguma jau gerokai ikope i ketvirta desimtmeti ir arba gyvena ‘susimete’ ir apie vaikus negalvoja, arba vaikai ‘netyciukai’. Ir jie stebisi ko tos moteros vis kliedi apie beibius, ka vaiku pasaulyje neuztenka… Jau geriau vakarus baruose leisti, pasiblaskyti po pasauli…  Oi, nugaleti ta ju nenora labai sunku….



Atsakyti
Visiskai sutinku su visomis issakytomis mintimis ir noriu pridurti, kad vyrai daznai nenori vaiku del demesio, kurio neteks gimus kudykiui.
Su vyru gyvenu jau 4-tus metus ir jis, kaip bebutu liudna, vis dar nenori kalbeti apie musu vaika. O kai as jo bandau issiaiskinti to priezastis, jis negali pasakyti nieko, kas mane galetu itikinti.
Atsakyti
o man atrodo, kad nera vyrai jau tokie blogi... svarbu moketi juos grazhiai ir draugishkai ikalbineti  ;D
Atsakyti
QUOTE (ma @ 2003 11 13, 03:40)
o man atrodo, kad nera vyrai jau tokie blogi... svarbu moketi juos grazhiai ir draugishkai ikalbineti  ;D

kaip? sad.gif
mano akių šviesa turbūt nuo tada, kai sužinojo, kad aš laukiuosi iki atvažiavimo į gimdymą išvis šoke buvo nerealiam blink.gif blink.gif
o kai aš tik danielei pasirodžius pasakiau, kad antro noriu mad.gif mad.gif
ir dabar karts nuo karto žmogų pakraupinu nerealiai tokias kalbas bandydama užmegzti biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad jei vyras nenori vaiko, tai jau yra kažkokia problemėlė šeimoje.
Mano istorija tokia, kad gerus metus bandžiau bet kokiu būdu susiorganizuoti vaikelį. Vyras buvo kategoriškas, sakė, kad nenori vaiko ir iš vis vengė kalbų apie vaikus. sad.gif
Vieno baliuko metu su vienu vyruko išsišnekėjom "pa dušam", jis pasakė auksinius žodžius iš vyrų pozicijos: jei vyras gyvena su moterimi ir nenori su ja turėti vaiko, reiškia, kad jis gal ją nelabai myli ar nėra įsitikinęs, kad su ja dar ilgai gyvens ir pan. Vienu žodžiu ženklas, kad kas nors negerai, aišku tuo atveju kai pora turi kur gyventi ir jau ne vieni metai kaip kartu.
Aišku aš nekreipiau į tas užgėrusio žmogaus blevyzgas, bet per vieną pokalbį su savo vyru apie vaikus aš jam išsakiau tuos žodžius kaip kokią teoriją. Turbūt jį tai privertė susimąstyti.
Istorijos pabaiga tokia, kad mes dabar skiriamės pragyvenę virš trijų metų. sad.gif Ir vieną kartą jis prasitarė, kad ta minėta teorija yra tiesa.
Aišku, nenoriu sakyti, kad visais atvejais tik taip baigiasi. Tikiu jūsų vyrai persigalvos į kitą pusę.
Sėkmės. wink.gif
Atsakyti
Aš dar kažkiek suprantu, kai vyras pasako, kad nenori turėti vaikelio dar prieš įvykstant tam faktui, kai dar kažką bandai planuoti. Gal kažkuris jaučiasi tam nesubrendęs, bijo prisiimti tokią atsakomybę. Bet jūs paaiškinkit man naivuolei, kaip vyras, jau kažkiek "supančiojęs" savo gyvenimą, t.y. vedęs ir, kiek suprantu, iš meilės, sugeba išlaikyti ledinę širdį stovėdamas jau prieš esamą savo atžalėlę mad.gif . Mano buvusiai klasiokei buvo taip. Jie apsivedė, jis sakydavo, kad nenori vaiko, bet taip jau gavosi, kad tas vaikelis atsirado. Ir tėvas per pusantrų metų nesugebėjo savo leliuko paglostyti, paimti į rankas, net vardu turbūt nėra pavadinęs, būdamas kiekvieną dieną šalia. O mano klasiokė dar kartelį pastojo nuo to idioto, tai jau šįkart buvo pareikštas ultimatumas - darytis abortą. Tai ji jam pateikė kitą siurprizėlį - pareiškimą skyryboms wink.gif . Va tokių "ledo gabalų" aš niekaip negaliu suprasti ir pateisinti, o jo buvusiai žmonai (mano mokyklos laikų klasiokei) išties linkiu sėkmės ir stiprybės - tikiu, kad atsiras žmogus, kuris ne savo vaikučius mylės žymiai labiau nei tikrasis jų tėvas ph34r.gif
Atsakyti