Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai, kurie nenori/ bijo turėti vaikų

Optimiste, nepastebejau tavo antros zinutes. Na, jei apskritai seksu maziau domisi, tai gal ir ne tame bedos. Tuomet gal jums abiems reiketu atostogu smile.gif
Atsakyti
maniskis intiensyviai stebi mano temperaturos kreive ir aiskina kad ta diena i darba neleis manes wub.gif thumbup.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
bet pradzioj irgi nelabai buvo susizavejes, sakydavo kad as ji isnaudoju (aisku juokais), bet buvo aisku kad jam labiau noretusi, kad proceso metu galvociau apie ji o ne kaip uzkibti tongue.gif
Atsakyti
Slyvute, gal ir reiketu... smile.gif
Atsakyti
Kartą vyras skaitė knygą ir man parodė thumbup.gif , ten herojus buvo toks senas išminčius ir jis sakė, kad pats didžiausias pasaulyje malonumas, tai daryti mylimai moteriai vaiką , kai ji sutinka.... biggrin.gif wub.gif
O kai kurie mat nenori patirti to pačio didžiausio malonumo... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Carla @ 2004 02 12, 07:14)
...dar gali būti ir kitas variantas..kai vyras jaučia labai didelę atsakomybę, ir jaučia, kad nepajėgs tinkamai, t.t. taip kaip jam atrodo išlaikyti šeimą...kai kelia sau pernelyg didelius reikalavimus ir jaučiasi tik vienas atsakingas už mateialinę šeimos gerovę ir per mažai jaučia paramos iš moters pusės....tada irgi dažnai vengia temų apie vaikus.


100% teisybe. tik musu seimoje buvo taip, kad as pastojau, kai finansine prasme apie vaikus galvoti buvo beprotybe. finansiniai klausimai issisprende iki vaiko gimimo, bet vyrui tai kainavo labai daug nervu...

Atsakyti
QUOTE (nigrita @ 2004 02 17, 13:54)
Manasis irgi ilgai ''atsikalbinėjo'' smile.gif, bet tai tik dėl to, kad norėjo vaikeliui nupirkti namus. Aišku, paskui bandė atidėlioti kitais būdais (kaip pvz. noriu kitais metais važiuoti į JAV brolio aplankyt ir pan.), aš su viskuo sutikau. Bet jau kai atsirado butas, sakiau neištversiu, jau ir naktim verkdavau, kaip noriu ir niekur nevažiuosiu... nes noriu jau dabar biggrin.gif

Būk gera, pasidalink patirtim, kaip tu ištvėrei tą laiką iki buto įsigijimo? Pas mumi labai panaši situacija. sad.gif

Aš leliaus noriu be proto, ČIA ir DABAR. Bet vyras yra pasakęs du labai logiškus ir rimtus argumentus. Pirmas, kuris man neatrodo taip baisiai svarbus, yra gyv. ploto trūkumas. Aišku, būtų sunku sutilpti dabartiniam bute, bet gal kaip nors... Antra, man iš tikrųjų rimta priežastis: auginamės vyro vaiką iš pirmos santuokos ir rudenį jis pradės eiti į mokyklą. Nauja aplinka, nauji žmonės, stresas. Man ir pačiai ranka nekiltų pirmuosius mokslo metus jam užkrauti dar vieną psichologinį krūvį - nuolat rėkiantį mažiuką. Abi šitas priežastis mano protas suvokia, bet su jausmais nesusitvarkau, ypač per PMS. doh.gif

Beje, mano argumentas, kodėl noriu kuo skubiau - 30 ant nosies, kad juos kur galas... wink.gif


Atsakyti
Kasiopeja, labai tave suprantu. Mane irgi metukai spaudzia, as uz tave vyresne, o vaiku nenusimato. Vyras kaciuka i namus parnese. rolleyes.gif Kaip paguoda, kaip koki raminanti vaista man nuo kliedejimo... sad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (sesuoToma @ 2004 04 15, 14:11)
Kasiopeja, labai tave suprantu. Mane irgi metukai spaudzia, as uz tave vyresne, o vaiku nenusimato. Vyras kaciuka i namus parnese. rolleyes.gif Kaip paguoda, kaip koki raminanti vaista man nuo kliedejimo... sad.gif unsure.gif

O manajam greiciau apsisprest kaip tik ir padejo mano kliedejimas apie kaciukus, suniukus arba sinsila namuose. Sake, kad jau reikia tau kuo nors rupintis tai as geriau tau 2.gif 'itaisysiu' laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (sesuoToma @ 2004 04 15, 12:11)
Kasiopeja, labai tave suprantu. Mane irgi metukai spaudzia, as uz tave vyresne, o vaiku nenusimato. Vyras kaciuka i namus parnese. rolleyes.gif Kaip paguoda, kaip koki raminanti vaista man nuo kliedejimo... sad.gif unsure.gif

Tikiuosi, tai padės truputį wink.gif Aš savo mamą panašiai nuraminau. Anūkais kliedėti pradėjo gal prieš 10 metų. Tada mes jai nupirkom šunį - nuo tol laiko kalbos apiel anūkus baigėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 04 15, 14:36)
Tikiuosi, tai padės truputį wink.gif Aš savo mamą panašiai nuraminau. Anūkais kliedėti pradėjo gal prieš 10 metų. Tada mes jai nupirkom šunį - nuo tol laiko kalbos apiel anūkus baigėsi biggrin.gif

As buvau kone pribloksta jo elgesio su tuo kaciuku! Jis norejo suaugusios kates, nes mazas, jaunas, dar ziplas kaciukas, atseit reikalauja daug demesio, papildomo vargo mokinti ir pan. O as norejau mazylio. Tai jisai nusileido ir nuo to mazo, zioplo katinuko neatsitraukia dabar ne per zingsni!!!! Kalbasi, aiskina, paduoda atima, ant keliu atsiklaupes glostineja, kuomet anas laka pienuka... Na, atrodo, tarsi kas pamaine vyriski!!!! unsure.gif biggrin.gif O paskui klausia, kiek tau kaciuku parnest, kad tu pamirstum savo nora tureti vaika? g.gif Nieko sau. g.gif
Atsakyti
QUOTE (sesuoToma @ 2004 04 15, 13:00)
As buvau kone pribloksta jo elgesio su tuo kaciuku! Jis norejo suaugusios kates, nes mazas, jaunas, dar ziplas kaciukas, atseit reikalauja daug demesio, papildomo vargo mokinti ir pan. O as norejau mazylio. Tai jisai nusileido ir nuo to mazo, zioplo katinuko neatsitraukia dabar ne per zingsni!!!! Kalbasi, aiskina, paduoda atima, ant keliu atsiklaupes glostineja, kuomet anas laka pienuka... Na, atrodo, tarsi kas pamaine vyriski!!!! unsure.gif  biggrin.gif O paskui klausia, kiek tau kaciuku parnest, kad tu pamirstum savo nora tureti vaika?  g.gif Nieko sau.  g.gif

Vyro elgesys su kačiuku- geras ženklas -tik įsivaizduok kaip jis pasikeistų sužinojęs, kad laukiesi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 15 balandžio 2004 - 15:04
Taip!!!! Ir man pirma tokia mintis buvo! Persasi isvada, kad padetu situacijai pakrypti i aiskesne puse tik netyciukas, bet kaip ji surengti? Neturiu supratimo... sad.gif Negaliu nustoti tu tableciu naudoti. Teisybe, siandien jau veluoju viena diena pradeti nauja 21dienos cikla po menstruaciju. Gal surizikuot ir pasinaudot proga, kad pavelavau, nebevartoti ir pameginti pagaut netyciuka? wink.gif g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesuoToma: 16 balandžio 2004 - 17:51