Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrai, kurie nenori/ bijo turėti vaikų

...visko gyvenime nutinka ir visokiu zmoniu yra.Vaikelis - seimos (ne tik mamos, jei jis, zinoma, gimsta seimoje) pasirinkimo reikalas. Ir manau, nera gerai seimoje, jei sis klausimas tampa neisprendziamu arba sprendziamu vienpusiskai.
Nereikia smerkti vyru (beje, kaip ir moteru, ju taip pat nepamirskime, nes tokiu tikrai yra), kurie nepasirenge vaikams, tame nera nieko blogo.toks ju pasirinkimas.
Viskam savas laikas, bet buna ir taip, kad tas laikas niekada neateina. wink.gif
Atsakyti
kai susituokem du metus negalejau pastoti .man tai buvo tragedija.vyras reagavo saltai arba nenorejo rodyti kad kremtasi del to.Bet susilaukem ir as labai laiminga.Sunui jau septyni,as jam nuolat kartoju kokia as laiminga ir kad taip jo norejau.Dabar kita beda.Turiu darba,aukstas uzimu pareigas ,atlyginimas neblogas.Pasidariau tikra darboholike ir bijau!Paniskai bijau pastoti nors giliai sirdy noreciau dar vieno mazo kudikelio.As suprantu tuos vyrus kurie bijo tureti vaiku,tai gali buti ivairios priezastys,buitis, laisve,savotiska ramybe,o gal nori truputi pagyventi del saves.Mes moterys gal norime visko per greit ir isgasdiname vyrus su savo norais,jie to turi noreti patys.Ir jei vyras nenori tureti vaiku jis jau toks ir jo niekas nepakeis.vaikus gimdom sau,o tokie vyrai te suteikia jiems pavarde.
Atsakyti
QUOTE (Pieva @ 2003 12 08, 16:09)
Manau, kad jei vyras nenori vaiko, tai jau yra kažkokia problemėlė šeimoje.
Mano istorija tokia, kad gerus metus bandžiau bet kokiu būdu susiorganizuoti vaikelį. Vyras buvo kategoriškas, sakė, kad nenori vaiko ir iš vis vengė kalbų apie vaikus. sad.gif
Vieno baliuko metu su vienu vyruko išsišnekėjom "pa dušam", jis pasakė auksinius žodžius iš vyrų pozicijos: jei vyras gyvena su moterimi ir nenori su ja turėti vaiko, reiškia, kad jis gal ją nelabai myli ar nėra įsitikinęs, kad su ja dar ilgai gyvens ir pan. Vienu žodžiu ženklas, kad kas nors negerai, aišku tuo atveju kai pora turi kur gyventi ir jau ne vieni metai kaip kartu.
Aišku aš nekreipiau į tas užgėrusio žmogaus blevyzgas, bet per vieną pokalbį su savo vyru apie vaikus aš jam išsakiau tuos žodžius kaip kokią teoriją. Turbūt jį tai privertė susimąstyti.
Istorijos pabaiga tokia, kad mes dabar skiriamės pragyvenę virš trijų metų. sad.gif Ir vieną kartą jis prasitarė, kad ta minėta teorija yra tiesa.
Aišku, nenoriu sakyti, kad visais atvejais tik taip baigiasi. Tikiu jūsų vyrai persigalvos į kitą pusę.
Sėkmės. wink.gif

Man atrodo cia yra nemaza dalis tiesos (nors ir kai kurioms moterims ta tiesa pasirodys nelabai gailestinga). Bet, zinoma, ne visais atvejais taip yra.Taip pat gali buti, kad zmogus dar jaunas, tam nesubrendes.
Atsakyti
...dar gali būti ir kitas variantas..kai vyras jaučia labai didelę atsakomybę, ir jaučia, kad nepajėgs tinkamai, t.t. taip kaip jam atrodo išlaikyti šeimą...kai kelia sau pernelyg didelius reikalavimus ir jaučiasi tik vienas atsakingas už mateialinę šeimos gerovę ir per mažai jaučia paramos iš moters pusės....tada irgi dažnai vengia temų apie vaikus.

o jau tokie "ledo gabalai"- kurie savo vaikui nepasako gero žodžio-tai superiniai egoistai...tai jau jų mamų klaidos...o gal genai...nežinau..ir aš žinau tokių vyrų, bet jie yra nelaimingi, turintys problemų ir nemokantys jų spręsti.
Atsakyti
Skaitau ir negaliu patikėti, kad taip būna. Siūlyčiau nenusiminti ir stengtis į viską žiūrėti pozityviau. Manasis irgi ilgai ''atsikalbinėjo'' smile.gif, bet tai tik dėl to, kad norėjo vaikeliui nupirkti namus. Aišku, paskui bandė atidėlioti kitais būdais (kaip pvz. noriu kitais metais važiuoti į JAV brolio aplankyt ir pan.), aš su viskuo sutikau. Bet jau kai atsirado butas, sakiau neištversiu, jau ir naktim verkdavau, kaip noriu ir niekur nevažiuosiu... nes noriu jau dabar biggrin.gif Dabar juokinga aišku prisiminus. Iš pradžių, jį visi mano nuolatiniai zyzimai ir badymas pirštu į visus mažus vaikus parduotuvėse užkniso, vėliau aš ir pati apsiraminau, na o viskas baigėsi tuo, kad vieną dieną nei iš šio, nei iš to jis pats nusprendė nebesisagot smile.gif Tada aš pati persigandau (gal tuo metu suvokiau atsakomybės naštą laugh.gif ) Xi Xi Xi. O istorijos pabaiga tokia: iš tikro abu supratom, kad laukti nenorim, kai lelia nuspręs pats (-i) apsireikš, o jis (-i) ėmė, taip ir padarė thumbup.gif

Kam ne taip gerai unsure.gif , labai labai linkiu, kad viskas apsiverstų ir leliai krūvom byrėtų thumbup.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nigrita: 17 vasario 2004 - 16:02
Na musu istorija turbut eiline. As karta uzsiminiau, kad noriu leliaus, manishkis pradzioj uzsidege noru, po to kasdien vis labiau abejot pradejo, matai ir patiems kartais pritruksta tai pinigeliu, tai laiko vienam ar kitam darbui nuveikt, o kai bus lialius 2.gif tai bus sunku ir t.t. Po to vel uzsimane, po to vel abejot pradejo. O va pries pora dienu pasake: "As skubiai noriu musu vaiko" thumbup.gif ir akys tokios svelnios buvo, kad vos neapsiblioviau, tai kai atsimenu siurpuliukai laksto wub.gif

Manau didesne dalis vyru siek tiek bijo atsakomybes, nevengia o bijo, nes dabar dirbam abu ir islaidos tik dviems, o leliui reiks daug ir gerai ir t.t. O kiekvienas tetis kaip ir kiekviena mama nori savo leliui tik paties geriausio
Atsakyti
QUOTE (Aza @ 2003 10 20, 02:59)
Visiskai sutinku su visomis issakytomis mintimis ir noriu pridurti, kad vyrai daznai nenori vaiku del demesio, kurio neteks gimus kudykiui.
Su vyru gyvenu jau 4-tus metus ir jis, kaip bebutu liudna, vis dar nenori kalbeti apie musu vaika. O kai as jo bandau issiaiskinti to priezastis, jis negali pasakyti nieko, kas mane galetu itikinti.

Man tai truko kantrybe, nes manasis nuolat issisukinedavo is pokalbiu apie tai, nuleisdavo juokeliais ir vis atideliodavo... As emiau sakyt vis dazniau ir dazniau, kad baigiu sias tabletes ir viskas. Karta jisai pastebejo, kad as kalbu rimtai ir buvo rimtas pokalbis. Iki tol negalejes rimtai paaiskint, kodel savu vaiku nenori, jisai pagaliau isstenejo, kad nenori but suvarzytas. Iskilo netgi skyrybu klausimas. blink.gif Bet per diena viskas issisprende: vaikas bus, bet man ir vel pastatyti nauji murai, kuriuos turiu perlipti. Labai neteisinga. As, vadinas, gyvenu pagal svetima valia. O pamacius vaika, man silpna daros. Nescios moterys man nuo pat vaikystes grazios ir kazkokios sventos atrodydavo. Mazyte svajojau turet 8 vaikus! rolleyes.gif Bet vis netikdavo kandidatai i tevus g.gif biggrin.gif O dabar gi mano pats geriausiasis mane sitaip skriaudzia! unsure.gif g.gif Negaunu as pastovaus darbo, o be sito labai nelengva jam vienam ismoket ivairias paskolas.... Stai ir tista guma... Nezinau, kaip ja sutrumpinti. g.gif Uz vaikus mokama pasalpa iki 3metu pagal dydi prilygsta socialinei bedarbio pasalpai. Bet panasu, kad sios zinios mano vyro ausu nepasiekia. Ar kudikis iki 3metuku gali sunaudoti per menesi 600euru? Manau, kad nelabai. g.gif
Ikalbineti draugiskai? As jau antri metai graziai ikalbinejau ir va, kiek tos naudos. Egoizmas labai gajus ir stipriai ileides saknis. O ypac, jei vyras jau metuose ir ilgai gyvenes savo malonumui. smartass.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesuoToma: 17 vasario 2004 - 19:47
Hmmm...Skaitau skaitau- pas mus tai kažkaip atvirkščiai gaunąsi. Vyras nuolat į vaikiukus spoksojo, o aš jų kol kokiam supermarkete nenumindavau, tol nepastebėdavau. Analogiškai gaudavau į pašonę su alkūne, jei kur horizonte nėščia moterytė pasirodydavo: "Tu pažiūrėk, pažiūrėk!".
Atsakyti
Mano vyras lyg ir nori vaikelio (bent jau kai kalbames apie tai), bet kad detu nors mazhas pastangas...
Ash lakstau pas gydytojus, tiriuosi, geriu vaistus (turiu visokiu problemu), o kai ateina tos didzhiausios tikimybes dienos jis nenori myletis, sakosi pavarges... Palikinejau raudonus lapelius per vaisingas dienas, bet jis tai ignoravo. Gal taip bando parodyti, kad dar nenori vaiku? Mes vede treji metai.
Atsakyti
Pabandyk nieko nesakyt, tiesiog sugundyt wub.gif heart.gif , gal jam pats tas gamybos procesas del gamybos netinka? Gal tiesiog atsiduokit vienas kitam negalvodami apie tai kad "darot" leliuka, o leliukas ims ir ateis nestuke.gif
Atsakyti
Yurgita, gal taip ir dariau, bet kad pastaruoju metu jis apskritai nelabai rodo susidomejimo seksu. "I kaire" neina, nes laiku grizhta namo ir nebuna jokiu ten paslaptingu komandiruochiu... g.gif
Atsakyti
Optimiste, pastebejau viena dalyka, kai as geriau stimuliuojancius ir tiksliai zinojau, kada tos vaisingos dienos, tai mes abu myletis nenorejome, praktiskai mylejomes is reikalo. Taip, kad kartais geriau ir nezinoti... Gerai Yurgita sako "gal jam pats gamybos procesas del gamybos netinka" kaip, kad ir mums matyt netiko, nes iki tol tokiu problemu nebuvo wink.gif
Atsakyti