Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
GP klinika (G. Papečkys)1500 - 3500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas 4500Lt

Senosios temos
3-oji tema
4-oji tema
5-oji tema
6-oji tema
7-oji tema
8-oji tema
9-oji tema
Atsakyti
first.gif su nauja temute.
Atsakyti
na tai kaip savijautos siandien visu?as kasdien vis maziau galvoju apie tai kas buvo,tiesiog viskas juda i prieki ir viskas tik geryn mirksiukas.gif tikiuosi ir jus taip jauciates.
Atsakyti
sveikos ir su nauja tema! 4u.gif greitai pripyskinom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 10 vasario 2010 - 18:19
Ausrie, dar matosi, kad patinimas laikosi, bet vistiek labai gerai atrodo nosytė, o ypač iš šono bigsmile.gif taip atrodo viskas gerai pritaikyta prie veiduko, o kai praeis dar šiek tiek laiko bus išvis thumbup.gif
Ką sakė artimieji apie tavo pasikeitimą?

Atsakyti
as irgi noriu tokios tiesios kaip ausrie tavo verysad.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja temuke 4u.gif
Visos tik grazejat thumbup.gif wub.gif
Ausrie nosis nerealiai grazi wub.gif Bet, manau, ir kitoms galiukas susileis, nes pas Ausrie maziausiai patinimu buvo ir daugiausiai laiko praejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrute: 10 vasario 2010 - 18:38
Aciu mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif , man ir is sono labai ji patinka, bet kaip sakiau jau man paranoja del to kaulinio randelio biggrin.gif vis atrodo, kad kuprele formuojasi blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
as tokia plepe, tai daug kam jau buvau pasakiusi, kad darausi ir kai tik sutinku: na, kaip mano nosis biggrin.gif ...visi sake , kad labai gerai, gerai, kad pasidariau, nes tikrai buvusi buvo per didele kaip mergaitei , na cia mano mociute taip ivardijo biggrin.gif nes net 80 metu mociute pastebejo biggrin.gif as ir sutinku, kad kiekvienos naujos nosikes grazios ir pritaikytos prie veiduku 4u.gif juk geriau nei senosios nosikes biggrin.gif
Atsakyti
turbut praeis tas gumbelis g.gif nenoreciau kad jis toks ir paliktu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 02 11, 00:04)
turbut praeis tas gumbelis g.gif nenoreciau kad jis toks ir paliktu blink.gif

Kraisle, Ausrie atrodot nerealiai 4u.gif man kaip visiskai skirtingi zmones nei nuotraukose priestai smile.gif
Atsakyti
na tikekimes kad laikui begant dar tik pagrazes viskas o i blogaja puse niekas nepakryptu unsure.gif as tai dar noriu siauresnio galiuko... blush2.gif nekiek nesigailiu kad pasiryzau igivendinti savo svajone thumbup.gif apie tai jau labai senai galvojau svarsciau ir pasiryzau.
Atsakyti
stai ir grizau is pirmu sveciu smile.gif
drauge ziurejo ziurejo, is sako - kazkas cia ne taip pas tave, gal kirpciukus kirpai, bet ne - turejai? Nesuprantu, bet kazkokia kitokia lotuliukas.gif

Tada prasitariau, kad nesikankintu speliodama lotuliukas.gif Aisku labai nudziugau, kad pirmiausia nepasake, tu ka nosi mazinai?!!!! lotuliukas.gif Tai reiskia, kad nera taip labai akivaizdu, kad butent op daryta thumbup.gif Oi tures dabar visi speliojimo doh.gif lotuliukas.gif
Buvo smagu mirksiukas.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(morkinne @ 2010 02 10, 21:28)
Kraisle, Ausrie atrodot nerealiai 4u.gif  man kaip visiskai skirtingi zmones nei nuotraukose priestai smile.gif



pritariu, mergaites wink.gif 4u.gif
Atsakyti