Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

Gavau pagaliau savo bare x minerals meginukus. Ju puslapyje rasoma, kad Fair yra šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu. O Fair light - šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu. Bet sudejus du meginukus Fair akivaizdziai yra rausva, o fair light gelsva/neutrali. Ar negali buti taip, kad sumaisyti lipdukai ant megineliu, ir uzsisakius didele pakuote gauciau ne ta spalva? Parasiau uzklausima jiems, bet ka jie pasakys nematydami meginuku... Ar kuriai buvo itarimas, kad sumaisytos spalvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2010 04 27, 08:31)
Gavau pagaliau savo bare x minerals meginukus. Ju puslapyje rasoma, kad Fair yra šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu. O Fair light -  šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu. Bet sudejus du meginukus Fair akivaizdziai yra rausva, o fair light gelsva/neutrali. Ar negali buti taip, kad sumaisyti lipdukai ant megineliu, ir uzsisakius didele pakuote gauciau ne ta spalva? Parasiau uzklausima jiems, bet ka jie pasakys nematydami meginuku... Ar kuriai buvo itarimas, kad sumaisytos spalvos?  g.gif

as uzsisakiau fairly light ir light. tai abi buvo gelsvos, tik light tamsesne wink.gif
Atsakyti
uzsisakiau bxm fair; fair light ir light
tai viskas kaip ir tu rasei, fair - rausva, o fair light ir light jau su gelsvu atspalviu.
fair ir fair light man tokio pat sviesumo, tik atspalvis kitas (rausvas vs gelsvas)
Atsakyti

QUOTE(Klajone @ 2010 04 27, 09:31)
Gavau pagaliau savo bare x minerals meginukus. Ju puslapyje rasoma, kad Fair yra šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu. O Fair light -  šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu. Bet sudejus du meginukus Fair akivaizdziai yra rausva, o fair light gelsva/neutrali. Ar negali buti taip, kad sumaisyti lipdukai ant megineliu, ir uzsisakius didele pakuote gauciau ne ta spalva? Parasiau uzklausima jiems, bet ka jie pasakys nematydami meginuku... Ar kuriai buvo itarimas, kad sumaisytos spalvos?  g.gif


niekas nesumaisyta taip turi buti. Manau fair atspalvi nedaugelis naudoja, juk oda turi buti labai labai sviesi, o tas rausvumas ta melynuma, blyskuma odos maskuoja.
del fair light ir light tai jau taip jos abi i gelsvuma, taciau su BE net nesulyginsi nes BE is vis geltona.
Atsakyti
user posted image


Kadangi bare X minerals kosmetika sukėlė daug diskusijų ir apie ja diskutuojama įvairiose skirtingose temose, ko pasekoje kai kurios forumo narės buvo nepatenkintos, kad diskutuojama ne šiai kosmetikai priklausančioje temoje, tai nusprendžiau dedikuoti BXM atskirą temą 4u.gif


Apie bare X minerals
Atsakyti
Sulaukiau Bare x megineliu. LABAI nepatiko schmoll.gif Spalva atsitaikiau, bet nepatiko pudroje esancios blizgios daleles - oda atrodo kaip vienas didelis zerutis (ypac halogenineje sviesoje - blizga blizga). Tas stiprus svytejimas padaro pudra ant veido labai matoma, isryskeja poros. Pries tai meginau EM pudra - tai labai patiko intensive formule, tik dar neatsitaikiau spalvos. Taigi laukiu parkeliaujanciu kitos spalvos EM meginuku ir liksiu prie sios pudros thumbup.gif

Nors daugumai bandziusiu si pudra patiko g.gif Ir net labiau nei EM g.gif
Atsakyti
Na cia jau kaip kam,

Man bare x minerals labai patiko, net labiau nei BE
su EM as jos net nelyginu

Bet kaip keista man kokio zerejimo nera g.gif jokiu poru nesimato schmoll.gif
netgi kai pradejau ja naudoti mano bachuras sako ka cia pasidarei lotuliukas.gif sakau kas yra? sako kad veidas toks skaistus ir grazus paliko 4u.gif
tai as manau kad jei maniskis pastebejo vadinasi man tiko

o beja koks tavo odos tipas?

Atsakyti
na o as savo bare x minerals meginuku sulaukiau jau senokai, isbandziau, na gal visai ir nieko, tik maskuotojas nelabai patiko, nelabai jis ka maskavo, tik kazkokio permatomo zerejimo po mano paakiais suteike doh.gif na bet is staigaus impulso uzsisakiau dar rinkinuka: pudra, maskuotoja ir du sepetelius. laukiu jau antra savaite siuntinuko... tik vat galvoju ar su spalva pataikiau, nes kai meginau meginukus medium beige buvo per geltonas man, tai uzsisakiau medium.. o belaukiant siuntinuko is vienos merginos dar nusipirkau kitos firmos BE pudra pabandyti:D emiau medium beige, nes mano oda tokia vidutiniska nera perbalus, bet velgi pastebejau kad daugiau pasitepus matosi kad ant veido ryskiai kazkas tepta, toks nelabai grazus gelsvas ryskus atspalvis, todel manau kad naturaliau atrodytu dar sviesesne spalvyte....
Atsakyti
QUOTE(gabyte23 @ 2010 04 28, 09:15)
Na cia jau kaip kam,

Man bare x minerals labai patiko, net labiau nei BE
su EM as jos net nelyginu



Is atsiliepimu suprantu, kad BE net nebandysiu, nes nepatiks.
Ant kiekvienos odos skirtingai atrodo, o ir poreikiai skirtingi 4u.gif
Mano oda mirsi-normali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 04 28, 11:30)
na o as savo bare x minerals meginuku sulaukiau jau senokai, isbandziau, na gal visai ir nieko, tik maskuotojas nelabai patiko, nelabai jis ka maskavo, tik kazkokio permatomo zerejimo po mano paakiais suteike doh.gif na bet is staigaus impulso uzsisakiau dar rinkinuka: pudra, maskuotoja ir du sepetelius. laukiu jau antra savaite siuntinuko...  tik vat galvoju ar su spalva pataikiau, nes kai meginau meginukus medium beige buvo per geltonas man, tai uzsisakiau medium.. o belaukiant siuntinuko is vienos merginos dar nusipirkau kitos firmos BE pudra pabandyti:D  emiau medium beige, nes mano oda tokia vidutiniska nera perbalus, bet velgi pastebejau kad daugiau pasitepus matosi kad ant veido ryskiai kazkas tepta, toks nelabai grazus gelsvas ryskus atspalvis, todel manau kad naturaliau atrodytu dar sviesesne spalvyte....


na manau lauki ilgiau nes juk nesiuntinejo siuntu, nes aerouostai nedirbo.

as pati naudoju bare X minerals ir esu labai patenkinta, as naudoju Medium Beige, tai man patinka atspalvis
esu pasidariusi foto pries, po maskuotojo ir po pasipudravimo
tai man skirtumas jauciasi labai didelis.

esu imetusi savo fotke cia forume
taciau pakartosiu ja ir siame forume
user posted image

veidas nepalyginamai grazesnis tapo po naudojimosi mineraline kosmetika
Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2010 04 28, 15:29)
na manau lauki ilgiau nes juk nesiuntinejo siuntu, nes aerouostai nedirbo.

as pati naudoju bare X minerals ir esu labai patenkinta, as naudoju Medium Beige, tai man patinka atspalvis
esu pasidariusi foto pries, po maskuotojo ir po pasipudravimo
tai man skirtumas jauciasi labai didelis.

veidas nepalyginamai grazesnis tapo po naudojimosi mineraline kosmetika




O kokia pudra naudojai pries isigydama barexminerals? jei ne paslaptis aisku blush2.gif biggrin.gif

 i 
Nebūtina cituot nuotraukos vien tam, kad parašytumėt tik klausimą, ir tą ne į temą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 balandžio 2010 - 17:19
Naudojau Loreal, maybelline mineralines, bet jos tai tikras Sh.... palyginus su
dabartine

naudojau BE bet man alergizavo oda, bere spuogeliais ir niezejo. Sesuo padovanojo BXM rinkinuka gimtadienio proga, man net spalvos nereikejo rinktis, ji pati isrinko.



Dabar naudoju BXM

Atsakyti