Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

nuotraukose tai labai grazus atspalvis veiduko trecioje foto, toks naturalus, na bet man su medium beige atspalviu tai lb lb i geltonuma/ryzuma atspalvis nese ir gan nenaturaliai atrode, o vat kaip pas tave trecioje nuotraukoje tai man su fair light atrode, bet spalva su kaklo spalva nesiderino nes kaklas tamsesnis paliko....
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2010 04 28, 16:08)
nuotraukose tai labai grazus atspalvis veiduko trecioje foto, toks naturalus, na bet man su medium beige atspalviu tai lb lb i geltonuma/ryzuma atspalvis nese ir gan nenaturaliai atrode, o vat kaip pas tave trecioje nuotraukoje tai man su fair light atrode, bet spalva su kaklo spalva nesiderino nes kaklas tamsesnis paliko....


tai gal del to taip atrodo nes deta po maskuotojo g.gif
siaip man medium beige nenesa i joki ryzuma, bet pvz mano sesei medium beige atrodo visai kitaip nei man, graziai bet atspalvis ant jos veido kitoks, ji siaip kaip tik rudaake taciau sviesesnes odos o as melynake tamsesnes odos, gal tai lemia ir pati odos spalvyte



ji naudoja Medium spalvyte, ji tokia saltesne ax.gif

Atsakyti
O maskuotojas idetoje nuotraukoje irgi is Bare x? Bendras vaizdas labai skiriasi i gera puse "pries" ir "po" thumbup.gif Bet va net nuotraukoje matosi tas man nepatinkantis pudros perlamutras. Ir spalva mano manymu gerokai per tamsi merginai ax.gif Bet pats odos issilyginimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2010 04 28, 15:41)
Naudojau Loreal, maybelline mineralines, bet jos tai tikras Sh.... palyginus su
dabartine

naudojau BE bet man alergizavo oda, bere spuogeliais ir niezejo. Sesuo padovanojo BXM rinkinuka gimtadienio proga, man net spalvos nereikejo rinktis, ji pati isrinko.
Dabar naudoju BXM




o kokio tipo Tavo oda? Jei riebi, tai kaip dienos begyje issilaiko?
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2010 04 28, 20:17)
O maskuotojas idetoje nuotraukoje irgi is Bare x? Bendras vaizdas labai skiriasi i gera puse "pries" ir "po"  thumbup.gif  Bet va net nuotraukoje matosi tas man nepatinkantis pudros perlamutras. Ir spalva mano manymu gerokai per tamsi merginai  ax.gif  Bet pats odos issilyginimas  thumbup.gif


na tas perlamutras gal issiryskina del fotiko nes visgi blicas, o siaip ziurint i veidrodi as jo nematau, o del spalvos kad per tamsi tikrai nemanau, nes man ziurisi visai gerai niekas neissisikiria tik va foto yra sunkoka padaryti. schmoll.gif
gal reikia profesionalaus fotiko o ne muilines blush2.gif
be to tam ir nuadoju pudryte kad pagyvinciau veida o ne ji isbalinciau ax.gif man mertises stilius netinka schmoll.gif

o del maskavimo man tuo ji ir patinka, nes turiu tokiu rusvu demiu nuo vaikystes prie lupos kurias labai graziai uzmaskuoja 4u.gif

as viska naudoju is tos firmos tiek pudra tiek maskuotoja tiek sepetukus nes rinkinuka gavau dovanu.
pati pirkau tik bronzanta ir seselius.



QUOTE(Murciux @ 2010 04 28, 20:18)
o kokio tipo Tavo oda? Jei riebi, tai kaip dienos begyje issilaiko?


mano oda misri : t zona riebi, zandai sausoki siaip nepasakyciau kad turiu gera oda
labai problematiska.
man ji issilaiko visa diena, as dirbu fabrike salygos ten nekokios bet jei bunu darbe pasipudravusi tai gryztu namo ir galiu i kluba varyti, nieko keisti nereikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i'm: 28 balandžio 2010 - 19:33
QUOTE(i'm @ 2010 04 28, 20:29)
na tas perlamutras gal issiryskina del fotiko nes visgi blicas, o siaip ziurint i veidrodi as jo nematau, o del spalvos kad per tamsi tikrai nemanau, nes man ziurisi visai gerai niekas neissisikiria tik va foto yra sunkoka padaryti.  schmoll.gif
gal reikia profesionalaus fotiko o ne muilines blush2.gif
be to tam ir nuadoju pudryte kad pagyvinciau veida o ne ji isbalinciau  ax.gif man mertises stilius netinka schmoll.gif

o del maskavimo man tuo ji ir patinka, nes turiu tokiu rusvu demiu nuo vaikystes prie lupos kurias labai graziai uzmaskuoja 4u.gif

as viska naudoju is tos firmos tiek pudra tiek maskuotoja tiek sepetukus nes rinkinuka gavau dovanu.
pati pirkau tik bronzanta ir seselius.
mano oda misri : t zona riebi, zandai sausoki siaip nepasakyciau kad turiu gera oda
labai problematiska.
man ji issilaiko visa diena, as dirbu fabrike salygos ten nekokios bet jei bunu darbe pasipudravusi tai gryztu namo ir galiu i kluba varyti, nieko keisti nereikia  drinks_cheers.gif




Oho kaip gerai ax.gif , gal man irgi tiktu, nes mano oda visa labai riebi ir eiline pudra dienos begy plaukia. . . . blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Murciux @ 2010 04 28, 20:37)
Oho kaip gerai ax.gif , gal man irgi tiktu, nes mano oda visa labai riebi ir eiline pudra dienos begy plaukia. . . . blink.gif  schmoll.gif


na as nezinau
manau reikia pameginti juk kiekvienai odai skirtingai. vienoms tinka kitoms ne vienoms patinka kitoms ne
nebandziusi nieko negali sakyti
Atsakyti
visada svarbu pudra atsitaikyti pagal savo odos poreikius.

kaip jau dauguma yra sake as pakartosiu tai labai individualu, kas tinka vienam kitam netinka ir atvirksciai.

riebaus veido savininkems patarciau naudoti mineralini VEILA dar vadinamas pudra fiksavimui ji naudoti ant paruosto veido po to tik maskuoti ir pudruoti, mineralinis veilas sugeria labiau nei makiazo pagrindas issiskiriancius riebalus todel pudra taip greitai nenubega nuo veido.
zinoma turint labai riebia oda sakyciau veilas ant svaraus veido ir makiazo uzbaigimui
jo reikia labai labai neda mirksiukas.gif ug.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Tie meginukai nemokamai ,tik uz siuntimus reikia moketi ?
Atsakyti
QUOTE(Salvachita @ 2010 04 28, 22:17)
Sveikos  4u.gif  Tie meginukai nemokamai ,tik uz siuntimus reikia moketi ?


Taip, po 1 vnt nemokamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2010 04 28, 15:29)


Labai gražiai veidukas atrodo.

Aš pati turiu BxM, labai retai naudoju, bet man ji patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 29 balandžio 2010 - 10:44
o idomu kaip bare x minerals bronzatai.... g.gif atsisakiau EZ nes sudetis jos kraupi, tad gavoju ar mineraliniai bronzatai taip pat graziai dengiasi, naturaliai atrodo kaip ir EZ? gal kas gali pasidalinti patirtimi....? o gal ir foto idetu...? thumbup.gif
Atsakyti