Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

QUOTE(lapuaite @ 2010 04 29, 12:16)
o idomu kaip bare x minerals bronzatai.... g.gif  atsisakiau EZ nes sudetis jos kraupi, tad gavoju ar mineraliniai bronzatai taip pat graziai dengiasi, naturaliai atrodo kaip ir EZ? gal kas gali pasidalinti patirtimi....? o gal ir foto idetu...? thumbup.gif


turiu as abu branzantus
Sun Glow tai su blizgesiu man jis patinka taciau naudoju tik vakariniam makiazui, padaro taip graziai kaip nuotraukose kur panos nubronzintos ir svyti, dieniniam netiktu

Warm - man tas pats kas egipto zeme maziau dedi maziau matosi rudumas daugiau - daugiau, taciau pasidengia geriau nei EZ, be to neduoda ryzumo
man jis geresnis nei EZ nors turiu ir ja.

Atsakyti
QUOTE(GiedreU @ 2010 04 29, 12:48)
turiu as abu branzantus
Sun Glow tai su blizgesiu man jis patinka taciau naudoju tik vakariniam makiazui, padaro taip graziai kaip nuotraukose kur panos nubronzintos ir svyti, dieniniam netiktu

Warm - man tas pats kas egipto zeme maziau dedi maziau matosi rudumas daugiau - daugiau, taciau pasidengia geriau nei EZ, be to neduoda ryzumo
man jis geresnis nei EZ nors turiu ir ja.

o gal galetum foto ideti kaip atrodo pasidziusi su bronzatu.....? ax.gif beje gal tu platini sia kosmetika kad taip gyri, ar tiesiog ji tau idealiai tiko? blush2.gif
Atsakyti
savo foto nezadu deti i interneta
galiu ant rankos pabandyti patepti ir nufotkinti
jei taip tinka? ax.gif
Atsakyti
As ir dabar naudoju sios kompanijos mineraline kosmetika ir esu labai patenkinta.

Mano oda sausa tai man tikrai labai tinka, nesausina kas svarbiausia ir gerai issilaiko visa diena.
Naudoju ir seselius man jie irgi labai gerai laikosi. 4u.gif

Atsakyti
Siandien ismeginau BXM pudryte,tai galiu pasakyti,kad labiau patiko,nei EM,todel,kad dengiasi ploniau,kazkaip geriau uzmaskuoja poras prie nosies,ko trukdavo su EM,atrode,kad jos net vos vos isryskeja ja uztepus. Issilaikymas toks pat kaip EM - man abieju siu pudru jis neblogas, nenuplaukia. Tik spalvos reiketu sviesesnes ,nors gal net ne sviesesnes ,o neutralesnio tono,nes turi siek tiek rusvumo.
Siaip esu patenkinta gaminiu,noreciau isigyti.Masciau apie BE,bet kad si pigesne,kiek pamenu..
Atsakyti
As pasidomejusi mineraline kosmetika taip pat isigijau bare X minerals pudryciu
tai man tikrai patinka puikiai maskuoja puikiai pasidengia
pirma kart naudoju mineraline ir tikrai dziaugiuosi kad nenuvyle rezultatas.

Atsakyti
Merginos ir as susidomejau sia pudryte bet nezinau koki man atspalvi pasirinkti , nes mano pati oda tai truputi i geltonuma.Gal ka patarti galetumete? smile.gif 4u.gif Ar tikrai verta pirkti? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicodin @ 2010 05 27, 22:03)
Merginos ir as susidomejau sia pudryte bet nezinau koki man atspalvi pasirinkti , nes mano pati oda tai truputi i geltonuma.Gal ka patarti galetumete? smile.gif  4u.gif Ar tikrai verta pirkti? Aciu  smile.gif



na as manau kad verta nusipirkti megineliu ir paziureti kokia spalvyte tau butent tiktu, juk tik pati gali issirinkti sau tinkanti atspalvi o ne mes taves nepazystancios merginos.

o ar verta pirkti? manau verta jei nori pereiti nuo paprastos kosmetikos prie mineralines, cia toks labai keblus klausimas.... vienos mano vienaip kitos kitaip
kaip sakoma viskas tik pagal tavo norus.

Kiek skaiciau tema apie mineraline kosmetika tai sia pudryte pirkau nes tiko kaina bei sudetis. skiltyje apie mineraliniu kosmetiku sudetis yra daug rasoma. Be to norejosi isbandyti taip giriama "stebukla" ax.gif nora niekada problemu ir su kreminemis neturejau
Atsakyti
QUOTE(dekeriene @ 2010 05 28, 08:29)
na as manau kad verta nusipirkti megineliu ir paziureti kokia spalvyte tau butent tiktu, juk tik pati gali issirinkti sau tinkanti atspalvi o ne mes taves nepazystancios merginos.

o ar verta pirkti? manau verta jei nori pereiti nuo paprastos kosmetikos prie mineralines, cia toks labai keblus klausimas.... vienos mano vienaip kitos kitaip
kaip sakoma viskas tik pagal tavo norus.

Kiek skaiciau tema apie mineraline kosmetika tai sia pudryte pirkau nes tiko kaina bei sudetis. skiltyje apie mineraliniu kosmetiku sudetis yra daug rasoma. Be to norejosi isbandyti taip giriama "stebukla" ax.gif nora niekada problemu ir su kreminemis neturejau

o kur galima isigyti meginuku? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2010 05 29, 11:57)
o kur galima isigyti meginuku?  bigsmile.gif

www.barexminerals.lt puslapyje
Atsakyti
sveikos mergaiciukes, susidomejau ir as sia kosmetika 4u.gif bet kadangi nesu BxM bandziusi, tai bijau del spalvyciu, norejau jusu pagalbos vienu klausimeliu smile.gif is puslapiuko barexminerals.lt galima vien tik nemokama meginuka atsiusti (dvejoju tarp medium ir medium beige atspalviu) ar reikia dar kazka pirkti, kad galetum uzsisakyti ir nemokama meginuka? Dekoju uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2010 06 13, 20:30)
sveikos mergaiciukes, susidomejau ir as sia kosmetika 4u.gif  bet kadangi nesu BxM bandziusi, tai bijau del spalvyciu, norejau jusu pagalbos vienu klausimeliu smile.gif  is puslapiuko barexminerals.lt galima vien tik nemokama meginuka atsiusti (dvejoju tarp medium ir medium beige atspalviu) ar reikia dar kazka pirkti, kad galetum uzsisakyti ir nemokama meginuka? Dekoju uz pagalba mirksiukas.gif


tai nemokami megineliai ten ir skirti spalvai atitaikyti,
perki tik vienos spalvos 1 megineli, nes gali prisissakyti ju daug taciau siuncia kiekvienos spalvos po viena tik moki uz siuntima, tarkim as uz kelias spalvas lyg 6 litus mokejau, dabar jau gerai nepamenu labai senai buvo, visas spalvas uzsisakant lyg 8 litai.

o pirkti nieko nereikia papildomo nebent pati nori


as gavau laiskuti kad jie jau turi mineralini VEIL tai reiks butinai nusipirkti, nes as pati VEIL pirkau is parisa.lt
be jo neisivaizduoju savo makiazo thumbup.gif
Atsakyti