Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

dalinamės patarimais toliau smile.gif
Pirmoji tema:

http://www.supermama...showtopic=39358
Atsakyti
Perkialiau savo psta:

Rudeni pirkau vazoneliose, tam kad per ziema nasusaltu ikisau i grunta. Dabar kol kas taip ir sedi, kol nera tvoros, tvora bus tik po kokio menesio. Beviek visu tuju virsuneles pradejo dziuti, galvojau kad nusalo, nes pradzioje buvo tiki kelios, o dabar jau vos ne kiekviena su geltonom virsunem. Pradejau laistyti, gal kas ka patarsyte kaip man toliau ka daryt
Atsakyti
joms trūksta ir drėgmės ir trąšų ,nes ko gero vazonėliuose vien šaknys, geriausia sodint į gruntą, o viršūnėles nukirpt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 29 balandžio 2010 - 10:51
QUOTE(Packa @ 2010 04 29, 11:30)


Rudeni pirkau vazoneliose,

trūksta šaknims vietos. Aš laistyčiau su ištirpintomis trąšomis.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 29, 10:59)
trūksta šaknims vietos. Aš laistyčiau su ištirpintomis trąšomis.

4u.gif
Virsuneles apkirpau. Jo, istraukiau is vazoneliu ir ten jau vien saknys doh.gif , bet nezinau ar jau dabar isimti is vazoneliu ir ikisti i zeme, ar palaukti, nes po keliu savaiciu jau galiesiu susodinti prie tvoros. Siandien gausiai paliejau.
Papildyta:
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 04 29, 10:45)
joms trūksta ir drėgmės ir trąšų ,nes ko gero vazonėliuose vien šaknys, geriausia sodint į gruntą, o viršūnėles nukirpt    mirksiukas.gif

O kikias trasas rekomenduotume g.gif
Atsakyti
aš tai tręšiu specialiai spygliuočiams pritaikytom trąšom , jei ilgai laikysit vazonėliuose ,tai šaknys pradės lįst pro skylutes ir sunkiau bus išimt augalą ,nepažeidus šaknų .
aš ko gero jas išsodinčiau į gruntą ,o vėliau su dideliu žemės gumulu perkelčiau į nuolatinę vietą, ,be to nebereiktų bijot ,jog perdžius,nes drėgmė grunte vistiek ilgiau išsilaiko nei vazone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 29 balandžio 2010 - 14:26
sveikutės,
neklauskit, kokias aš tujas auginu, bet faktas, kad auginu. Pasodinom praeitais metais, buvo apie 1m. aukščio plius, minus. Skaičiau, domėjausi, vienžo, pasodinus, laisčiau, pradėjo ruduot lapeliai, apskabiau. Kelias tujas taip nuskabiau, kad liko vien kotas blink.gif Nu bet kažkur skaičiau, kad vilties dar yra. Tai vat, kas prigijo, tas prigijo, auga, žaliuoja, pumpuruojasi, o tie kotai ir stovi, jokio gyvybės ženklo? g.gif Tai ar dar turiu vilties sulaukti kokio lapelio, ar jau iškast ir mes lauk? g.gif
Aš planuoju ir palikti tujas apie 1m. aukščio, viršūneles praeitais metais apkarpėme, bet nepasakyčiau, kad labai intencyviai leidžia šonines šakas g.gif Gal aš čia per greit noriu tos tvoros? Mano tujos auga rytinėje pusėje, tai saulės ne per daugiausiai gauna ax.gif Gal reikia tujų trašom patręšti g.gif
Atsakyti
trąšos tikrai nepakenktų, jei liko tik kotai ,tai kažkaip abejotina ,kad jos dar gyvos ,na bent aš taip galvoju ,pati turėjau tokių egzempliorių ,tai tikrai neatsigavo,jeigu tų stagarėlių šakos lanksčios ,tai gal gyvybės dar ir turi ,bet jei lūžta ,tai teks raut ,o tujų šakelių sutankėjimas nėra labai greitas ir trunka tikrai ne vienerius metus pas mane sutankėjo po kokių 3-5metų,dar priklauso nuo veislės ,nes tarkim paprasta vakarinė priauginta iš auginio retoka ,o brabantas vešlus mirksiukas.gif . Beje,gal tos tujos nurudavo ,jog po jomis kurmis įsitaisęs , tada laistyk nelaistęs ,vis tiek atsiranda mirštančių..... verysad.gif čia irgi iš patirties ,mano vieną smaragdą taip nugalabijo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 29 balandžio 2010 - 14:50
Va mano tujos verysad.gif
user posted image

O cia virsineles jau nukarpitos:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 04 29, 16:47)


O cia virsineles jau nukarpitos:


panašu, kad be gyvybės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 04 29, 15:40)
trąšos tikrai nepakenktų, jei liko tik kotai ,tai kažkaip abejotina ,kad jos dar gyvos ,na bent aš taip galvoju ,pati turėjau tokių egzempliorių ,tai tikrai neatsigavo,jeigu tų stagarėlių šakos lanksčios ,tai gal gyvybės dar ir turi ,bet jei lūžta ,tai teks raut ,o tujų šakelių sutankėjimas nėra labai greitas ir trunka tikrai ne vienerius metus  pas mane sutankėjo po kokių 3-5metų,dar priklauso nuo veislės ,nes tarkim paprasta vakarinė priauginta iš auginio retoka ,o brabantas vešlus  mirksiukas.gif  . Beje,gal tos tujos nurudavo ,jog po jomis kurmis įsitaisęs , tada laistyk nelaistęs ,vis tiek atsiranda mirštančių..... verysad.gif čia irgi iš patirties ,mano vieną smaragdą taip nugalabijo...

niu kurmis kažin ar pasikasė po jomis, bet va kita problema, kad praeinantys šunys tai ne kartą jas galėjo...Apdergt...O aš skaičius, kad mažiems, jauniems augaliukams tie "dergimai" kenkia...Niu eisiu pravizituoti tujas, padaryti fotoreportažą ir tada jau imsimės gydymo/ gaivinimo darbų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 30, 12:11)
praeinantys šunys tai ne kartą jas galėjo...Apdergt...O aš skaičius, kad mažiems, jauniems augaliukams tie "dergimai" kenkia..

smile.gif apie tai net ir primint nereik mirksiukas.gif aš jau trečią kartą sodinu už tvoros eglutes ir pušis ir kas kart kaimynų du šunys jas ,,patvarko,, tai dabar pasodinus, sukaliau kuoliukus ir apvyniojau špagatu ,nes purškalo nespėčiau pirkt aggressive.gif
Atsakyti