Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

Tęsiam diskusijas, dalinames nuomonėmis 4u.gif

Kopijuoju paskutinį postą iš senos temos:

Kokie atsiliepimai apie skustuvus bikinio zonai ir Aldo vandini priemones? 4u.gif
Atsakyti
Diskutuojam toliau 4u.gif

Sena tema

Mano nebrangios kosmetikos must-have sąrašiukas:

1. Margarita dezodorantas, intymkė, kremas rankom su šaltalankiais
2. Rasa mėlyna serija - prausiklis, drėkinamoji kaukė, tonikas
3. Evelline - anticeliulitinės priemonės, depiliacinis kremas
4. Čistaja linija - šveitiklis u abrikosais, kremas nuo 26 metų
5. Černyj žemčug - kremai Akvabalans, nuo mimikos raukšlių
6. Natura siberica - baltas kūno sviestas
7. Fruttini pieneliai, sviestai, losjonai
8. Garnier priemonės plaukams - šampūnai, kaukės, balzamai, purškykliai, plaukų dažai. Taip pat Garnier rankų kremai
9. Coastal scents - makiažo šepetėliai, šešėliai ir kt.
10. Essence - multi - action tušas ir XXL shine lūpų blizgėsys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 26 gegužės 2010 - 11:18
Tęsiam pokalbį apie akių pravedimus, o pvz šio Coastal Scents įmonoma įsigti Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 05 26, 14:44)
Tęsiam pokalbį apie akių pravedimus, o pvz šio Coastal Scents įmonoma įsigti Lietuvoje?

tiesa sakant negirdejau apie tokia kosmetika, bet pasidomejau ir radau idomesniu dalykeliu... ax.gif dabar jau ir man idomu pasidare ar LT tokios yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 05 26, 12:15)
6. Natura siberica - baltas kūno sviestas


galit pakomentuoti placiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 05 26, 13:44)
Tęsiam pokalbį apie akių pravedimus, o pvz šio Coastal Scents įmonoma įsigti Lietuvoje?

Kokie fainuciai bigsmile.gif siandien kaip tik ziurejau klipukus, kur makiazui naudoja tokius pravedimus, nooooooriu bigsmile.gif
Bet manau tik per tarpininkes įmanoma gauti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelerny: 26 gegužės 2010 - 15:09
QUOTE(Grantee @ 2010 05 26, 14:44)
Tęsiam pokalbį apie akių pravedimus, o pvz šio Coastal Scents įmonoma įsigti Lietuvoje?


Nesu girdejusi, kad lietuvoj CS prekiautu, gi galima is ju puslapio uzsisakyt - siuncia i Lietuvą, aš kažką sakiaus, tai per savaitę gavau
Atsakyti
na bet kad to pravedimo kaina $6.95 + siuntimas, kažin ar čia skaitosi pigu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 05 26, 14:44)
Tęsiam pokalbį apie akių pravedimus, o pvz šio Coastal Scents įmonoma įsigti Lietuvoje?

Lietuvoje nėra, tarpininkų nereikia, siunčia į Lietuvą 4u.gif Paskaitykit plačiau coastal scents temoje. Aš siunčiausi 5 kartus, labai patenkinta viskuo smile.gif Siuntimas pigus, priklauso nuo svorio, nuo 1,30 dol iki ...
Pravedimo užtenka - turbūt visam gyvenimui biggrin.gif Baisiai taupiai naudojasi, su siuntimu apie 20 lt kainuoja 4u.gif

Natura siberica :
user posted image

Parašyta, kad anticeliulitinis, realiai sudėty jokių anticeliulitinių priedų nėra, paprastas drėkinamas kūno kremas, greitai įsigeria, sudėtis gera, kvapas neįkyrus. Pirkau Droge, su nuolaida kaina apie 10 lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 26 gegužės 2010 - 15:27
Esu labai patenkinta siais nagu lakais wub.gif

user posted image

laiko iki 5 dienu thumbup.gif
perku Koslinoje, kaina 4,50lt
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 05 27, 09:00)



kažin kur Klaipėdoj galima rast būtent jų už tokią kainą? gal žinot kas? g.gif nes Martinoje mačiau GR, bet lyg ne tokių...
Atsakyti
Man išvis Golden Rose nagų lakai patinka 4u.gif turi care+strong 121 spalvytę kuri laiko iki 2 sav biggrin.gif
Atsakyti