Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Nova @ 2010 08 13, 14:22)


šiandien valgiau torčiuką- biskvitai su jūsų pasiūlytu apelsininiu sufle.. gaila kad žalatinos per mazai įdėjau tai šilomoj labai norėjo leistis, bet išties tai an TOBULAS tortas.. drėgnas, minkštas, lengvas, paprastas ir košmariškai skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 08 06, 23:22)
Kepiau torta su apelsinu sufle,is vienos normos kremo ir triju rafaelo svajones biskvitu,labai sknus lengvas tortas,tik pas mane jis nepuostas  blush2.gif
user posted image

o va tarkim toks tortas, nepuostas, kiek daugmaz svorio? g.gif praso krikstynu tortuko 2kg, ir nori varskes-jogurto pertepimo:
I sluoksnis varskes kremas(pagal olestos "Varskini gaivumeli") + konsevruoti persikai
II sluoksnis persikinis jogurtas
III sluoksnis varske + persiku zele gabaliukai

jie desiu plonai kremo, gausis sausas, jei darysiu kitaip islipsiu virs 2kg g.gif o viena sluoksni isemus?
Atsakyti
CITRUSINĖ AVIETĖ


Kepam Rafaelo svajonės biskvitus, plakdamos įmetam tarkuotos citrinos žievelės ir įpilam šlakelį citrinos kvapų, iškeptą biskvitą pjaunam į tris dalis...26 cm skardoje

Kremui:

420 g plakamosios grietinėlės
6 šaukštai cukraus
žiupsnelis citrinos rūgštelės
360 g kambario temperatūros jogurto su aviečių gabaliukais
500 g šviežių aviečių
450 g seperuotos Žemaitijos pieno varškės 9 % riebumo
pakelis aviečių skonio želė + 300 ml vandens
35 g Dr.Oetker želatinos +150 ml vandens jos brinkinimui

*želė paruošiam iš anksto, atvėsinam, sustingdom ir vėliau tarkuojam per burokinę tarką arba jei Jums patinka, gabaliukais
** grietinėlę išplakam su cukrumi ir citrinos rūgštele
*** iš pusės aviečių kiekio sutrinam piurė, padarom košę, kitas paliekam sveikas
**** jogurtą išplakam su seperuota varške, plaktą masę sujungiam su plakta grietinėle, sudedam sveikas uogas ir piurė viską gerai permaišom (plakiau mikseriu), sudedam želė gabaliukus
***** išbrinkintą atvėsintą želatiną supilam į gautą masę ir įdedam 10-15 minučių į šaldytuvą, kad pradėtų stingti
****** susipjaustom biskvitą, dedam į formą, sulaistom citrinos, cukraus ir vandens sirupu, pilam pusę kremo, jei dar skystas, palaukiam, kol šiek tiek apstings, uždedam antrą biskvitą, vėl sulaistom, supilam likusį kremą, uždengiam trečiu biskvitu ir dar palaistom, jei reikia lengvai paslegiam, kad torto paviršius būtų lygus...

torto, dengto mase svoris 3,778 g 4u.gif masę kočiojau specialiai storai, norėjau išbandyti naujai pirktą volelį, plius buvo šleifas, nemažai gėlių, tai torto svoris kažkur 3,4-3,5 kg realiai

user posted image



Skanaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 15, 21:42)
CITRUSINĖ AVIETĖ




torciukas atrodo pasakiskai wub.gif manau reikia bandyti kitam savaitgaliui smile.gif tik pasakykit man zioplei, kas ta seperuota varske??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 15 rugpjūčio 2010 - 21:56
aš ją užmačiau Žemaitijos pieno firminėje parduotuvėje, tai yra 450 g pakuotė, parašyta separuota varškė 9 %, aš išsiklausinėjau kam naudojama, sakė ir pusryčiams, ir kremams įvairiausiems ir nutariau išbandyti į tortą, tai yra varškė su grietinėle be varškės gumuliukų 4u.gif jei jos negaunat pirkti, gi imkit varškę desertinę bile kokią ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 15, 23:19)
aš ją užmačiau Žemaitijos pieno firminėje parduotuvėje, tai yra 450 g pakuotė, parašyta separuota varškė 9 %, aš išsiklausinėjau kam naudojama, sakė ir pusryčiams, ir kremams įvairiausiems ir nutariau išbandyti į tortą, tai yra varškė su grietinėle be varškės gumuliukų  4u.gif jei jos negaunat pirkti, gi imkit varškę desertinę bile kokią ir viskas  4u.gif

tai,kaip įsivaizduoju,tas pats,kas kreminė varškė? na,kad ir savos gamybos riccota?
Atsakyti
[quote=Olesta,2010 08 15, 21:42]
CITRUSINĖ AVIETĖ


Labas rytas,
Ar šviežios avietės nepradeda rūgti, aš nedrįstu dėti į kremus uogas, kurios greitai rūgsta
Atsakyti
nespėjo surūgti, iš vakaro padariau, rytdienai valgėm...nelaikom tortų kelias dienas, jie sprogsta ore, mes laibai ėdrūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Olesta iš tos normos kokio svorio tortukas gavosi? Na o kaip jis tau? Vertas nuodėmės smile.gif? Nes atrodo, tai fantastiškai smile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif juk parašiau, 3,778 kg 4u.gif nu kai pati susikūriau skonį, tai man vertas nuodėmės blush2.gif kaip kitiems nežinau, MB kaip visada nevalgo, nes dievina tik juodą mišką, o visi kiti gyrė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 16 rugpjūčio 2010 - 08:49
Atsiprašiau taip viską skaičiau, o svorio ir nemačiau, ištriktųjų mačiau, bet neufiksavau smile.gif aišku ačiū smile.gif Bandysim ant dukrytės gimšės vis kokiai progai pameti man naują receptuką smile.gif Planavau kitą, bet šitas labai puikiai tiks nes avietės tik prasideda smile.gif O gal gali išduot paslaptį? Kurioj firminėj prikai seperuotą varškę?
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 08 13, 18:09)
glicerinas suteikia masei minkštumo, elastingumo
masė su gliukoze gali dengti iškart  mirksiukas.gif



QUOTE(*Jonė* @ 2010 08 13, 18:36)
Vietoj glicerino galima deti alyvuogiu alieju 4u.gif


Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti