Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 17, 10:41)
aciukas
beje kadangi tu ir atrasei ,tai pagirsiu. dariausi savaitgaliui napaleona(pagal taviskirecepta),tai man jis pasakiskas buvo ,tik uogienes dejau 2 sluoksnius viso. taip ir norisi vel pasidaryti  biggrin.gif

Labai smagu, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 15, 21:42)
CITRUSINĖ AVIETĖ




pjuvis fantastiskai atrodo wub.gif Olesta ar tiktu sis tortas ,,gaiviu,lengvu,, kategorijai?manes paprase iskepti koki gaivu,lengva ,jogurtini su vaisiais ,kol kas bandziusi Asseni jogurtini,man labai labai skanus,bet ziurint i si irgi seiles tyska biggrin.gif
Atsakyti
kremo receptas apelsininio suflė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 17, 09:37)
kremo receptas

Dekui 4u.gif

PRASAU KAS NORS PASAKYKIT KOKIO RIEBUMO GRIETINE NAUDOTI INNGUTA TORTUI SU VAISIAIS,GYVENU NE LIETUVOJ TAI TOKIOS KAIP DVARO NERA,YRA TOKIOS LENKISKOS GRIETINELES 20 % AR TOKIA TIKTU?
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2010 08 17, 16:49)
Dekui 4u.gif

PRASAU KAS NORS PASAKYKIT KOKIO RIEBUMO GRIETINE NAUDOTI INNGUTA TORTUI SU VAISIAIS,GYVENU NE LIETUVOJ TAI TOKIOS KAIP DVARO NERA,YRA TOKIOS LENKISKOS GRIETINELES 20 % AR TOKIA TIKTU?

tu cia apie grietine kalbi ar apie grietinele?
grietineles neisplaksi tokio proc
Atsakyti
[quote=k.lapelyte,2010 08 17, 13:51]
tu cia apie grietine kalbi ar apie grietinele?
grietineles neisplaksi tokio proc
[/quote

TAI KOKIA GERIAU GRIETINE AR GRIETINELE IR KOKIO RIEBUMO 4u.gif BEJA NORIU NERIEBAUS TORTO,O LENGVO IR GAIVAUS smile.gif
Atsakyti
[quote=Borkowa,2010 08 17, 17:02]
[quote=k.lapelyte,2010 08 17, 13:51]
tu cia apie grietine kalbi ar apie grietinele?
grietineles neisplaksi tokio proc
[/quote

TAI KOKIA GERIAU GRIETINE AR GRIETINELE IR KOKIO RIEBUMO 4u.gif BEJA NORIU NERIEBAUS TORTO,O LENGVO IR GAIVAUS smile.gif
[/quote]
as tai visada imu
grietine - 30%
grietinele 36%
nejaugi nera ten pas jus g.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 17, 14:29)
as tai visada imu
grietine - 30%
grietinele 36%
nejaugi nera ten pas jus  g.gif


O sakykit ta grietine tai paprasta grietine kur i sriubas dedam????As tokia kepejele tai doh.gif
Ir dar vienas klausimukas tuos pirktinius paplocius tortams reike dar pjaut juos ar is tokiu storu libdyti???
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2010 08 17, 20:15)
O sakykit ta grietine tai paprasta grietine kur i sriubas dedam????As tokia kepejele tai doh.gif
Ir dar vienas klausimukas tuos pirktinius paplocius tortams reike dar pjaut juos ar is tokiu storu libdyti???

sveiki, taip,taip ta pati grietine, tik kad riebesne, pvz pas mus, NO, tai abejoju ar isplakciau ju grietine, bet grietinele tai 38proc, super..tavo vietoj ta grietine paplakciau ir deciau zele i ja, butu liesesnis kaip tu sakai...
kas del paplociu, tai sunku pasakyt kokio storumo jie, lietuvoje kur yra, tai nepjaunam, bent jau as, jie normalus, o siaip tai ziurek pagal situacija, jei tau jie per stori ir matai , kad gali perpjauti, tai valio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 08 17, 18:00)
sveiki, taip,taip ta pati grietine, tik kad riebesne, pvz pas mus, NO, tai abejoju ar isplakciau ju grietine, bet grietinele tai 38proc, super..tavo vietoj ta grietine paplakciau ir deciau zele i ja, butu liesesnis kaip tu sakai...
kas del paplociu, tai sunku pasakyt kokio storumo jie, lietuvoje kur yra, tai nepjaunam, bent jau as, jie normalus, o siaip tai ziurek pagal situacija, jei tau jie per stori ir matai , kad gali perpjauti, tai valio 4u.gif


Dekui labai uz patarimus 4u.gif Pas mane matot problema ta kad cia riebumo neraso ant pakelio,o viena kart dariau ismano akiai j liesesnios tai gavos toks riebus kad net puse torto ismetem nejo valgyt doh.gif Gal kasnors is mamyciu gyvenat UK ir galit patart?

O gal galit paaiskint man kaip man ta zele ten imaisyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2010 08 17, 22:23)
Dekui labai uz patarimus 4u.gif Pas mane matot problema ta kad cia riebumo neraso ant pakelio,o viena kart dariau ismano akiai j liesesnios tai gavos toks riebus kad net puse torto ismetem nejo valgyt doh.gif Gal kasnors is mamyciu gyvenat UK ir galit patart?

O gal galit paaiskint man kaip man ta zele ten imaisyt ax.gif

bijau gincytis, bet paziurek kur yra ingridiantai parasyti, ten buna riebumas, nes vistiek raso baltymai, angliavandeniai..., gal bus 4u.gif g.gif
zele-litrui skyscio merginos naudoja 20 gr zele- tai paimciau truputi vandens, istirpinciau zele, kai praves, truputi idek paplaktos grietines i zele, kad atsiskiestu zele, ismaisyk, tada sudek visa zele i paplakta-isplakta grietine, dar paplak, ir statyk i saldytuva kad apstingtu, stebek, kad nesustingtu visai, truputi, kai matysi kad normaliai dedasi su saukstu , tai ir dek ant torto, sutepk sluoksnius ir i saldytuva statyk sustingimui....siaip reikia ir cukraus ir rugsteles deti..idomu koks riebumas pas jus grietines, jei sakai kad buvo taip riebu g.gif
Atsakyti
uywv
QUOTE(airius @ 2010 08 17, 19:00)
sveiki, taip,taip ta pati grietine, tik kad riebesne, pvz pas mus, NO, tai abejoju ar isplakciau ju grietine, bet grietinele tai 38proc, super..

labai gerai issiplaka grietine, tik pirkit riebesne 36 proc. riebumo 4u.gif nes ta kur sviesiam zaliame indelyje yra 20 proc. rieb mirksiukas.gif
Atsakyti