Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

Planuoju kepti dvieju aukstu torciuka - viena auksta refaelo svajone, o antra - karameles lasa. Kuri patartumete daryti apatini, o kuri virsutini auksta? g.gif
Atsakyti
Žemaitijos pieno firminėj, Klaipėdos gatvėj, kur IKI Šermutas iš kitos pusės, Cestos mėsinėj skyrelis yra 4u.gif bet manau turėtų būti visuose skyreliuose 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
1) noriu šiandien Rafaelo svajonę išsikepti, bet ten viskas gramais, o neturiu svarstyklių, gal kas gali padėt perverst į ml:
230 g cukraus
230 g miltų
65 g aliejaus

2) Ir kiek yra gr. dideliame vanilinio cukraus pakelyje? Pas mane namie tik maži...

3) 50 kokoso drožlių - tai čia irgi gramais ar kažkaip kitaip?

4) ir ar būtinas standiklis, jeigu grietinėlė 36 proc.

ačiū
Atsakyti
Sveikutes,LABAI PRASAU PAGALBOS!Sekmadieni dukrytes gimtadienis,noriu iskept tortuka,BET sugedo orkaite doh.gif Gal pasiulitumet koki labai lengva bet skanu,nelabai riebu tortuka kuri galeciau pagamint is pirktiniu torto paploteliu.Buciau laaaabai dekinga uz greita pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2010 08 16, 16:58)
Sveikutes,LABAI PRASAU PAGALBOS!Sekmadieni dukrytes gimtadienis,noriu iskept tortuka,BET sugedo orkaite doh.gif Gal pasiulitumet koki labai lengva bet skanu,nelabai riebu tortuka kuri galeciau pagamint is pirktiniu torto paploteliu.Buciau laaaabai dekinga uz greita pagalba 4u.gif


As tokiu atveju daryciau koki nors su maskarpones suriu, nueik i maskarpones tortu tema, ten daug receptu (man skaniausias kirbes) 4u.gif o vietoj pirktiniu biskvitu galima smulkiai susitrupinti sausainiu 1,5 pokelio (as paprastai naudoju selga ir trupini blenderiu arba kavamale, turi buti smulkus) ir ipilti 50-100 g lydyto sviesto, viska ismaisyti ir isdeti i kepimo formos su nuimamais krastais dugna, gerai su rankomis suslegti, kad nebutu tarpeliu, ant virsaus pilti tada maskarpones krema (jis turetu buti su zelatina, pasiziurek receptukus) ir i saldytuva 4u.gif kai sustings turetu buti thumbup.gif man sausaininis pagrindas skanesnis uz pirktiniu biskvitus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 16 rugpjūčio 2010 - 16:11
Mergytes ar turim cia kepejeliu is kedainiu jei yra pleaseparasykit man i az man reikia torto kitam savaitgaliui nemazo
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 08 16, 14:10)
As tokiu atveju daryciau koki nors su maskarpones suriu

Labai sauniai skamba,tik va ar neriebus tas kremas?Nes kiek suprantu tortas beveik vien is kremo, o jai dar riebus tai gal vaikams truputi nekas ax.gif
Atsakyti
vaikams darykite su apelsininiu sufle, jei nealergiški, gaivu, skanu, neriebu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 17, 05:02)
vaikams darykite su apelsininiu sufle, jei nealergiški, gaivu, skanu, neriebu  4u.gif


Gal receptuka galima? 4u.gif
Atsakyti
noriu pasidaryti meduti su zele(maciau foto,kad tikrai toks yra) bet recepto nerandu,gal kas turite
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 08 17, 10:15)
noriu pasidaryti meduti su zele(maciau foto,kad tikrai toks yra) bet recepto nerandu,gal kas turite

Ka reiskia medutis su zele?

paprastas medaus tortas pagal megiama recepta ir zele. Zele galima det2 budais. ARba supjaustyti gabaliukaisir sudeti tarp lakstu i krema arba padaryti zele sluoksni torto viduje.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 08 17, 10:33)
Ka reiskia medutis su zele?

paprastas medaus tortas pagal megiama recepta ir zele. Zele galima det2 budais. ARba supjaustyti gabaliukaisir sudeti tarp lakstu i krema arba padaryti zele sluoksni torto viduje.

aciukas
beje kadangi tu ir atrasei ,tai pagirsiu. dariausi savaitgaliui napaleona(pagal taviskirecepta),tai man jis pasakiskas buvo ,tik uogienes dejau 2 sluoksnius viso. taip ir norisi vel pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti