Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Sveiki,
Turiu viena klausima. Turiu namie mezgimo mašina Neva 1. Gal kas zinot ar yra galimybe su tokia seniena megzti rastais? jokiu aprasmu ar intsrukciju neturiu unsure.gif Pasigavau mezgimo liga, bet va virbalais mano rastas labia nelygus, o jei kazka padet, tai nieks negali, nes mezgu is kitos puses (esu kairiaranke) doh.gif
Atsakyti
Lauružės surinkta naudinga informacija pirmą (arba ne) kartą apsilankiusioms 4u.gif

Rusiškai apie mezgimo mašinas:
http://lenusya.com/index.html
http://masteriua.ru/

Brother mašinų instrukcijos anglų kalba PDF formate
ftp://ftp.brother.ca/ENGLISH/KNITTINGMACHINE

Šiek tiek informacijos apie Brother'io modelių skirtumus:
http://www.hkc-knitt...uk/puchcard.htm

Cituoju žinutę:
"QUOTE(brother @ 2007 08 06, 15:51)
Sveiki
Kadangi Brother mezgimo mašinų jau nebegamina, tai galime pasiūlyti Silver. o del visos informacijos konkretesnes prasome kreiptis adresu Savanorių pr. 56, Vilnius arba telefonu 8 5 261 09 54".

Prekiauja mezgimo mašinomis:
http://www.auksarank...p?categoryID=79
Ir dar
Jaunuolis, prekiaujantis naudotais Brother'iais, Knitmasteriais ir jų dalimis:
Tel. nr.: +37062608273
Miestas Vilnius

Kiauraraščių perfokortos internete:
1
2
cia ;ir cia;galima ir parsisiusti dar; ne tik perfokortos

Mezgimo mašinos instrukcija:

Neva
Neva

Kaip megzti įvairius gaminius:
http://masterica-kni...aznoe/melko.htm

Nuorodos į Kladez žurnalus internete:
Kladez

O čia keletas mūsų darbų:
user posted image

user posted image
senoji tema nr V
Atsakyti
kylam i viršų
pasirodau su tiesiog lygiuoju raštu megzta masina suknele ir apnerta.rankomis lygiai mezgant būtų buvę ką veikti iš plono lino ir plonais virbalais smile.gif

user posted image
Atsakyti
Olaiva - Tavieji darbai labai grazus, labai grazi apdaila wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 06 07, 10:48)
Olaiva - Tavieji darbai labai grazus, labai grazi apdaila  wub.gif

dekui wink.gif
jau gaminama kita suknyte su papustom rankovytem smile.gif lygusis rastas masina man atrodo nuostabiai,net jokiu rastu nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
Olaiva,
Tiesiog nuostabu thumbup.gif
O dabar atsakyk, ar čia linas Biržų? Iš kiek gijelių (siūliukų) sudėtų mezgei? Ar liną pirkai susuktą (viena plona gijelė iš 2-jų) ir ar jis neskersavo šiek tiek mezginio? Dėl to ir klausiu kieno gamybos arba kur pirktas ir kiek kainavo. ax.gif
O nugara vientisa, ar viršutinė jos dalis prisiūta?
O priekyje krūtininė dalis ar prisiūta, ar megzta išvien su sijonu, padarant kaklo išėmą? O kaip platinai sijoną? Dadėdinėjai iš šonų po vieną akį kas kiek eilių? Ačiū ir sėkmės toliau mus stebinant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 07 birželio 2010 - 11:27
QUOTE(Letune @ 2010 06 07, 11:21)
Olaiva,
Tiesiog nuostabu  thumbup.gif
O dabar atsakyk, ar čia linas Biržų? Iš  kiek gijelių (siūliukų) sudėtų mezgei? Ar  liną pirkai susuktą (viena plona gijelė iš 2-jų) ir ar jis neskersavo šiek tiek mezginio? Dėl to ir klausiu kieno gamybos arba kur pirktas ir kiek kainavo.  ax.gif
O nugara vientisa, ar viršutinė  jos dalis prisiūta?
O priekyje krūtininė dalis ar prisiūta, ar megzta išvien su sijonu, padarant kaklo išėmą? O kaip platinai sijoną? Dadėdinėjai iš šonų po vieną akį kas kiek eilių? Ačiū ir sėkmės toliau mus stebinant.

čia užsakovės linas,net nežinau iš kur jis.turbūt iš kraičio skrynios biggrin.gif
4 gijų wink.gif
linas suktas,neskersavo visai
viršutinė detalė viena(priekio ir nugaros,ant peties siūlės nėra),o sijono 2 atskiros dalys.dabar mezgu suknelę tokią pat iš 1 detalės visą.
šonuose pridėtos akys kas 20 eilių po 1 iš kiekvieno šono wink.gif
Atsakyti
laukiu jau Olaivos darbo pabaigos, kad pamatyt rezultata.
Atsakyti
QUOTE(stora meska @ 2010 06 08, 15:59)
laukiu jau Olaivos darbo pabaigos, kad pamatyt rezultata.

kad labai panasi bus i ana suknele wink.gif bus ir rudo lino,nes basutes rudos,tai reikia paderinti rolleyes.gif tik patiuninguota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 08 birželio 2010 - 16:20
Sveikutės...
nusipirkau 20 metų senumo Dopleta 382... nežinau, gal būt tai bus galvos skausmas...
nežinau nuo ko pradėti megzti...
instrukcija tik čekiška...
matau, reikia kelias adatas pakeisti- parūdijusios...
reikia sutepti... o ką tepti?
gal yra Vilniuje moteris, kuri man duotų privačią pamoką apie tai?
Ačiū

Atsakyti
Sveikos mergaitės. Matau, kad smagiai ir labai gražiai mezgate. wub.gif

Aš turiu nebenaudojamą mašiną Elektroknit Brother KH 900. Per visas kitas veiklas, pomėgius ir hobius jai laiko visai nebelieka. O kokia nors azartiška ir gera mezgėja su tokiu aparatu ir priedais gal ir prie algos prisidurtų šiek tiek...

Kadangi geras, veikiantis daiktas, tai ieškau jai naujos šeimininkės.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Smulkiau ir išsamiau ČIA
Atsakyti
sveikutes.
as vis meginu savo brotheri prisijaukinti. ir turiu toki klausimeli. dabar tarkim as pasiskaiciuoju, kad man megztuko priekiui ar nugarai reik uzsimesti 110 akiu ant pagrindines adatines. as noriu mezgini pradeti stulpeliais 1x1, tai dedu ir ant riberio tiek pat, stulpelius mezgu siek tiek tankiau. taigi pradzioj gaunasi dukart tiek akiu, kiek man is tikro reik. taigi dabar as susimeciau, kaip is tiesu reik pradeti ta mezgini, ta prasme su kiek akiu, jeigu pagrindiniam mezgimui reik 110?

nusipirkau tokio grazaus kreminio balto siuluko 75% vilna, 25% sintetika, tai jau permezgiau ji kokius keturis kartus, nes vis netinkamai gaunas, tai per ilgas mezginys, tai per trumpas, tai per plotus tai vel kokia velniava. tai tas siuliukas jau toks nutriuses pasidare, nebe baltas, o pilksvas, ech gaila man labai, viskas per mano neismanyma.

ir dar: kaip jus V kakla mezgate? viena puse vienu metu, o kitos puses akis nuimate nuo adatu? jei taip, tai kur jas deti? ant ko verti geriausia?
Atsakyti