Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(jautiena @ 2010 06 12, 22:37)

ir dar: kaip jus V kakla mezgate? viena puse vienu metu, o kitos puses akis nuimate nuo adatu? jei taip, tai kur jas deti? ant ko verti geriausia?

vienos puses adatas pilnai ishstumiu ir kazka ant karietos paspaudzu,kad vazinejant ju nekabinti.mezgu tik 1 puse,vis nuimu po aki.paskui nutraukusi siula,kita puse mezgu,.adatas sugrazinusi i darbine padeti wink.gif
o su riberiu as nezaidziu dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2010 06 12, 23:37)
sveikutes.
as vis meginu savo brotheri prisijaukinti. ir turiu toki klausimeli. dabar tarkim as pasiskaiciuoju, kad man megztuko priekiui ar nugarai reik uzsimesti  110 akiu ant pagrindines adatines. as noriu mezgini pradeti stulpeliais 1x1, tai dedu ir ant riberio tiek pat, stulpelius mezgu siek tiek tankiau. taigi pradzioj gaunasi dukart tiek akiu, kiek man is tikro reik. taigi dabar as susimeciau, kaip is tiesu reik pradeti ta mezgini, ta prasme su kiek akiu, jeigu pagrindiniam mezgimui reik 110?

aš tada dedu VISO 110 tarkim akių, t.y. kad ant abiejų pusių (ir riberio ir pagr. adatinės kartu sudėjus būtų 110 akių).
Nes paskui gi nuo riberio perkeli akis ant pagr. adatinės.
perilgas, perplatus, pertrumpas...va va.. o kai kam kartais atrodo, kad mašina paimi viens du ir gatavas mezginys.. doh.gif
Gerų siūliukų gaila bandomiesiems mezgimams, bet nepergyvenk, gatavą mezginį išskalbsi ir turėtų tie nusiterliojimai nusiplauti 4u.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
bandziau as ta V kakla megzti adatas isstumus ir karieta i 'hold' pozicija, bet mano rastelis is geru ir blogu akiu, tai ir riberi i 'hold' reik deti, tai pradejo man karieta tose adatose kabintis. tada as bandziau nuimineti, nuimti tai nuimti, bet kai reikejo uzdeti, tai ojoj, kukavau valanda tas akis akis rinkadama, ir dar paskui pasirode, kad per trumpas mano mezginys ir teko viska ardyti sad.gif

na kagi, bandysiu vel. dar bandysiu maziau akiu deti stulpeliam smile.gif
Atsakyti
Štai su "Silver" numezgiau tokį megztuką
user posted image
Atsakyti
labai idomiai numegzta, kazkaip ikypai, man nesuprasti biggrin.gif aukstasis pilotazas kazkoks! nu fainei, nieko neprikishi!
Atsakyti

Sveikutės 4u.gif ,norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti. Jau keletą mėnesių turiu paprastutę mašinytę Neva5, pagal jūsų pateiktas nuorodas jau daug ko pramokau, norėjau keletos megztinukų nuotraukas čia įkelti, jūsų teismui blush2.gif ,bet ...niekaip man nesigauna g.gif
Atsakyti
Na va, pramokau nuotraukas įkelti...
Čia pats pirmasis mano darbas su mezgimo mašina, liemenė dukrytei:
user posted image

Sūnui liemenė:
user posted image

Sau:
user posted image

Megztinukas sau ir kopija dukrytei:
user posted image

user posted image
Atsiduodu jūsų teismui blush2.gif ...
Atsakyti
laaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
oho kiek daug primezgus! man tavo pirmoji liemene graziausia. aisku ir kiti darbeliai labai mieli. saunuole!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2010 06 14, 15:10)
oho kiek daug primezgus! man tavo pirmoji liemene graziausia. aisku ir kiti darbeliai labai mieli. saunuole!

man irgi pirma liemene labai miela.mielai i savo spinta ja priglausciau smile.gif ir ta melsva platejanciom rankovem liux
o cia mano paskutines terbeles keliaus pas tris saunias seimininkes cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vince0405, Olaiva, labai gražūs darbai, šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
vince0405 oho pirmi darbeliai,man ta melyna tai wauuuu wub.gif
Olaiva tavo tasytes super thumbup.gif .Kokiu grozybiu primastei 4u.gif
Atsakyti