Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Ačiū visoms už pagyrimus, po tokių žodžių norisi tik dar labiau stengtis ir megzti megzti...
Olaivos tašytės labai gražios, nieko panašaus nebuvau mačiusi.
Atsakyti
taip taip, puikios tasytes, ypac ruda. ir tu rankenu mandrumas ir dar kvietkas, nu ka jau bepridesi!
Atsakyti
Mergaitės, gal tarp jūsų atsirastų alytiškių, kurios galėtų pamokinti megzti su Veritu. O tai stovi mano svajonė supakuota jau 3 metai blush2.gif Pirkau padėvėtą, instrukcijos nėra, taip kad pačiai nelabai išeina išmokti. ax.gif
Atsakyti
hm suku galva ir visaip bandau gal kas susiduret, kai kaiuriarascio karieta sunkiai prasistumia ir prasistumdama adatas sulauzo ty sulanksto. ir niekaip nesuprantu.
Atsakyti
sutepta? g.gif
Atsakyti
sutepta,bet vistie kakzkur kaip kad kliutu o karieta tai visai nauja hm
Atsakyti
Kaip reikia sutepti mezgimo mašiną?
Pagelbėkit žaliai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2010 06 17, 17:34)
Kaip reikia sutepti mezgimo mašiną?
Pagelbėkit žaliai...  4u.gif

Sveika, savo naujosios dar netepiau, nes neseniai naudoju, o senesnį Kaskad'ą sutepdavau taip - apvertus karietą patepdavau tuos tokius 'liežuvėlius' ar kaip čia pavadinti - na tas dalis, kurios juda, ir ties adatų kojelėmis (tais bumbuliukas gale).
Padauginus alyvos teps mezginį - nepersistenk, tik vos vos, kad dalys lengviau 'vaikščiotų' 4u.gif

O aš va šiokį tokį vasarinį darbelį sukurpiau:

Baltos medvilnės suknutė mažai princesei

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(357 @ 2010 06 22, 19:07)


Baltos medvilnės suknutė mažai princesei

user posted image



nuostabi suknute thumbup.gif
o sijonuko dali platinai sonuose? bet kad kampuose nenutyse,tai gal vidury akis dadejinejai ir paskui perkelinejai ant kitu adatu? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 06 23, 09:57)
nuostabi suknute thumbup.gif
o sijonuko dali platinai sonuose? bet kad kampuose nenutyse,tai gal vidury akis dadejinejai ir paskui perkelinejai ant kitu adatu? g.gif  ax.gif

Taip, platinau kas 6 eilės, o paskui dar ties juosmeniu dariau, kaip sakei 4u.gif
Atsakyti
as lino prisisukau,reikes ir man mazai numegzti suknyte.vis tiek oras prastas,nei i lauka neislisim doh.gif tai ir linguosiu prie mezgimo masinos bigsmile.gif
Atsakyti
pagaliau suknele sau biggrin.gif rytoj is arciau pafotografuosiu motyvus

user posted image
Atsakyti