Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Viskas apie mineralinę kosmetiką
user posted image


Mineralinės kosmetikos sudėtys
4u.gif

Sena tema čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 liepos 2010 - 12:29
QUOTE(ernesin @ 2010 07 26, 12:24)
Gerą nuorodą įdėjai, ačiū 4u.gif


Nera uz ka. Tik reikia prisiminti, kad kaikurios sudetines dalys nebutinai tiks ar netiks kiekvienam zmogui. Toje nuorodoje, kur idejusi buvau apie sudetines dalis Bismuth Oxychloride pazymeta kaip nelabai gera sudetine dalis, taciau mano odai ji tiko ir netgi labai patiko pudryte su sia dalimi, nes suteike paciai pudrai tokia tarsi kremine tekstura, prilipima prie veido 4u.gif
Atsakyti
as skaiciau angliskai apie bismuto oksichlorida kad jis yra pats pigiausias uzpildas mineralineje kosmetikoje. o komapnijos naudojancios si uzpilda tiek isreklamuoja si produkta kad jo kaina tampa kosmine, tik veliau buvo atrastos jo blogasios savybes, todel paeme ir pakeite kitomis sudetinemis dalimis tokiomis kaip grudu krakmolas ir panasiai.
jis naudojamas ilgesni laika surdirgina oda ja alergizuoja, tad niekas nesako kad po keliu kartu kas nors nutiks bet visgi jei ilgiau naudosi gali stipriai pakenkti odai ...


zinoma kiekvienas atsirenka ar naudoti su siuo ingridientu ar be jo..cia taip pat kaip su parabenais ir panasiai kol niekas nezinojo kad jie kenkia visi naudojo ir dziaugesi....o dabar bando tarkim nebenaudoti arba maziau naudoti priemoniu su zalingomis cheminemis priemonemis.

kiekvienas renkasi pagal poreikius taciau nemanau kad lietuvoj verta moketi 100 lt uz BE kuris turi sio priedo....zinoma jei gauni pigiau ir svarbu geras rezultatas tada gal ir apsimoka ax.gif





Atsakyti
Sveikos,

As pabandziusi nemokama megineli nusipirkau Magic Minerals pudryte ir kabuki cia
thumbup.gif
Labai patiko pudryte, labai gerai maskuoja, dar ne viena mineraline man taip nemaskavo blush2.gif
ir kas svarbiausia nenubego nuo veido visa diena, o mano odyte rieboka ir daznai pudryte po puses dienos jau nueidavo. doh.gif

kabukis super, labai minkstas, ir netrupa kaip kiti sepeteliai.

Siaip labai keista spalvyte, maniau kad kokia cia nesamone gavau Medium Bisque, bet kai pabandziau tai toks jausmas kad ji pati prisitaiko prie odos spalvos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabyte23: 30 liepos 2010 - 09:20
QUOTE(gabyte23 @ 2010 07 30, 10:18)
Sveikos,

As pabandziusi nemokama megineli nusipirkau Magic Minerals pudryte ir kabuki cia
thumbup.gif
Labai patiko pudryte, labai gerai maskuoja, dar ne viena mineraline man taip nemaskavo  blush2.gif
ir kas svarbiausia nenubego nuo veido visa diena, o mano odyte rieboka ir daznai pudryte po puses dienos jau nueidavo. doh.gif

kabukis super, labai minkstas, ir netrupa kaip kiti sepeteliai.

Siaip labai keista spalvyte, maniau kad kokia cia nesamone gavau Medium Bisque, bet kai pabandziau tai toks jausmas kad ji pati prisitaiko prie odos spalvos g.gif

Kiek mineraliniu esate bandziusi? Ir ar sepetelis maziukas? blush2.gif As dar negavau savo meginelio, praejo 6 dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 07 30, 14:28)
Kiek mineraliniu esate bandziusi? Ir ar sepetelis maziukas?  blush2.gif  As dar negavau savo meginelio, praejo 6 dienos  doh.gif



Pirma kuria bandziau buvo BE bet man netiko nes negalejau netnaudoti tempe veido oda siaubingai, tad teko perparduoti tureta pudryte,
tada bandziau EM tai man visiskai nelaike,
BE mate man nepatiko taip pat jautesi tempimas ant veido
BXM meginau tik meginelius nieko konkretaus negaliu sakyti
Naudojau maybeline, Loreal, vichi ir artdeco visos jos nepatiko savo sudetimi...
nenorejau uz paprastas birias pudras moketi dideliu pinigu.

Kabukis
na nezinau kaip nupasakoti g.gif
\padarysiu fotke ir imesiu
reiks koki daikta salia padeti kad pamytum kokio dydzio
siaip jis normalus kaip BE kabukis gal truputi didesnes apimties
Atsakyti
nusipirkau EM mineralinių pudryčių, ir nežinau kaip naudoti doh.gif blush2.gif visų pirma, tai kaip ten jas iškrapštyti pro tas mažas skylutes? ar išsikratyti į dangtelį ar su šepetėliu braukti? Tepti sausą ar maišyti su kremu ar vandeniu? Kažkaip nematau aš jos ant veido visai (tas pats su ja ar be jos). Turiu maskuoklį, pudrą ir užbaigamąją pudrą.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 07 30, 19:45)
nusipirkau EM mineralinių pudryčių, ir nežinau kaip naudoti  doh.gif  blush2.gif  visų pirma, tai kaip ten jas iškrapštyti pro tas mažas skylutes? ar išsikratyti į dangtelį ar su šepetėliu braukti? Tepti sausą ar maišyti su kremu ar vandeniu? Kažkaip nematau aš jos ant veido visai (tas pats su ja ar be jos). Turiu maskuoklį, pudrą ir užbaigamąją pudrą.


Viska naudoti sausa, t.y. tokia forma, kokia gavot. Pro tas skylutes labai lengvai isbyra pajudinus i sonus indeli (apversti nereikia - nebent jau labai nebiri ar i pabaiga produktas, tai paprastai neisbyra). Galit ir apvertus pakratyt lengvai, tai tada tiesiai i dangeli isbyra, o is jo labai patogu makaluot. Pirmiausiai reiketu tepti maskuokli - tiksliau ten, kur reikia juo pamaskuoti. Paskui tepat paprasta pudra ir jau po to uzbaigiamaja (o cia taip vadinamas veil'as ar kazkas kito?). Sepeteliu pamakaluojat per pudra, nukatot likucius ir ant veiduko. Turetu viskas gerai dengtis ir efektas tikrai matytis - gal per mazai tepat? Pati kiek mineraliniu pudru ar kitu produktu naudojus, tai visko reikia po labai nedideli kieki.

Nors EM man nepatiko - spalva idealia atsitaikiau, bet po keliu valandu tos pudros kaip nebuta.
Atsakyti
Labai man patinka Em biri pudryte.Prieš 3metus kažkas padovanojo ilgai nenaudojau,po to kai pabandziau-super 4u.gif .Dabar suradau tą spalva internetinej parduotuvėje www.limebeauty.com iškart užsisakiau.Siuntinukyje jie įdejo 5proc nuolaidu kuponą,jei kam reikia-prašom-padovanosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke 1976 @ 2010 07 30, 20:38)
Labai man patinka Em biri pudryte.Prieš 3metus kažkas padovanojo ilgai nenaudojau,po to kai pabandziau-super 4u.gif .Dabar suradau tą spalva internetinej parduotuvėje www.limebeauty.com iškart užsisakiau.Siuntinukyje jie įdejo 5proc nuolaidu kuponą,jei kam reikia-prašom-padovanosiu smile.gif


Ar nesumaiset firmos? Ne BE (Bare Escentuals) turetu but? Nes tame jusu puslapyje tik si firma yra, EM (Everyday Minerals) nera. g.gif

O EM turbut pigiausia is ju paciu pirkt - isvis galvoju, kad tik ten jos ir eina nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 07 30, 14:28)
Kiek mineraliniu esate bandziusi? Ir ar sepetelis maziukas?  blush2.gif  As dar negavau savo meginelio, praejo 6 dienos  doh.gif


Aš šiandien irgi užsisakiau smile.gif Ten rašo "Mėginėlio pristatymas gali užtrukti iki 21 darbo dienos." Gal labai daug kas užsisako, visdėlto juk nemokamai biggrin.gif kiek supratau, visos kitos prekės pristatosmos per "3-10 darbo dienų."

O magic minerals kabukis beveik centimetru didesnis už id yra juk pas juos tinklapy išmatavimai.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solveka: 30 liepos 2010 - 21:44
BE kabukio nesu macius, bet kad as tais ismatavimais nelabai tikiu biggrin.gif biggrin.gif geriau realiai suzinot kaip kas.. nes pamatavau su liniuote, tai toks nemzas turetu buti g.gif abejoju kad toks ir bus biggrin.gif biggrin.gif
Man aktualu butu ja isbandyti nes aceit matiskuma laiko blush2.gif kazin kaip man veiks bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tylene @ 2010 07 30, 19:45)
nusipirkau EM mineralinių pudryčių, ir nežinau kaip naudoti  doh.gif  blush2.gif  visų pirma, tai kaip ten jas iškrapštyti pro tas mažas skylutes? ar išsikratyti į dangtelį ar su šepetėliu braukti? Tepti sausą ar maišyti su kremu ar vandeniu? Kažkaip nematau aš jos ant veido visai (tas pats su ja ar be jos). Turiu maskuoklį, pudrą ir užbaigamąją pudrą.


Priklauso ir nuo pasirinktos formules. Jei pirkote Original Glo, nelabai ka ten ir pamaskuos, bent man taip pasirode. semi matte, intensive geriau maskuoja smile.gif
Atsakyti