Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 01, 14:55)
Siaim forume merginos meginelius sakosi ne tam, kad pabandytu ir nepirktu, o tam kad isistikintu ar tikrai verta moketi, mano nuomone nemaza suma uz pudra. Man nesimeto 60lt kasdien po ranka, kad galeciau laisvai nusipirkt pilna pakuote ir jei netiks nusveist i kampa ir nebenaudot. Jau yra taip buve, todel rizkuot tikrai nenoriu. Pvz. uzsisakiau EM pudros kazkurios tai formules megineli (lyg ir Original glo), is pradziu ziauriai patiko, buvau nusprendus pilna pakuote pirkt, bet kadangi dar turejau pudrytes is meginelio, galvoju palauksiu, toliau bandysiu. Nu ir ka.. Pasirodo, si formule man visiskai netiko. Ir taip buvo ne man vienai, kurios dziaugesi, o ilgiau panaudojusios, suprato kad pudra pvz. kemsa poras ar kazkas pan. Tai vat is to laselio iberto sunku manau bus nusprest ar pudra ateityje kims poras, ar nesausins ir pan.
Bet vistiek dziaugiuos, kad bent tiek gausim. Labai laukiu savo meginelio  bigsmile.gif Manau, kad man jo uzteks daugiau nei vienam pasidazymui, nes mineralines gan taupiai naudojas.  mirksiukas.gif

O BE tai Sephoroj kiek zinau dalino nemokamai.  smile.gif



tai viskas aisku kad visoms norisi bandyti ir ziureti tiks ar ne, man taip pat ne isimtis. bet siaip Lietuvoj niekas taip nedaro, as tik konstatuoju fakta kad moterys darosi per daug reiklios, nes siaip nuejusi i kosmetikos prekiu parduotuve nepasiimsi pudros menesiui pabandymui ir paziurejimui tau ji tiks ar ne... mirksiukas.gif o kartais uz ta pudryte moki ne 60 lt o 100.
cia ne tik pudroms bet visai kosmetikai sakau pavyzdi, kas tau duoda megineli kremo kad menesi galetum naudoti??? ax.gif

BE kainuoja didesnius pinigus bet as tikrai nemaciau kad butu dalijama uz dyka, o but tikrai faina gauti keliems menesiams jos uz dyka thumbup.gif

As kaip tik manau kad pagirtinas dalykas jog kazkas Lietuvoje dalina kazka uz dyko ir nereikia pinigu moketi....Turbut jie lietuviu nepazysta doh.gif , nes as lietuviams nieko uz dyko neduociau 4u.gif
Atsakyti
Baikit čia pyktis smile.gif susikurkit tema apie nemokamus meginelius ir pjaukites ten biggrin.gif per jūsų postus neimanoma išskaityti atsiliepimų apie mineralinę kosmetiką doh.gif

Parašykit, kaip kitoms magic minerals, bandėt? tiko? netiko? patiko? Atsibodo jau tas rietenas skaityti schmoll.gif
Atsakyti
gavau ir as ta magic mineral megineli, nebandziau dar, bet ten nezinau ar net vienam zandui to kiekio uzteks tai nuomone abejoju ar galesiu kazkokia susidaryt, kad nuomonei susidaryt turiu bent diena pralesit su ta pudra, o su vienu zandu nupudruoti nelabai imanoma kazkur iseit..
solveka jei pas jus draugelis toks kuris viskuo naudojasi nebutina tai priskirti visiems lietuviams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 01 rugpjūčio 2010 - 19:24
QUOTE(Vai2lka @ 2010 08 01, 20:21)
gavau ir as ta magic mineral megineli, nebandziau dar, bet ten nezinau ar net vienam zandui to kiekio uzteks tai nuomone abejoju ar galesiu kazkokia susidaryt, kad nuomonei susidaryt turiu bent diena pralesit su ta pudra, o su vienu zandu nupudruoti nelabai imanoma kazkur iseit..
solveka jei pas jus draugelis toks kuris viskuo naudojasi nebutina tai priskirti visiems lietuviams 4u.gif

Kiek laiko keliavo? Nu pabandykit, gal iseis pakomentuot biggrin.gif kai man atekliaus ir pamatysiu, kad ten labai mazai, tai pudruosiuos problemiskiausias vietas: nosi (kuri pleiskanoja, bet ir riebi tuo pat metu), kakta... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 01, 23:08)
Kiek laiko keliavo? Nu pabandykit, gal iseis pakomentuot  biggrin.gif kai man atekliaus ir pamatysiu, kad ten labai mazai, tai pudruosiuos problemiskiausias vietas: nosi (kuri pleiskanoja, bet ir riebi tuo pat metu), kakta...  ax.gif


keliavo man tai apie savaite, nors realiai pora dienu, prisiregistravau, parasiau kokios spalvos meginelio noriu ir nesulaukiau jokio patvirtinimo, tad uz keliu dienu dar karta parasiau per ju puslapi, gavau atsakyma kad nereikia kartoti uzsakymo, megineli jau issiuntem, tai tada uz poros dienu gavau ir kaip supratau tik po antro karto tik ir issiunte, nes matosi antspaudai kada issiusta, nepatiko labai ju bendravimas schmoll.gif
bandysiu paziuret kuria diena, dabar dar kita mineraline bandau smile.gif
Atsakyti
Gavau megineli. Nu sakes koks mazas kiekis biggrin.gif uzteks nosiai pasipudruot biggrin.gif blink.gif Nelabai tikius, kad iseis susidaryt kazkokia tai nuomone apie ja. Bandysiu manau ryt 4u.gif
Atsakyti
as tai tikrai is ju nepirksiu, su tokiais meginukais, kuri uztenka tik nosytei papudruoti - tegul patys dazosi biggrin.gif nei spalva suprasi, nei poveiki matysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 08 02, 17:57)
as tai tikrai is ju nepirksiu, su tokiais meginukais, kuri uztenka tik nosytei papudruoti - tegul patys dazosi biggrin.gif nei spalva suprasi, nei poveiki matysi rolleyes.gif


na nezinau as gavau megineli man visai jokio skirtumo kiek ten buvo paziurejau kad spalvyte atsitaikiau o dabar uzsisakysiu pabandymui megineli uz 5 lt.

Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2010 08 02, 17:02)
na nezinau as gavau megineli man visai jokio skirtumo kiek ten buvo paziurejau kad spalvyte atsitaikiau o dabar uzsisakysiu pabandymui megineli uz 5 lt.

O tas megienelis uz 5lt kazin tiek pat bus pripiltas? biggrin.gif nes jei taip, neverta nei tiek moket biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 02, 18:10)
O tas megienelis uz 5lt kazin tiek pat bus pripiltas? biggrin.gif nes jei taip, neverta nei tiek moket biggrin.gif


na nezinau nusipirkau paziuresiu kas bus. baugineju BXM tad norisi isbandyti kazka naujo
Atsakyti
Isbandziau. Uzteko nosi pasipudruot ir siek tiek kakta. Tai maskuoja tikrai neblogai, sakyciau netgi gerai. Pudra visiskai matine. Del matiskumo negaliu labai daug ka komentuot, nes siandien laaabai karsta, todel oda greit pradejo blizgeti, bet pati pudra nenuplauke, liko vietoj, maskavimas isliko. Siaip nebloga tikrai pudryte, bet gal man tokio svytejimo, kremines teksturos joje truko, nes ant rankos pabandziau uztept, tai tepesi taip sausai, nes taip kaip BM ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

As taip pat nusipirkau Magic minerals pudryte, skaistalus sepeteliu rinkini ir juoda eyelineri.

taigi galiu pasakyti kad pudryte puikiai maskuoja, atspalvi emiau TAN nes po sios vasareles gerai idegiau tad BXM medium spalvyte per sviesi tapo. Laikosi tai labai gerai visa diena ir visiskai nenubega thumbup.gif
matine, nesuteikia jokio svytejimo.

skaistalus emiau innocence tai labai patiko spalvyte labai svelni i ruzavuma .
Patiko ziauriai eyelineris nes galima tiek slapia naudoti tiek sausa, slapia tai paseilinau sepeteli ir pa tapsnojau su mineralais....gavosi geras rezultatas, geriau nei su piestuku nes nera grieztos linijos.

Sepeteliai geri, svelnus, nebyra. patiko pudrai sepetelis juo labai gerai skaistalus tepti.
Kabuki toks kaip tik nei per didelis nei per mazas.

Nu o atejo man viskas per 2 dienas nuo uzsakymo padarymo
Atsakyti