Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Jeigu kas galvoja, kad juostinė fotografija miršta - galvokit iš naujo nail.gif

Sėkmingai tęsiam smile.gif Mes ne tik gyvuojam - mūsų netgi daugėja smile.gif

1 tema 2 tema 3 tema 4 tema 5 tema 6 tema 7 tema 8 tema 9 tema 10 tema
11 tema

Atsakyti
nauja palapinė atidaryta, nors rugpjūčio naktys vis šaltesnės.
gero plepėjimo.
Atsakyti
registruojuosi.
Atsakyti
Sveiki. Priimkit ir mane i savo buri. Kol kas tik tyliai skaitysiu ir mokysiuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2010 08 03, 18:57)
Sveiki. Priimkit ir mane i savo buri. Kol kas tik tyliai skaitysiu ir mokysiuos  blush2.gif


pirmyn smile.gif turi ką parodyt? kokioje esi ligos stadijoje? smile.gif
Atsakyti
Po 20 metu pertraukos vel jaukinuosi juosta biggrin.gif
Rodyt nelabai turiu dar ka, tik pirma juostele dar

Zinau,. toj kadravimas nieko gero, bet begiot paskui tokio amziaus modeli nelabai speju biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 03 rugpjūčio 2010 - 20:14
Nepavyksta niekaip surast pigiau rimto 6x6 aparato (Bronica SQ araba Mamyia) sad.gif
Gal kas parduodad arba žinot kur galiu nusipirkt smile.gif Padovanočiau kokią 120 juostą už pagalbą
Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyriukas @ 2010 08 05, 10:14)
Nepavyksta niekaip surast pigiau rimto 6x6 aparato (Bronica SQ araba Mamyia) sad.gif
Gal kas parduodad arba žinot kur galiu nusipirkt smile.gif Padovanočiau kokią 120 juostą už pagalbą
Ačiū.  mirksiukas.gif



o kas yra pigiau? smile.gif
Atsakyti
Pigiau nei rinkos kaina (ebay 1300-1800Lt). Džiaugčiausi nusipirkęs už 1000-1200Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyriukas @ 2010 08 05, 13:44)
Pigiau nei rinkos kaina (ebay 1300-1800Lt). Džiaugčiausi nusipirkęs už 1000-1200Lt smile.gif



paklausiu, nes zinau, kas norejo parduot smile.gif
Atsakyti
Yra naujienų? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, brangieji! Gera po atostogų grįžti namo. Fotografine prasme, rezultatas - 4 juostos (2 spalvotos ir 2 ne) ir krūva skaitmeninių snapshot'ų. DSLR daugiau gyvenime neimsiu (būč neėmęs, bet vis žmona įkalba - "ką aš mergom parodysiu" biggrin.gif ). Snapshot'ams tiks ir skaitmeninė muilinė.
Koks visgi gėris yra kompaktiškos kameros.

Naujokai, laba diena 4u.gif Junkitės drąsiau.

QUOTE(wyshnia @ 2010 07 28, 19:48)
Negi Lietuvos karsciai nepakrauna? smile.gif


Kažkaip neįkrovė. Gal todėl, kad trumpai buvom ir tai panašėjo ne į atostogas, o į darbą. A ilgiau būti ant Lietuvos brangu smile.gif


QUOTE(sayonara @ 2010 07 28, 20:15)
jo, sillwio, atsiųsk ir man kokį tokį nebrangų, šlapią ir raumeningą biggrin.gif biggrin.gif


Liko tik stori ir prakaituoti biggrin.gif

QUOTE(Sansara @ 2010 07 29, 07:47)
vadinasi mane apgavo sillwio. as gi irgi uzsisakiau hasseli su planaru, ir atsiunte TIK fotika.protest.gif


Na jau, du užpakalius priedo juk gavai lotuliukas.gif

QUOTE(andriuska @ 2010 07 29, 07:48)
jūsų teismui:
man ji patinka, bet gal mane sieja tas "emocinis ryšis". kaip jumi, pašaliečiam, ši foto?


Man ir patinka, ale žinant mano dabartinę stadiją, kai man viskas gražu, kas nesuvaidinta, tai aš galiu vertint nelabai objektyviai.

QUOTE(Vyriukas @ 2010 08 05, 08:14)
Nepavyksta niekaip surast pigiau rimto 6x6 aparato (Bronica SQ araba Mamyia) sad.gif
Gal kas parduodad arba žinot kur galiu nusipirkt smile.gif Padovanočiau kokią 120 juostą už pagalbą
Ačiū.  mirksiukas.gif


Vyriukas, pavartyk čia www.tradera.com. Pvz. http://www.tradera.c...40239_116192044

arba http://www.tradera.c...40239_116146601

Saitas veikia analogiškai ebay. Išsiverst gali su google translate. Jei kas kris į akį, rašyk až. Šiaip Hasselių čia pas mus, nors prūdus tvenk. Jei neskubi, rasi tikrai nebrangiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 06 rugpjūčio 2010 - 11:55