Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

40 tema
39 tema
38ta tema
37 tema
36 tema
1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitule: 12 rugpjūčio 2010 - 23:19
o aš pirmoji pasisakysiu. neli kur tavo tas brokas?? nesupratau, nuostabi tašytė. ryt ir aš kelis įkelsiu, bet kad nieko įdomaus.
labanaktis
Atsakyti
Labas rytas, aš taip pat naujokė, įkeliu išvargtus vakarykščius tortukus. Abudu jogurtiniai su persikais, vienas puoštas tais pačiais persikais ir avietėm iš sodo biggrin.gif , grietinėle (nuo karščio tižo kaip nežinau kas doh.gif ), o antras puoštas irgi grietinėle, tik gėles sviestinio kremo (puošimo idėja kažkada užmatyta internete, nes aš dar bijau eksperimentuoti su savo fantazija rolleyes.gif ).
Tik fotiko neturiu, tai telefonu foto dariau, tai gal šiek tiek prasta kokybė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simike: 13 rugpjūčio 2010 - 06:27
kad ir prastenės kokybės foto, bet aš įžlibinu puikius valgomus tortus Simike 4u.gif o dar su avietėm iš sodo wub.gif

Neli, rankinukas iš ties puikus, matau, ką Tu vadini nevykusiais dalykais, bet turint omeny vakarykštes oro sąlygas ir užvakarykštes, tai dar labai tobulai viską atlikai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
4u.gif

Na ka...prisiruosiau...pasirodysiu ir as su savo tokio tipo pirmu blynu blush2.gif
(Bet po sitokio vargo...nusprendziau kad tokiu tortu gamyba toli grazu ne man) verysad.gif doh.gif

user posted image

Tortukas "snikersas"(kitoks nei originalas), mmg, aisingas (ar bent jau kazkas panasaus i tai) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 13 rugpjūčio 2010 - 08:12
QUOTE(Atide_edita @ 2010 08 12, 20:31)
Na, pirmas mano puostas tortas. Kaip naujoke, ir as tureciau atsiskaityti.  biggrin.gif Kepem tecio gimtadieniui  ax.gif Dar neprapjautas. Jei noresite galesiu nufotografuot atpjauta  mirksiukas.gif Cia negriukas su improvizacijomis. (padarytas kaip biskvitas). Puosimas sokoladine Marshmallow mase, beze ir paciu darytos balto sokolado sirdeles. (istirpinom sokolada  lotuliukas.gif ) Bet paziurejus i Jusu tortukus, manasis atrodo baisiai.... unsure.gif  verysad.gif

Na tik aukstyn nosi 4u.gif Kuo toliau tuo geriau tik bus thumbup.gif

QUOTE(simike @ 2010 08 13, 06:26)
Labas rytas, aš taip pat naujokė, įkeliu išvargtus vakarykščius tortukus. Abudu jogurtiniai su persikais, vienas puoštas tais pačiais persikais ir avietėm iš sodo  biggrin.gif , grietinėle (nuo karščio tižo kaip nežinau kas doh.gif ), o antras puoštas irgi grietinėle, tik gėles sviestinio kremo (puošimo idėja kažkada užmatyta internete, nes aš dar bijau eksperimentuoti su savo fantazija rolleyes.gif ).
Tik fotiko neturiu, tai telefonu foto dariau, tai gal šiek tiek prasta kokybė  blush2.gif

As irgi matau puikius valgomus tortus thumbup.gif

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 08 13, 08:11)
4u.gif

Na ka...prisiruosiau...pasirodysiu ir as su savo tokio tipo pirmu blynu blush2.gif
(Bet po sitokio vargo...nusprendziau kad tokiu tortu gamyba toli grazu ne man) verysad.gif  doh.gif


Tortukas "snikersas"(kitoks nei originalas), mmg, aisingas (ar bent jau kazkas panasaus i tai) doh.gif

A kodel jau ne tau tortu puosyba,a g.gif ?Taigi pirmas blynas ir visai neprisviles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 08 13, 07:26)


bet rožikės tai meistriškos wub.gif

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 08 13, 09:11)
(Bet po sitokio vargo...nusprendziau kad tokiu tortu gamyba toli grazu ne man) verysad.gif  doh.gif

nu bet apdengtas tai atrodo labai neblogai bigsmile.gif raukšlių nebuvo ar čia meistriškai užmaskuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 13, 10:47)
bet rožikės tai meistriškos  wub.gif


Ačiū, visoms už gerą žodį drinks_cheers.gif 4u.gif Iš tikro tai įsimylėjau šitokį rožyčių darymo būdą. Neišeina man nei iš pastilažo, nei iš cukrinės masės, nemoku tų lapų gražiai sulipdyti, lepoškos išeina lotuliukas.gif O sviestiniu kremu su švirkštu tai taip paprasta ir greita drinks_cheers.gif Man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 08 13, 07:26)
Tik fotiko neturiu, tai telefonu foto dariau, tai gal šiek tiek prasta kokybė  blush2.gif


man tai tikrai labai gražūs valgomi tortukai 4u.gif
o iš paprasto sviestinio kremo ir spaudi rožes??? aš tai bandžiau vieną kart, nesąmoningai gavos, ir mečiau, bet vistiek reiks kažkada bandyti

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 08 13, 09:11)
Tortukas "snikersas"(kitoks nei originalas), mmg, aisingas (ar bent jau kazkas panasaus i tai) doh.gif


šiaip man tai tortukas gražus, o kaip pirmas blynas tikrai fainas, ir apdengta normaliai, tik kai kur oro puslių yra, tai olesta kažkada sakė, kad gali su adata pradurti ir orą išleisti. bet šiaip tai tikrai viskas puiku

aš vakar pirmą kart lipdžiau batukus. neturiu spausdintuvo, tai ranka nusipiešiau iš kompo smile.gif tai šiokie tokie batukai gavo smile.gif) ką padarysi smile.gif
Atsakyti
[quote=simike,2010 08 13, 07:26]
Labas rytas, aš taip pat naujokė, įkeliu išvargtus vakarykščius tortukus. Abudu jogurtiniai su persikais, vienas puoštas tais pačiais persikais ir avietėm iš sodo biggrin.gif ,

nugi ,kad ir prasta kokybe,bet matau gražius tvarkingus torčiukus.....o rožes iš kremo tikrai puikios......ne kiekviena mokam tokias padaryti..... blush2.gif


[quote=kleckiuxs_r,2010 08 13, 09:11]
4u.gif

Na ka...prisiruosiau...pasirodysiu ir as su savo tokio tipo pirmu blynu blush2.gif

[/quote]

pirmas blynas,bet visiškai neprisviles......kuo toliau tuo geriau bus..... thumbup.gif
Atsakyti
na negaliu nieko nesakyti.... tas tortas viršuje, titulinis, su didelėmis ramunėmis, toks be gaaaaaaalo TOBULAS..
Atsakyti
nešu savo šrekišką temą doh.gif kaip norėjau nesigavo, bet yra kaip yra.... lenkiu galvas prieš tas kurios super figūrėles lipdo.... nes vakar šreką dvi valandas lipdžiau lotuliukas.gif

medutis, mmg, pastiliažas...

user posted image
Atsakyti